Постаті:
Євген
Когда Женя выбирал между сальсой и историческими танцами, выбор в нашу пользу был сделан практически наугад – и очень удачно...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 1; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 11
[22 Лют 2024 21:39:58]:Гостей - 11 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Наші проекти
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

Пікнік у парку

Автор Повідомлення
Harold

Дата 4 Січ 2008 01:35:52

Пропоную починати готуватись до давно запланованого виїзду.

Знайшов якраз дуже корисний сайтик з традиційними іграми:
http://www.tradgames.org.uk/

Думаю, буде доречним запланувати одну-дві зустрічі на тему традиційних ігор і розваг.


.
Reem

Дата 8 Січ 2008 17:33:58

починаю обговорювати

Питання:
1) склад запрошених: тільки реверійці, реверійці і адекватні гості, реверійці і їхні родичі, інше?
2) вік запрошених, якщо не "тільки реверійці" - рамки?
3) програма - просто пограти в ігри того часу не входячи в образ чи ні? якщо ні, тематика, наскільки глибоко входити в образ?
4) орієнтовні часові рамки (з ранку до ночі, з ранку до обіду, з обіду до вечора, з такого-то числа і поки не виженуть)?

Ех, і хочеться поїхати, і не впевнена, що зможу


Apostacy. Heresy. To be pitied, not punished. (T. Jefferson, Notes on the State of Virginia)
Harold

Дата 8 Січ 2008 17:49:03

1) Я це бачу як виїзд Ревері хіба що з найближчими друзями, але всі костюмовані на прешу пол. ХІХ ст.

2) Якщо беруться діти — тільки на відповідальність і турботу батьків.

3) Просто погуляти, пограти в ігри, поїсти, відпочити, можливо, трохи потанцювати, поговорити про наступний бал по Пушкіну.

4) Будемо вирішувати ближче до діла. Але менше ніж на 5-6 годин без урахування дороги не варто і їхати.


.
Reem

Дата 8 Січ 2008 21:12:23

Цитата. Harold:
1) Я це бачу як виїзд Ревері хіба що з найближчими друзями, але всі костюмовані на прешу пол. ХІХ ст.

2) Якщо беруться діти — тільки на відповідальність і турботу батьків.


ще питання з приводу дітей і костюмів: діти так само костюмовані, чи за бажання/можливості батьків? Знову ж - глибина "входження в образ" дитини, батьків?

Щодо костюму - має бути окремий костюм "для прогулянок на свіжому повітрі", як я розумію, з капелюшком, парасолькою, каретоюіншими атрибутами?


Apostacy. Heresy. To be pitied, not punished. (T. Jefferson, Notes on the State of Virginia)
Harold

Дата 8 Січ 2008 21:18:33

Цитата. Reem:
ще питання з приводу дітей і костюмів: діти так само костюмовані, чи за бажання/можливості батьків? Знову ж - глибина "входження в образ" дитини, батьків?


По можливості так, вдягнені. Це не рольова гра, образ не обов'язковий.

Цитата. Reem:
Щодо костюму - має бути окремий костюм "для прогулянок на свіжому повітрі", як я розумію, з капелюшком, парасолькою, іншими атрибутами?


Саме так. Карету Бричку можна там найняти.


.
Люда

Дата 8 Січ 2008 21:45:28

Парасолька, капелюшок, інше - звісно, по можливості. Але, мабуть, кожна дама в душі і так відчува необхідність цих милих елементів вбрання, як і пальчаток
А зважаючи, що у квітні може бути не надто жарко, добре було б подумати ще й про жакет-спенсер


*
Люда

Дата 8 Січ 2008 21:50:23

Ну, і щоб вже до купи
Милі дами, а як щодо торбинок, для дамських речей і для рукоділля, хусточок, серветочок, кошиків для їжі, подушечок для сидіння...


*
Reem

Дата 8 Січ 2008 23:31:45

Цитата. Люда:
Милі дами, а як щодо торбинок, для дамських речей і для рукоділля, хусточок, серветочок, кошиків для їжі, подушечок для сидіння...


