Постаті:
Діма
Дима, математик и программист, закончивший также и музыкальную школу, где он играл на скрипке, занимается рукопашным боем, любит спорт, компьютерные игры и классическую музыку. Свой танцевальный путь он начал в 2016 году с танцев эпохи регтайма, а затем пришел и в Студию...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 1; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 11
[22 Лют 2024 21:39:58]:Гостей - 11 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Наші проекти
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

Романтичний вечір 2008

Автор Повідомлення
Harold

Дата 6 Січ 2008 21:36:45

Цитата. Daeven:
мне это виделось скорее как "внеклассное чтение" для особо желающих

Без проблем. Давайте знайдемо окремий (від основних занять) день на тижні.


.
Harold

Дата 6 Січ 2008 21:43:38

Цитата. Linda:
поддерживаю

Як люблять мені тут вигадувати додаткову роботу... Допоки це зробити складно. Я можу відкрити назад той, що був, але тоді доведеться всі оновлення проводити в двох місцях.

Цитата. Linda:
Душить творчество - нехорошая тенденция. Ежели кто-то хочет придумывать свои танцы под любимые мелодии, это следует поощрять, как мне кажется.
Тем более, что речь не идет о выделении времени на это во время занятий.


Коли така творчість вкладається в тему студії — ніхто не проти. Але зараз я налаштований зменшувати в програмі кількість авторських танців, а не збільшувати.
У вільний від занять час, із тим, щоб показати на балу — не бачу ніяких заперечень. Але тоді і питати треба приблизно так: «можна, ми покажемо на балу постановку?»

Перенести повідомлення проблематично. Спробуй перелогінитись.


.
Anny_Rua

Дата 6 Січ 2008 22:06:39

Linda

ужас-ужас!
вот и заботься после этого о свободе самовыражения для всяких там - а оне потом приходютъ и носом тыкаютъ...


главная злыдня форума
*модератор*
Minako

Дата 7 Січ 2008 10:09:07

Гарольде, але ти мене не зрозумів! З самого початку я і мала на увазі постановку. Я не прошу у тебе час на заняттях для репетицій. Я не змушую всю студію танцювати цей танок. І саме головне - це ні в якому разі не є роботою для тебе! (хіба що ти захочеш взяти у цьому участь)Я хотіла зробити міні-виступ з групою бажаючих саме в темі нашого романтичного вечора.
(А ще, я дуже сумніваюсь, що у наших студійців у кількості 40 чоловік буде бажання створюваи власний танок)

Ще раз для більшої точності задаю питання «можна, ми покажемо на балу постановку?»

Хоча твоє "ні" я вже чула. Можливо ми просто не зрозуміли один одного.
Harold

Дата 7 Січ 2008 10:10:36

Так, не зрозуміли.
Показати постановку можна. Мелодію тільки не забудь мені заздалегідь передати.


.
Linda

Дата 7 Січ 2008 10:12:09

Цитата. Anny_Rua:
вот и заботься после этого о свободе самовыражения для всяких там - а оне потом приходютъ и носом тыкаютъ...

Не поняла, о чем ты. Выражайся яснее, если тебя не затруднит.
Цитата. Harold:
Але зараз я налаштований зменшувати в програмі кількість авторських танців, а не збільшувати.

Программа - это одно, а творчество - другое. Первое полностью в твоем ведении, но поощрению второго это не мешает. Но ты писал в духе "зачем вообще придумывать новые танцы, если их потом никто танцевать не будет". (Что не факт - может, и будут. Все может быть)
Если хочется, надо придумывать. И мне кажется, тебе стоит радоваться, что кому-то этого хочется. Потому что, в числе всего прочего, вдохновители - это ты, и Люда и деятельность Студии.
У Студийцев тоже есть свои мечты...


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Minako

Дата 7 Січ 2008 10:24:16

А вы знаете что танец, которым мы открывали бал по Шреку - Московский менуэт - был придуман в россии совсем недавно двумя известными нам людьми в тесной комнатке, которая и обусловила малое передвижение по залу в ходе танца. А ведь мы этот танец "позаимствовали" и даже открывали им бал! И он, к слову, сейчас мой самый любимый.
Harold

Дата 7 Січ 2008 10:25:28

Лінда, звання почесного зануди давно моє. Ти хочеш його відібрати?


.
Harold

Дата 7 Січ 2008 10:27:17

Цитата. Minako:
А вы знаете что танец, которым мы открывали бал по Шреку - Московский менуэт - был придуман в россии совсем недавно двумя известными нам людьми в тесной комнатке, которая и обусловила малое передвижение по залу в ходе танца. А ведь мы этот танец "позаимствовали" и даже открывали им бал! И он, к слову, сейчас мой самый любимый.


Знаю, звісно. І мені він не подобається. І не тільки тому, що постановка.


