Постаті:
Вадим
Вадим, неравнодушный к футболу и другим видам спорта, не без удовольствия смотрел на танцы в телешоу, но ему не приходила в голову мысль заняться ими самому...
Читати далі
 Форум 

~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Реєстрація Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 7; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 45
[2 Лист 2020 11:27:02]:Гостей - 45 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Костюми, зачіски, антураж, аксесуари

Довжина бальної сукні

Автор Повідомлення
Harold

Дата 2 Квіт 2012 22:28:34

Мені нещодавно не пощастило відтоптати під час танцю сукню своїй партнерці. Скажу чесно, приємного у цій події немає нічого. У зв'язку з чим наводжу тут певні застереження щодо підготовки бальних суконь.

Бодхі нещодавно ось тут викладав трохи малюнків бальних суконь початку ХІХ сторіччя. Використовуючи модні картинки він показував як змінювалась довжина сукні від шлейфу

до відкритих литок,

потім знову вниз

і далі знову вгору. Мені цей пост здається дещо поверхневим: все-таки окрім модних ілюстрацій є багато інших джерел дослідження моди, які не дозволяють робити прості лінійні висновки. Проте справді, на початок і кінець ХІХ сторіччя не так і складно знайти приклади бальних суконь зі шлейфами або просто до підлоги.
Як їх хазяйки виходили зі складного становища на балах? Вочевидь, по різному. Ми можемо навіть провести якесь дослідження про підтримки спідниць, підняття хвостів і тому подібне, проте в будь-якому випадку рішення буде накладати обмеження або на свободу рук, або на свободу рухів, або на свободу у виборі танців.

На жаль чи на щастя, але ми не можемо досягти такого рівня вивчення матеріалу, коли на наших балах достовірні костюми будуть зустрічатися з достовірною і відповідною їм танцювальною культурою. Завжди є місце припущенням і узагальненням. При чому компромісів у костюмах досягати значно легше, ніж корегувати поведінку і танцювальні навички танцювальної спільноти. Ну тобто, як на мене, простіше і реальніше підв'язати турнюрний хвіст, ніж за один вечір всім швидко навчитись дивитись під ноги, а не в обличчя партнера. Тому при замовленні, пошитті і підготовці бальних суконь я пропоную слідувати простому правилу: під час виконання танцювальних елементів того періоду, на який шиється костюм, поділ сукні не повинен лягати і їхати по підлозі.
Найменше зло, яке може принести довгий поділ, це зміна його кольору на темно-сірий. Але, зрозуміло, що він також ризикує лягти під ноги власниці сукні або її оточенню і тим самим зіпсувати вечір і їй самій, і щасливцю, якому випаде на нього наступити, і власниці, якщо костюм орендований.

.
Вячеслав

Дата 2 Квіт 2012 22:42:37

Последняя картинка хорошА! И позой кавалера по отношению к сидящей даме, и тем, что происходит на заднем плане.
Anny_Rua

Дата 2 Квіт 2012 23:32:51

надеюсь, ты не предлагаешь вообще не учиться аккуратно перемещаться в пространстве
я все-таки за то, чтобы решать проблему с двух сторон (тем более, что на юбки, которые не касаются пола, тоже умудряются наступать)

главная злыдня форума
*модератор*
Harold

Дата 2 Квіт 2012 23:38:50

Скажу чесно, мені в закритій парі і на відстані руки ніг партнера не видно, якщо я на них навмисне не дивлюся. А це відстань кроку і навіть більше. Тому якщо там на підлозі лежить тканина, наступити на неї дуже просто, як ти там не пересувайся обережно.

.
Kit

Дата 2 Квіт 2012 23:57:30

я бы сказала, что платья нужно поднимать сантиметров на пять от пола
мое на пол не ложится, но это его не спасло
Harold

Дата 3 Квіт 2012 00:08:07

Треба пробувати танцювати відповідні елменти. Для ампіра це шассе, жете - рухи з пліє і відставлянням ніг, які і вкладають поділ на паркет.

.
Kit

Дата 3 Квіт 2012 00:13:44

Harold
Можно подумать, я их не сачкую)

Ваша відповідь

Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль

Нове на сайті
olddance.org
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події