Постаті:
Катруся
Катруся – натура увлекающаяся, и чтобы уделить внимание всем ее хобби, понадобилось бы больше двадцати четырех часов в сутках. Помимо танцев она любит театр, путешествия, экскурсии по Киеву, интеллектуальные игры. А когда она решила собственноручно сшить платье к своему первому балу, то поняла, что это занятие ей тоже нравится...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Статистика Реєстрація Пошук Користувачі
Форум olddance.org: Користувачі
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

Логін Звідки Веб-сторінка E-mail ICQ
Harold m.olexiy@gmail.com
ВОЛЯ  
Mito Киев mito@pereplut.net 252-447-783
Pioner Киев pioner@ukr.net
Dave Київ, КРМ Переплуття melanark@mail.ru 313-292-595
Daeven Kiev  
santey  
Hanso hanso@mail.ru
posadnik posadnik@rambler.ru
kementari kementari@list.ru
Teira Переплуття   204-219-921
Matild Рыцари Круглого Стола, Санкт-Петербург  
IndeeZ   309673207
Veela Киев  
Linda  
Raveness  
Ольга sun_rise@i.com.ua
Ілько ilyuha-m@yandex.ru
genrih   37443959
Dask  
Василий Долина Утренней Мглы v1986@ukr.net
Лето Киев  
Ettariel м. Київ ettariel@ua.fm
Minako Київ minako@bigmir.net 472982664
Fiore Miyako  
Pooh Киев  
Люда  
Ellis valerya_fenix@bigmir.net
Лисенок  
Сильмариэн silmarien@list.ru 312335186
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

Нове на сайті
olddance.org
The Borgias. Flesh and Blood в розділі Події
Оновлено: 07.10.2018
Бал у Розколотому замку в розділі Події
Оновлено: 07.10.2018
Королівський бал у Кінгсбері в розділі Події
Оновлено: 07.10.2018
Благодійний вечір вальсів "Київський вальс" в розділі Події
Оновлено: 28.09.2018
Вероника (Рена) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 28.08.2018
Танцювальний пікнік у Феофанії в розділі Події
Оновлено: 24.08.2018
Еллі в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 22.08.2018
Іто і Ельвіра в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 22.08.2018

Час завантаження сторінки (сек.): 0.767


© Olexiy Machekhin