Постаті:
Анна
Анна пишет про себя, что она "криминалист  в прошлом, химик в настоящем и, возможно, портной в будущем". Уже несколько лет она увлекается пошивом исторического костюма, а главные источники её вдохновения – это бургундский двор, итальянский Ренессанс и эклектика конца 19 века. Впрочем, не оставляют равнодушными и наряды суровых викингов...
Читати далі
 Форум 

~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Реєстрація Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 2; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 18
[14 Серп 2020 02:41:26]:Гостей - 18 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Наші проекти
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

День Святого Патріка

Автор Повідомлення
DAverk

Дата 13 Бер 2008 00:55:17

щодо цього всього в мене питання - добре, хай вписується по часу(хоча маю сумнів щодо відсутності дупляжу чи якихось затримок), але нащо і куди всовувати фанти чи ще що?
тоді їх треба зовсім мало.

і друге - виступаю ПРОТИ виключення котильонів зі списку.
буде достатньо народу, який не всі танці знає, тож, зайвий шанс потанцювати не завадить.ІМХО.

Приключения случаются из-за непродуманного планирования и недостаточной подготовки.
Minako

Дата 13 Бер 2008 13:51:04

На вечорі улюблених танців було 12 танців у 1 відділенні та по 13 у 2 і 3. Все встигли.

Фанти будуть не довгі і розігруватимуться у перервах між танціями та на перервах між відділеннями.

Іто, дуже хочу з тобою зустрітись, бо час спливає, а як у нас справа з фантами - для мене все ще загадка.
У мене навіть є для тебе ряд помічників.
DAverk

Дата 13 Бер 2008 23:15:30

Допоки РЕАЛЬНО існують тільки ті , що були на минулий бал. Ми тоді не всі використали.
Оформлення решти я робитиму з неділі - тому що зараз на мене впала олімпіада і конкурс.

Приключения случаются из-за непродуманного планирования и недостаточной подготовки.
Люда

Дата 13 Бер 2008 23:53:59 Виправив: Люда

Мінако

Читала уважно програму. А звідки взявся кінський бранль? Ти точно впевнена в доцільності його введення?
По якій схемі даватимеш ірл. вальс?

*
Minako

Дата 14 Бер 2008 14:47:16

Кінський бранль планувався під музику флейт у виконанні Муні і компанії. Поки я не маю точної інформації, чи будуть вони грати. (і цей танок вписується у програму тим, що він народний)))
Ірландський вальс - по старому варіанту, щоб не переучувати Лугнасад та Шенон.
Сьогодні у нас кругова джига, ірландський вальс, останні 2 шотландські танці (можливо прийде Йерні та дасть їх сама)
Minako

Дата 14 Бер 2008 14:48:19

Всі танці були попередньо обговорені і затверджені нами з Гарольдом. Список лежить вже дуже давно.
Harold

Дата 14 Бер 2008 15:47:48

Цитата. Minako::
цей танок вписується у програму тим, що він народний

Він не зовсім народний. Його описав Туано Арбо разом з гальярдами і іншими світськими танцями.

Якщо я правилно пам'ятаю, ми домовлялись замінити кінський бранль каролями.
Але це не принципово.

.
Minako

Дата 14 Бер 2008 16:54:54

Ок! Нє вопрос) Можна його і зняти. (але якщо дівчата таки зіграють, то ми потанцюємо).
Гарольде, нагадую, мені від тебе ДУЖЕ потрібні схеми танців. Інакше ми можемо залишитися без методичок. Я не встигну їх надрукувати і вчасно роздати.
Minako

Дата 15 Бер 2008 22:54:13

Думаю, що тут можна викладати матеріали до теми нашого свята.
Подумалось, а може введемо у свято лєпріконів, щоб атмосферу створювали (кожному бажаючому лєпрікону - по горщечку зі скарбами та невеличку магію. Від вас лише відповідний костюм) Що скажете?

