Постаті:
Ванда (Оля) і Глєб
Ванда и Глеб увлекаются многими интересными вещами: Ванда создает костюмы и украшения, фехтует рапирой, а Глеб занимается кендо и любит мотоциклы настолько, что может на свой страх и риск явиться на работу в кожаной куртке байкера. И все-таки чего им в жизни не хватало, раз они разыскали через интернет нашу Студию и приобщились к старинным танцам...
Читати далі
 Форум 

~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Реєстрація Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 5; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 337
[24 Січ 2013 17:47:50]:Гостей - 337 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Наші проекти
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>

Проекти

Автор Повідомлення
Harold

Дата 31 Груд 2007 14:30:53

Тема для загального обговорення майбутніх проектів Студії.
Про всяк випадок зауважу, що викладений тут список може легко поповнюватись. Також не треба розуміти що ми не будемо влаштовувати народні потанцульки, шабаші і нетематичні танцювальні вечори.

.
Elvira

Дата 31 Груд 2007 15:08:30

Чудово, здається наступний рік буде роком XIX сторічча...

Та певно до вас вкралась друкарсяка помилка, щодо Війни і Миру - в оригінальній назві Миръ пишеться через і, тобото: "Война и міръ". Миръ і міръ мають різні значення, миръ - це спокій, відсутність війни, а міръ - це люди, народ.

Великого вам натхнення та недюжих сил і терпіння щоб усі задуми здійснились!
Harold

Дата 31 Груд 2007 15:17:03

Цитата. Elvira::
Чудово, здається наступний рік буде роком XIX сторічча...

Це плани не на одни рік і, здається, не на два. Якщо для тебе ще секрет ми і займаємось, власне, ХІХ сторіччям. Принаймні зараз.

Та певно до вас вкралась друкарсяка помилка, щодо Війни і Миру

Ні. Навпаки, — ти віриш поширеному міфу. Я теж йому вірив... допоки не перевірив (La guerre et la paix):

Великого вам натхнення та недюжих сил і терпіння щоб усі задуми здійснились!

Дякую, будемо старатись. Разом.

.
Selket

Дата 31 Груд 2007 16:51:01

Хотелось бы дополнить список "українськими вечорницями".
А то все 19 век, да салонные танцы, а про наши исконные и не вспоминаем)
Harold

Дата 31 Груд 2007 16:59:03

Нікому не заважаю їх зробити

Тільки з т.з. танців проект мало переспективний — підготовки на два заняття, друге з яких - станцовка.
Тим більше що вечорниці в Києві регулярно проводяться і ніхто нам не заважає туди якось піти скопом чи окремо.

Можна б було зробити свій вертеп як-небудь на Різдво, це значно цікавіше, але танців уже і не стосується фактично

.
Minako

Дата 31 Груд 2007 17:15:44

А як щодо моєї пропозиції на день Св. Патріка влаштувати кельтську дискотеку? (При усному опитуванні отримала вже близько 10 схвальних відгуків)
Harold

Дата 31 Груд 2007 17:23:16

Цитую себе:

Цитата. Harold:
Також не треба розуміти що ми не будемо влаштовувати народні потанцульки, шабаші і нетематичні танцювальні вечори.

Але я ще раз кажу: у мене є програма, я хочу її відпрацювати.

Студія не буде різко перестроюватись під той чи інший захід на зразок: два місяці вчимо кельтику, потім два місяці бальні танці і т.д. Факультативно час від часу брати той чи інший танець - запросто (треба розуміти, що танець має бути технічно простим і легко запам'ятовуватись), а кожні пару місяців перелаштовувати всю техніку — ні, це нереально, це з'їдає багато сил і не приносить ніяких результатів.

.
Elvira

Дата 1 Січ 2008 04:48:07

Гарольде, неймовірно дякую, за те що пролили мені світло на це питання! Дійсно, я вірила міфу, створеному, як виявилось, Георгієм Флоровським, підкіпленому друкарською помилкою видання 1913 року, і уставленною серед інтелегенції двічі з інтервалом у 20 років відомим, і на той час популярним, "клубом знотоков". Усі, хто не бачив дореволюційних видань, навіть вчителя літератури, попали в оману!

Ось тут це найкраще описано:
- http://nauka.relis.ru/27/0206/27206027.htm - НАУКА И ЖИЗНЬ О КАКОМ "МИРЕ" ИДЕТ РЕЧЬ В "ВОЙНЕ И МИРЕ"?
06, 2002г. - Н. Еськова, кандидат филологических наук
- http://ru.wikipedia.org/wiki/Война_и_мир - Вікіпедія (див. пункт 5)

Щодо ХІХ сторічча - дякую, я нарешті дізналась чим ми займаємось
Чесно признатись, для мене це в певній мірі відкриття До цього навчального року мені здавалось що ви на стільки спритно берете танці, що встигаєте охопити і ренесанс, і ампір, і готику, і народні танці, і манірні придворні шедеври танцювального мистецтва... Мені у цьому посприяла підготовка до Весняного Балу, на якому нажаль з-за відбіркових змагань я не змогла прийняти участь, декілька літніх зустрічей і майстеркласи до Хогвортського Балу.

