Постаті:
Андрій
Андрей постоянно занимается самообразованием: много читает по своей специальности и научно-популярной литературы из разных сфер, изучает иностранные языки. Очень любит фантастическую литературу. Танцами он никогда ранее не занимался, но его всегда интересовала история, и, посещая дворцы в Качановке и Батурине, он пытался представить себе, как выглядела в действительности жизнь в былые эпохи...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 2; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 11
[22 Лют 2024 21:39:58]:Гостей - 11 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Наші проекти
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

Пушкініана

Автор Повідомлення
Люда

Дата 10 Трав 2008 01:24:25

Дівчата, а з ким ви збираєтесь танцювати?
Сьогодні приймала перші внески. На 14 охочих - 5 кавалерів... І якщо старша група більш одностайна, то серед кавалерів молодшої намічається певна тенденція до ухилення від балу. Зараз ми в роздумах, що робити - чи просто спустити ситуацію, чи почати припиняти дамські заявки...
Народ, ви б подумали, можливо, варто впоратися своїми силами, постимулювавши ближніх. Бо мені (особисто) розрулювати це не хочеться, і я не рада буду, якщо доведеться.


*
Arthur

Дата 11 Трав 2008 12:10:47

Лю, я розумію усіх кавалерів, що не хочуть на бал... Та сам я буду, хоча ще і не здав внесок Хотів виманити переплутів (Хансо, Юра, Вася) - та всі вони відповідають однаково: "немає часу гідно підготуватися" (я розумію, що бал був заявлений досить давно) та з новенькими кавалерами, певно, - та ж ситуація, от
Linda

Дата 11 Трав 2008 22:51:36 Виправив: Linda

Цитата. Люда::
Народ, ви б подумали, можливо, варто впоратися своїми силами, постимулювавши ближніх. Бо мені (особисто) розрулювати це не хочеться, і я не рада буду, якщо доведеться.

Ты это... скажи, кто из студийцев-кавалеров еще не сдал взнос, чтобы мы знали кого стимулировать.
А вообще попыталась прощупать одного кавалера (Роста), оказалось, он не идет, потому что 18 мая - Celtic Fire - расстроилась ужасно, я сама туда собиралась и статью про этот фест обещала написать. Эх, избегать бы таких совпадений, но с другой стороны, как же их избежишь-то, и так дату с огромным трудом выбрали.


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Harold

Дата 11 Трав 2008 22:58:20

Класно що про Роста я дізнаюсь від тебе. Ще в п'ятницю він збирався. Хороший хлопчик.
Всі заявлені кавалери викладені на сайті. Незрозуміла ситуація (обіцяли, але мовчать) з Володимиром і Іто. Кажуть, буде Двалін.
Інші, мабуть, пропустять.
Очікуваний баланс 3 дами на 2 кавалерів в принципі не катастрофічний, але це очевидна тенденція — кавалерів не накручували, вони і не готувались.
Ну і Бог з ними.


.
Linda

Дата 12 Трав 2008 00:34:43

Harold
Рост не хороший, а очень хороший мальчик. Я точно знаю. Он собирался на пикник, а не на бал (так он мне ответил), а в пятницу он может еще не осознавал, что фестиваль накладывается на бал (как и я).
Володю пошла стимулировать, а Ито - уж увольте. "Пусть бы ездил Бегемот, он обаятельный"


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Linda

Дата 12 Трав 2008 00:46:58

*заглянув в "Обличчя Студии"* а что наши Тигра, Федор, Иван?


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Harold

Дата 12 Трав 2008 09:06:11

Цитата. Linda:
*заглянув в "Обличчя Студии"* а что наши Тигра, Федор, Иван?

Федір обіцяв бути ще перед святами. Подивимось у п'ятницю чи прийде.


.
DAverk

Дата 13 Трав 2008 00:12:59

Harold
Я вже написав у асю. Але ще раз пишу тут . Прошу вибачити, на балу мене не буде.