Лерпеконы и клуриконы

Название "лепрекон" - leprechaun - происходит, скорее всего, или от ирландского leath bhrogan - сапожник (shoemaker),
или от luacharma'n - карлик (pygmy). Лепреконы имеют вид маленьких (около 2 футов ростом) человечков
преклонного возраста, часто бывают навеселе, но увлечение потином (poitin - ирландский самогон),
не влияет на их мастерство сапожников. Руки, сжимающие молотки, всегда тверды ! (на то леприконы
и Волшебный Народ. Одеваются лепреконы как и положено сапожникам, правда в зеленых тонах
(для маскировки среди травы), но с настоящим кожаным передником. Они мастерят обувку для других
представителей потусторонних сил - фей, клуриконов... Но видят их обычно всегда только с одним ботинком,
и всегда только с левым почему-то.

Кроме сапожного дела трудолюбивые лепреконы взвалили на себя еще обязанность хранить и преумножать
древние сокровища. Основу их богатств заложили еще шайки викингов, разбойничавших в Ирландии многие
века назад. Теперь сами лепреконы пробираются по ночам в людским жилищам и отщипывают малюсенькие
кусочки от монет. Каждый лепрекон или группа лепреконов, (они иногда живут небольшими общинами) имеет
свой горшочек или кувшинчик с золотом. Скорее всего именно из-за этих сокровищ лепреконы и стараются
избегать контактов с людьми, которых считают существами глупыми, легкомысленными и жадными.
Если вы решили в полной мере соответствовать этому определению и попытаться отобрать у малютки его
последний горшочек с золотом, Вам легче всего будет отыскать его по стуку молотка. Зазевавшийся лепрекон,
пойманный расторопным смертным, обычно обещает золотые горы за свою свободу. У него при себе есть два
кожаных кошелечка: в одном из них лежит неразменный серебряный шиллинг - волшебная монетка,
которая всякий раз возвращается в свой кошелек, в другом - золотая монета, которую лепрекон с не меньшим
удовольствием использует всякий раз, когда ему необходимо выкрутиться из щекотливой ситуации: покинув
кошелек, она превращается в листик или золу. Можно не соглашаться на мелкие подачки, унижающие обе стороны,
а требовать весь горшок сразу. Если вам удалось завладеть вожделенным сокровищем, не торопитесь радоваться,
вам стоит подумать, где его теперь хранить: лепреконы так просто со своим кровным не расстаются. Лучшее,
что было придумано в ходе этого извечного противостояния людей и лепреконов, - закопать горшочек в корнях
тернового куста. Это растение священно для Волшебного Народа, помещая туда богатство, Вы как бы поручаете
его заботам самих же лепреконов, и они уже при всем желании не могут его у Вас отобрать. В любом случае,
на протяжении всех переговоров не спускайте глаз с этого хитрого создания ! Чуть отвлекся, - лепрекон исчез,
поминай как звали...

Вообще лепреконы существа хоть и не очень дружелюбные, но безобидные; как было сказано, они сами
избегают людей. Но стоит их обидеть (а обижает их не выставленное на ночь блюдце с молочком, не снятая
перед пыльным смерчем шляпа, убитая малиновка, срубленный терновый куст, присвоенный горшок золота...),
и они тут же продемонстрируют свой мстительный характер и виртуозное владение волшебством.
Спокойной жизни в этом месте вам больше не видать. Самое разумное в этом случае хватать семью и нажитое
добро, и бежать подальше. Америка или Австралия - самые подходящие места.

Ближайшие родственники лепреконов - клуриконы (clurichaun). Они выглядят настоящими джентльменами,
хорошо и со вкусом одеты, носят головной убор красного цвета, но постоянно в стельку пьяны и, как следствие
этого, почти всегда пребывают в отличном расположении духа. Их специальность - вино, их место жительства
- винные погреба. Клуриконы следят за тем, чтобы вино не скисло, а в погреб не проник не прошеный гость.
О том, что клурикон на посту и с честью исполняет возложенные свои обязанности, свидетельствуют развеселые
песенки, которые время от времени доносятся из погреба.
Если клуриконы чем-то обижены, они тянут все, что попадается под руку, устраивают в домах по ночам настоящие
погромы, совершают опустошительные набеги на кладовые, а вино в погребе моментально скисает. А еще они
любят, оседлав овцу, козла, собаку или курицу, носится всю ночь по округе. В дом, который покинул клурикон,
другой его собрат уже никогда не вселится...
Minako

Дата 16 Бер 2008 01:55:38

Мені дуже потрібні схеми таких танців: War 2 step polka, вальс Св. Бернара, крабова полька, тампет. З іншими я вже розібралась сама.
Minako

Дата 17 Бер 2008 20:05:07

Викладаю сюди усі схеми, для бажаючих їх почитати до свята. Методички будуть лише у п'ятницю.

