Постаті:
Рiя
Рия (она же Лера) и ее заразительный смех могли бы стать украшением наших вечеров гораздо раньше, если бы не отсутствие кавалера – вечная беда прекрасных дам...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 1; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 11
[22 Лют 2024 21:39:58]:Гостей - 11 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Технічні питання
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

Сайт

Автор Повідомлення
Linda

Дата 29 Трав 2007 17:20:33

О! у меня радость! На сайте поменялась картинка *со слезами на глазах прощается с непропорциональным музыкантом*


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Harold

Дата 29 Трав 2007 17:27:38

На третий день Зоркий Сокол заметил, что в темнице небыло четвертой стены...

Дев'ять днів пройшло.


.
Linda

Дата 29 Трав 2007 23:50:07

Цитата. Harold:
Дев'ять днів пройшло

да что вы говорите? Значит, как минимум девять дней мне незачем было заходить на главную страницу
А форуме видишь конец ветки, а не верх


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Linda

Дата 1 Черв 2007 01:12:38

Друзья-реверийцы, я внесла изменению в рубрику "О нас", добавила ещё 3 членов Студии, а также поменяла несколько фотографий.
Большая просьба: если вы хотите, чтобы я поменяла вашу фотографию, укажите, на какую менять. Можно просто сказать мне номер фотографии в слайд-шоу, которое сделал Клинок, а я сама выкрою аватар.
Кстати о птичках. Может, кто-то всё-таки возьмёт на себя квест добыть диск с этими фотографиями в полном размере??


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Harold

Дата 21 Черв 2007 15:30:58

На тлі підготовки до Шотландського шабашу у багатьох реверійців очі легко запалюються на все шотландське Це чудово гріх цим не скористатись.

Серед сотень доступних в мережі танцювальних посібників є принаймні один, який описує техніку виконання шотландських рілів на початку ХІХ століття (ми ж ще не забули, що ми - студія старовинного танцю? )

Мова посібника - англійска із чималою кількістю вкраплень шотландського діалекту. Онлайн-словник шотландського діалекту в мережі є, англо-українські системи перекладу і словники теж присутні.
От я і подумав - чи не перекладе хто-небудь цей посібник? Якщо там знайдуться, окрім опису техніки виконання, ще й описи танців (я по діагоналі проглянув - нічого не зрозумів ), не пропаде наш скорбний труд ніщо не завадить нам оволодіти цією технікою (хіба лінощі), а танці вставляти в бали, наприклад, по Остін.

Ну то як?


.
Linda

Дата 20 Лист 2007 23:54:59

В рубрике "О нас" снова сезонные изменения.
Новые фотографии, новые члены Студии, возвращение блудных старых членов Студии, добавления к текстам, парочка (т.е. около десятка) упоминаний про бал по романам Джейн Остин...
читаем и удивляемся.
Напоминаю, что, если надо, я могу поменять вашу фотографию, что-то изменить в тексте.
Из новых членов Студии добавила только тех, кто прошел боевое крещение на балу


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Linda

Дата 20 Квіт 2008 00:50:57

Добавила Мишеня (Аню) в "Обличчя Студии". Гарольд, у нас Кейтаро и Иван по-прежнему без фотографий, Мышке тоже нужно что-то подобрать!

Ко всем: если вам кажется, что я давно не обновляла статью про вас лично, то прошу сообщить мне об этом, а также предоставить мне какие-нибудь свежие факты а то я сама как придумаю что-нибудь. Вот Кьяра предоставила факты, и результат на лицо. На Обличчя, в смысле


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Anny_Rua

Дата 20 Квіт 2008 01:27:58



главная злыдня форума
*модератор*
Linda

Дата 20 Квіт 2008 14:14:51

Anny_Rua
тавтологию убрала. Так нормально?


