Постаті:
Катруся
Катруся – натура увлекающаяся, и чтобы уделить внимание всем ее хобби, понадобилось бы больше двадцати четырех часов в сутках. Помимо танцев она любит театр, путешествия, экскурсии по Киеву, интеллектуальные игры. А когда она решила собственноручно сшить платье к своему первому балу, то поняла, что это занятие ей тоже нравится...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Статистика Реєстрація Пошук Користувачі
Форум olddance.org: Користувачі
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

Логін Звідки Веб-сторінка E-mail ICQ
Light С непроторенных дорог   740-56-36-4
Linda  
Ludovicu Ludovicu hurtic1@emailser.net
Lunya Бровары  
Lutik  
Lyudmila Київ mlyudmila@ukr.net 454-810-445
Madhouse Вінниця   331811992
Makeyev  
Maks  
Marsy   265024799
Martin Харьков   173093846
Masher Киев masher17@bigmir.net 281-916-211
Matild Рыцари Круглого Стола, Санкт-Петербург  
Mavka  
Meerandolina Вінниця meerandolina@mail.ru 268612210
MelindaScheller  
Mellekar Киев   620723899
Miay Київ   156471099
Minako Київ minako@bigmir.net 472982664
Mito Киев mito@pereplut.net 252-447-783
Molly_bel  
Muroslava  
Myshenja Київ   403835567
Nastasia Київ (Вінниця)  
Natalie  
Nataljamib Nataljamib Ekaterinabek@maillsyahoo.com 432955
Negue Киев   179631663
Neyka Киев shefinya@mail.ru
Nightly Київ AnryNight@bigmir.net
Niram Дніпропетровськ  
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

Нове на сайті
olddance.org
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019
Іто і Ельвіра в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.07.2019
Діма в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.07.2019
Кім в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.07.2019
Віллі в розділі Випускники
Оновлено: 15.07.2019
Дорога в Камелот в розділі Події
Оновлено: 19.06.2019
Пикник «В парке у леди Прескотт» в розділі Події
Оновлено: 03.06.2019
Бал в Мэнсфилд-парке в розділі Події
Оновлено: 30.03.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.024


© Olexiy Machekhin