Linda
Цитата. Linda:
Володю пошла стимулировать, а Ито - уж увольте.

А мене не треба Зазвичай, я погано піддаюся стимуляціям.


Приключения случаются из-за непродуманного планирования и недостаточной подготовки.
Linda

Дата 13 Трав 2008 00:32:49

Цитата. DAverk:
Зазвичай, я погано піддаюся стимуляціям.

о чем, собственно, и речь.


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
DAverk

Дата 13 Трав 2008 02:06:50 Виправив: DAverk

Linda


Приключения случаются из-за непродуманного планирования и недостаточной подготовки.
Harold

Дата 13 Трав 2008 18:01:53

На сьогоднішній день
14 дамських заявок (+ 2~5 очікуваних)
11 чоловічих заявок (+ 1~3 очікуваних)

До 30 не добираємо, до гендерної рівноваги — поготів.
Очевидно, у нас буде дуже домашній і дуже «правильний» з т.з. співвідношення бал, де дамам доведеться позмагатися за місце в кадрилях.

Нові враження завжди цікаві.


.
Harold

Дата 14 Трав 2008 16:29:57

Українська архітектура не підтримує російські проекти: сьогодні зранку в орендованій для балу залі відвалився шматок стелі товщиною в 10 сантиметрів і розтрощив піаніно. Ця зала не придатна для проведення заходу. Терміново шукаємо іншу. Будь-ласка, допоможіть нам.


.
Linda

Дата 14 Трав 2008 19:35:44

ничего себе, вот тебе и "Nous dansons sur un volcan"

Так вот почему моя швея шокировала меня сегодня сообщением, что "возможно пикник будет в эти выходные". Не знаю, как у других, но у меня на пикник ничего не готово. Так что срочно искать зал...


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Linda

Дата 14 Трав 2008 19:36:55

а у Пухи нельзя насчет Киевской Фортеци попросить помощи?


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Linda

Дата 14 Трав 2008 21:54:19

есть идея просто звонить во все ДК по списку.
http://www.5012525.com.ua/catalogue/62
Если надо, завтра могу попробовать звонить, но тогда мне нужно знать, сколько мы можем дать денег, потому что , думаю, об этом первым же делом спросят.


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Harold

Дата 15 Трав 2008 10:29:07

Бал переноситься у актову залу сш №230 на вул. Наумова (біля нашого будинку). Точний час скажемо завтра.

Розмір танцювального майданчика ~100м² (9х11), вільна сцена для живих картин, перед залою невеличкі майданчики і сходи будуть використані для столів і т.ін.

Підлога - паркет, змінне взуття, як завжди, обов'язкове.


.
Harold

Дата 15 Трав 2008 17:53:55

Принимаются заявки на волшебныя піявки!

Кому треба на завтра DVD з 5-серійним «Живим Пушкіним» — документальним фільмом про життя поета?

Тільки помірно — 30 дисків я не встигну зробити фізично.


.
Шаман

Дата 15 Трав 2008 18:53:07

Насте - это точно!


"Были и мы рысаками..."
Вячеслав

Дата 15 Трав 2008 19:06:00

А у меня вот такой возник вопрос. Как обращаться к господам? Согласно титула или чина? Особенно волнует момент на тот случай, если известно и то, и другое.
Harold

Дата 15 Трав 2008 19:13:00

Друзьям — по-фамилии или имя-отчество, на «ты»:
Послушай, Дельвигъ
Скажи-ка, другъ Пушкинъ


Знакомым — имя-отчество и/или титул, на «вы»:
Скажите, князь...
Послушайте-ка, Антонъ Антонычъ...


.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

Ваша відповідь

                  Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль
 

Нове на сайті
olddance.org
Сезон 2020-2021 в розділі Події
Оновлено: 21.01.2021
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.036


© Olexiy Machekhin