... і я про що!
Кошики, подушечки і торбинки для рукоділля ще можна знайти у продажу, а от мереживних парасольок я не бачила (а куди ж піде благодорна дама без парасольки? Від сонця її шкіра може покритися огидним ластовинням, жах!). Так що доведеться робити власноруч


Apostacy. Heresy. To be pitied, not punished. (T. Jefferson, Notes on the State of Virginia)
Harold

Дата 8 Січ 2008 23:35:28

Ні, не так: Так що доведеться робити власноруч


.
Linda

Дата 8 Січ 2008 23:57:56

И вот созрел во мне крик души.
Может, у кого-то реконструкторско-исторические умелые ручки, а у меня умелые только те пальцы, которые держат перо и макают его в чернило. Вопрос шляпок и кружевных зонтиков пугает меня, милейшие дамы и господа, неимоверно.
Был намедни дам мне совет: взять обычную мою белую летнюю шляпу и при помощи лент придать ей, так сказать, историчности. Ничего, кроме характерного стиля "я у мамы дурочка", придать мне шляпе не удалось. Про зонтик не стоит даже давать советов.
А обувь? Об обуви вы подумали? Долгие годы моей бурной жизни приучили меня носить в апреле, пардон за экспресьон, кроссовки...
Давайте же, любезные друзья, что-то делать, потому как ежели я одна тут такая, то я съем свою характерную неисторическую шляпу. Давайте говорить друг другу комплименты помогать придавать шляпам желаемые формы, зонтикам - кружавчатость, устраивать кружок "умелые руки" и "сделай сам", а еще лучше "сделай сам кому-то другому, потому что он сам никак не может, зато имеет потрясающе богатый внутренний мир".
Тем более, что у нас такие таланты есть, которые коня на скаку и фрак из двух пальто...


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Harold

Дата 9 Січ 2008 00:05:07

Якраз сидимо і цим займаємось.
Дивимось оце:
Головні убори
Модні аксесуари
Є хороші моделі в книжці, я спробую посканувати або поксерити.

Найближчим часом видивлятимемось дитячі зонтики і солом'яні капелюшки, хоча деякі екземпляри нескладно зліпити і просто із тканини з мереживом.






.
Люда

Дата 9 Січ 2008 00:39:06

Цитата. Linda:
А обувь? Об обуви вы подумали?

Уже думаємо. Для прогулянок дуже гарно підійшли б симпатичні черевики-напівчобітки-чобітки на шнурівці. Наявність підбору можлива, але невисокий і стійкий, не "шпилька." Думаю, якщо поставити за мету, такі можна знайти (якщо ще не маєш), впевнена, вони не будуть зайвими і в буденному житті.
Можливі імпровізації.
А щодо капелюшків - подумай, що тобі пасувало б, що ти хочеш. Приблизно такий, як в тебе в ЖЖ робити порівняно нескладно - для початку, питання кольору і тканини... Ще раз пропоную влаштувати в мене "суботник" по пошиву зонтів-капелюхів, тільки не знаю, коли... Комусь це потрібно?


*
Люда

Дата 9 Січ 2008 00:45:21

Linda
До речі про зонти
А чи не лишилося в тебе залишків отого симпатичного гіпюру, з якого була пошита сукня?


*
Linda

Дата 9 Січ 2008 00:49:42

Из письма Джейн Остин сестре Кассандре (от 27 октября 1798):
"Next week [I] shall begin my operations on my hat, on which you know my principal hopes of happiness depend."

"На следующей неделе я приступлю к работам над шляпой, на которой, как ты знаешь, строятся все мои надежды на счастье"


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Harold

Дата 9 Січ 2008 00:51:14

Вам, дамам, просто. А нам біда. Джентльмен не може гуляти без капелюха, а піди його знайди.


.
Linda

Дата 9 Січ 2008 00:51:41

Цитата. Люда:
А чи не лишилося в тебе залишків отого симпатичного гіпюру, з якого була пошита сукня?

о чудо! Таки да, осталось!! О!! Зонтик под платье... о!!! Субботник в Студию!!


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Linda

Дата 9 Січ 2008 00:54:12

Цитата. Люда:
Для прогулянок дуже гарно підійшли б симпатичні черевики-напівчобітки-чобітки на шнурівці.

я как раз собралась себе док-мартинсы покупать


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Harold

Дата 9 Січ 2008 00:57:42

Цитата. Linda:
я как раз собралась себе док-мартинсы покупать



.
Люда

Дата 9 Січ 2008 00:57:55 Виправив: Люда

Цитата. Linda::
Субботник в Студию!!

Чудовенько! Залишилось тільки кудись його втулити...
А щодо взуття - пам’ятаєш, як Емма влаштовувала афери зі шнурівками? Док-мартінсів повинно вистачити на 5 освідченнь і 3 весілля


*
Linda

Дата 9 Січ 2008 00:59:08

Цитата. Люда:
Док-мартенсів повинно вистачити на 5 освідченнь і 3 весілля

ну все, решено. Если наду белые, их и куплю


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

Ваша відповідь

                  Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль
 

Нове на сайті
olddance.org
Сезон 2020-2021 в розділі Події
Оновлено: 21.01.2021
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.027


© Olexiy Machekhin