Тож дозвольте мені вже вдруге подякувати Вам, за люб'язне розплющення очей... (певно зовсім чари танцю "засліпили" )
Harold

Дата 6 Січ 2008 15:15:51

Пропонується приблизний план заходів на перше півріччя 2008:

26.01/02.02 22.03/29.03 Вечори культури ХІХ ст. Основна тематика: розваги, ігри, дозвілля і т.д.

19.04 Пікнік у парку. Пропонується провести в форматі підготовки до Пушкінського балу: пограти в підготовлені ігри, поговорити про Пушкіна, про його твори і його час, про бал і т.д.

На цю ж тему можна зробити звичайний пікнічок на початку травня, напередодні балу.

16.02/23.02 Романтичний вечір.

15.03/22.03 Народні потанцульки.

24.05 Пушкінський бал

Всі дати і теми обговорюються.

.
Вячеслав

Дата 6 Січ 2008 21:25:10

Маленькая просьба. Можно ли романтический вечер перенести с 16 февраля на любое другое всем удобное число?
Selket

Дата 31 Жовт 2008 00:49:14

Приблизительный план мероприятий на первую половину 2009 года!

Бал по "Алисе" Л. Керролла - конец марта - начало апреля; организаторы: Лиза и сочувствующие.

Бал по Оскару Оскару Уайльду - середина-конец мая; организаторы: Илья и Кит.

Хотелось бы еще чего-то летнего на природе, июнь месяц, например, баварские потанцульки с пивом и сосисками с квасом и сыром .
Willy

Дата 31 Жовт 2008 09:50:31

А весенне-летний ампирный пикник??? Неужели-неужели спенсер, шитый на осень окажется невостребованным?

Джулия

С уважением, il vostro caro idiota ballerino

Что? "Общественное мнение"??? Бууэээ..
Venchence

Дата 31 Жовт 2008 11:52:35

Цитата. Willy:
Неужели-неужели спенсер, шитый на осень окажется невостребованным?

Лето - оно большое. Будет еще июль и август и, если студия соскучится по ампиру, то почему бы и не сделать пикник?

Да, черт побери, я - зануда!
Reem

Дата 31 Жовт 2008 19:51:43

Цитата. Selket:
Бал по "Алисе" Л. Керролла - конец марта - начало апреля; организаторы: Лиза и сочувствующие.

могу посочувствовать в меру своих сил

Apostacy. Heresy. To be pitied, not punished. (T. Jefferson, Notes on the State of Virginia)
Linda

Дата 2 Лист 2008 21:30:45

Цитата. Selket:
Бал по "Алисе" Л. Керролла

А будет Lobster Quadrille? (Кадриль с омарами) Там и схема есть:

“—so you can have no idea what a delightful thing a Lobster-Quadrille is!”
“No, indeed,” said Alice. “What sort of a dance is it?”
“Why,” said the Gryphon, “you first form into a line along the sea-shore—”
“Two lines!” cried the Mock Turtle. “Seals, turtles, salmon, and so on: then, when you’ve cleared all the jelly-fish out of the way—”
“That generally takes some time,” interrupted the Gryphon.
“—you advance twice—”
“Each with a lobster as a partner!” cried the Gryphon.
“Of course,” the Mock Turtle said: “advance twice, set to partners—”
“—change lobsters, and retire in same order,” continued the Gryphon.
“Then, you know,” the Mock Turtle went on, “you throw the—”
“The lobsters!” shouted the Gryphon, with a bound into the air.
“—as far out to sea as you can—”
“Swim after them!” screamed the Gryphon.
“Turn a somersault in the sea!” cried the Mock Turtle, capering wildly about.
“Change lobsters again!” yelled the Gryphon at the top of its voice.
“Back to land again, and—that’s all the first figure,” said the Mock Turtle, suddenly dropping his voice; and the two creatures, who had been jumping about like mad things all this time, sat down again very sadly and quietly and looked at Alice.

“It must be a very pretty dance,” said Alice timidly.

Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Reem

Дата 3 Лист 2008 20:32:21

Цитата. Linda:
А будет Lobster Quadrille? (Кадриль с омарами)

читаєш думки майже від початку занять в студії саме про неї як постановочну і думаю
питання: хто буде Омаром? І де взяти море

Apostacy. Heresy. To be pitied, not punished. (T. Jefferson, Notes on the State of Virginia)
Linda

Дата 3 Лист 2008 22:31:43

Это же первое, что приходит в голову, если складываешь Алиса + Бал = Омаровая кадриль.
(вспоминается наша крабовая полька 2006 года с крабовыми палочками... о боже... :crazy
Цитата. Reem:
питання: хто буде Омаром? І де взяти море

В схеме четко сказанно - у каждого танцора по омару! Попрошу придерживаться аутентичного описания танца!!

Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Selket

Дата 4 Лист 2008 01:19:14

Ну куда же без Омаровой кадрили? Естественно она будет)))
Reem

Дата 4 Лист 2008 14:00:22

Цитата. Selket:
Бал по "Алисе" Л. Керролла...

Бал по Оскару Уайльду

тільки дійшло - це ж турнюри?! це ж знову шитись, мамма мія
(тут питають про роль Черепахи в Алісі, але побіжно - знову ж, костюм, костюм...)

Kit

Дата 4 Лист 2008 15:29:56

Reem, это скорее ранний модерн. но снова шиться, да.
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>

Ваша відповідь

Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль

Нове на сайті
olddance.org
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події