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Вячеслав

Дата 21 Квіт 2008 13:13:47

Цитата. Linda:
у нас Кейтаро и Иван по-прежнему без фотографий


У меня есть Кейтаро на заднем плане на нескольких фотографиях на шрекобалу. Если из несжатой фотографии(3008*2000 пикселей) вырезать - то может неплохо получиться.
А Иван который? Светлый? Тогда он, кажется, тоже у меня есть.
В общем, куда высылать и что: исходные фотографии или уже вырезки?
Harold

Дата 21 Квіт 2008 13:20:20

мені на пошту вирізки


.
Вячеслав

Дата 23 Квіт 2008 16:22:58

Цитата. Harold:
мені на пошту

Вот еще б адрес знать...
А нарезки готовы. Даже Мышонка нашел. Вот только Кейтаро так себе получился.
Harold

Дата 23 Квіт 2008 16:28:08

тут є, наприклад.


.
Вячеслав

Дата 23 Квіт 2008 16:37:01

Все. Выслал.
Harold

Дата 30 Лист 2011 16:45:06

Здається, у нас є програмісти в студії.
Пропоную цікаве завдання: розробка робота для генерації автоматичних відповідей організаторів балів коли захід уже проведено.
Ключові слова для пошуку алгоритмів:
1. фатичний діалог (для підтримки дискусії)
2. генерація контенту заданої тематики (для її припинення).

Можна, звісно, втілити і власний підхід. Запропоновані вище - на рівні лабораторної роботи 3-4 курсу профільного ВИШу.

Я б сам зробив, бо завдання дуже цікаве і веселе (особливо в частині тестування і відлагодження), але не маю зайвого тижня. Натомість гарантую інтеграцію коду в форум і тимчасову передачу прав на користування організаторам кожного заходу.


.
Alex

Дата 30 Лист 2011 16:54:55 Виправив: Alex

втомили? Простіше заборонити в загальних обговореннях взагалі дискутувати про недоліки проведених заходів.


Критиковать — значит объяснять автору, как сделал бы я, если бы умел.(Карел Чапек)
Harold

Дата 30 Лист 2011 17:09:39

Подумайте. Нам в універі розказували анекдот, як один з перших алгоритмів фатичного діалогу зумів влаштуватися на роботу через листування факсом. А буквально нещодавно один з генераторів наукових текстів опублікував свою роботу в науковому журналі.


.
Karmine

Дата 30 Лист 2011 17:13:51

Я понял, я понял! Гарольд настроил бот комментариев от своего имени на форуме!!!

Кстати, я общался с подобными чат-мастерами и Элизами.. выносит мозги иногда. Я мог бы написать сам алгоритм, но пока не знаю собственно команд кода - только в общих чертах могу представить программу.


http://nautilus.olddance.org
Вячеслав

Дата 30 Лист 2011 17:15:07

Цитата. Harold:
А буквально нещодавно один з генераторів наукових текстів опублікував свою роботу в науковому журналі.

Во-первых, текст был не научный, а наукообразный. Во-вторых, после этой публикации сняли главного редкатора журнала. И редколлегию тоже сильно проредили.
Harold

Дата 30 Лист 2011 17:26:05

Цитата. Вячеслав:
Во-первых, текст был не научный, а наукообразный.

Я ж не кажу про якість наукового тексту. Я кажу про можливості алгоритмів. У нас на форумі часто виникають ситуації коли для підтримки дискусії можна хоч сури з корану постити — поки народ не виговориться, не заспокоїться. А оргам важко в перший місяць після балу, коли не перекипіло гостре відчуття «всі гади, ніхто не зрозумів ідеї» підтримувати подібний флейм. Я по собі чудово це знаю.
Тому повертаюсь до першого повідомлення - є цікаве і корисне завдання для програміста.


.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

Ваша відповідь

                  Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль
 

Нове на сайті
olddance.org
Сезон 2020-2021 в розділі Події
Оновлено: 21.01.2021
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.028


© Olexiy Machekhin