.
Minako

Дата 7 Січ 2008 10:34:39

Кожен має власний смак та власні уподобання, а також принципи, ідеї та водчуття того, що є правильним (тобто моральність). Але все це не заважає нам усім займатись улюбленою справою. Кожен на студії є окремою неповторною особистістю. І всіх нас поєднує любов до танців. Не було б тебе - не було б студії. Не було б нас - не булоб того, що ми маємо зараз.
Linda

Дата 7 Січ 2008 10:38:53

Цитата. Harold:
Лінда, звання почесного зануди давно моє. Ти хочеш його відібрати?

Это такой изысканный способ признать мою правоту?


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Harold

Дата 7 Січ 2008 10:42:30

Я ще раз наголошую. Ми вивчаємо старовинні танці.
А вигидані потрошку виводимо із програми. Якщо це пригнічує чиїсь високі прагнення, вже вибачте мені.

Разом з тим я ніяким чином не можу і не хочу обмежувати нікого у творчості. Займайтесь іншими танцями, творіть, вигадуйте, імпровізуйте — я не проти, тільки за.



Linda Це такий спосіб сказати що ти повторюєшся.


.
Linda

Дата 7 Січ 2008 10:55:06

Harold
По крайней мере, абсолютно четко и недвусмысленно. У меня лично вопросов больше нет. Хорошо, то это прозвучало.

Цитата. Harold:
Це такий спосіб сказати що ти повторюєшся.

*занудным голосом* повторение есть древнейший закон природы философская категория стилистический прием, на котором строится большинство объетов культуры, включая танцевальное наследие. Я повторяюсь, значит я
существую танцую. Но на сем я замолкаю, и простите, если стану часто повторяться в моем молчании...


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Linda

Дата 7 Січ 2008 10:56:26

забыла добавить:


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Olivia

Дата 8 Січ 2008 14:43:02

Цитата. Minako:
Я хотіла зробити міні-виступ з групою бажаючих саме в темі нашого романтичного вечора.

Мінако, запиши мене до групи охочих:!чи для цього будуть якісь особливі вимоги?)

Якщо студійні заняття дають певний поштовх для творчості; коли просто слухати красиву музику стає не достатньо, а хочеться разом з друзями танцювати під неї вишукані постановки - це неперевершено!

Гарольде, найвищою оцінкою твоєї діяльності є майстерність твоїх учнів. А тут ще й напрямок, проваджений тобою, набуває нового розвитку у креативній ініціативі студійців! Справді, є чим пишатися.
Harold

Дата 8 Січ 2008 16:32:36

Цитата. Olivia:
А тут ще й напрямок, проваджений тобою, набуває нового розвитку у креативній ініціативі студійців!


Якраз тут нічого нового. Нові «старовинні» танці уже давно не новина. Але раніше вони вигадувались через брак доступних матеріалів, або, наприклад, як присвята якійсь події. Зараз матеріалів повно, але вивчати їх мало хто хоче, а вигадувати танці все одно черга.

Менше з тим.

Я пропоную використати Романтичний Вечір для обкатування бальних розваг. І саме тут із превеликим задоволенням спостерігав би творчість реверійців: фанти, веселі танцювальні і нетанцювальні ігри — розробляйте, експериментуйте, пропонуйте!


.
Minako

Дата 9 Січ 2008 09:13:08

Olivia Так, я з радістю залучу тебе до співпраці. Залиш будь-ласка свій контактний телефон.

На сьогоднійній день потрібна ще одна пара (кавалер-дама), що знайомі з кроками кадрілі та основними фігурами.
Якщо Лінда має бажання взяти участь у нашій "афері", то потрібен лише кавалер.
Linda

Дата 10 Січ 2008 12:48:43

Цитата. Minako:
Якщо Лінда має бажання взяти участь у нашій "афері", то потрібен лише кавалер.

я в теории хочу, но зависит от того, где и когда вы планируете реперировать.


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Люда

Дата 17 Січ 2008 16:55:54

Зал домовлено на 16 лютого. Час - приблизно, як завжди. Тобто, є сподіванка, що вечір відбудеться. Справа за вами: програма ще не складена, питання щодо ігор, ідей порад і всього, без чого свято-не свято.


*
Linda

Дата 22 Січ 2008 22:40:54

Пока я готовила свой пост про jeux d'esprit, Остапа очередной раз понесло мне пришло в голову множество различных игр, заданий для фантов, словесных забав, в общем, jeux
Но мне нужен помощник - для приготовления карточек, материалов и т.д. Желательно кавалер - потому как буду его также использовать в качестве подопытного для проверки некоторых заданий, работают ли...
Так что, при начилии смелости и принтера (альтернативно - смелости и красивого почерка) обращайтесь.


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

Ваша відповідь

                  Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль
 

Нове на сайті
olddance.org
Сезон 2020-2021 в розділі Події
Оновлено: 21.01.2021
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.040


© Olexiy Machekhin