Ірландський вальс
Вихідне положення: К і Д вишиковуються у longwaу, який замикається у коло. Пари розби-ваються по дві і у перших парах партнери мі-няються місцями
1-4 К1 і Д2, К2 і Д1роблять балансе
один до одного і міняються місцями
5-8 К1 і В1, К2 і Д2 роблять те саме
9-16 повтор тактів 1-4
17-20 усі беруться за руки, утворюючи коло. Роблять крок уперед і крок назад, К1 і Д2, К2 і Д1 міняються місцями (через лодочку або вальсову позицію)
21-24 так само, але міняються К1 і Д1, К2 і Д2.
25-32 повтор 17-24
За наступні 16 тактів пари вальсують і роблять півтора оберти навколо одна одної, щоб зміститись на одне місце і зустріти нову пару.

Кругова джига
Пари утворюють велике
коло, взявшись за руки.
1-8 8 кроків променаду по колу проти
годинникової стрілки.
9-16 2 кроки променаду в центр і два з
центру (двічі)
17-20 дами роблять 2 кроки променаду
в центр і два з центру
21-24 кавалери роблять 2 кроки
променаду в центр і два з центру,
повертаючись, підходять до дами,
що була від них зліва.
25-28 пари крутяться на місці
29-32 дами відпускають праві рку і
тримаючись за плече кавалера пр.
рукою (кавалер тримає даму за
талію лівою рукою) ідуть 4 проме-
нади по ходу танцю. Після цього
всі знову утворюють коло.

The connemara reel set (дуже скорочено!!!)

Перша фігура - Ladies' Chain (Reels)
1) Lead around and back , 2) Swing partners, 3) Головні пари: Вперед і назад двічі, зі схрещеними рукамиHouse around, face up і step it out. Swing.4) Бокові пари танцюють п.3, 5)Головні пари: Ladies chain.Swing,і step it out.6) Бокові пари танцюють п.5., 7) Головні пари повторюють п.3. 8) Б. пари повтор п.3.Спільний swing і step it out.

Друга фігура - Back-to-Back (Reels)
1) Lead around and back, 2) Swing, і step it out, 3) Головні пари: Back-to-back.Парнери в центрі swing, і на останні два такти вертаються на свої місця Активні пари зі схрещеними руками вперед і назад двічі, House around, face up, step it out, swing, step it out, 4) Б.пари п.3. з К1 і Д2, 5) Гол. пари повторюють п.3. К2 і Д1 6) Бок пари повторюють п.3.К2 і Д1, спільний swing і step it out.

Третя фігура - an Gairdin Beag (Reels)
1) В колі вперед і назад двічі. 2) Swing, step it out.3) Перша гол пара: Вперед і назад, відпускають руки і знову вперед, розверт обличчям одне до одного і step it out. Swing, і step it out. На останні два такти підходить 2 пара і стає з 1 парою в ко-ло.Swing вчотирьох, на свої місця на останні 2 такти. Ladies chain. Swing, step it out.Те саме повторюють 2,3 і 4 пари, але останній swing спільний

Четверта фігура - Maggie in the Woods (Polka)
1) В колі вперед і назад двічі. 2) Polka at home 3) В колі вперед і назад, на останні 2 такти дами переходять до кавалерів справа і стають у закриту позицію.4) Нові пари танцюють польку до наступних місць справа. (8)п.3 і п.4 повторюються ще тричі допоки пари не приходять на свої місця. Swing спіль-ний в колі. (8)
Minako

Дата 17 Бер 2008 20:06:10

Walls of Limeric
(ріл)
Пари розташовані у лонгвей по 2 пари, розвернуті одна до одної
1-8 advance and retire 2 p.
9-12 зміна дам (джамп або кат, севенс лівим плечем, 2 трьошки, тим часом кавалери роблять 4 трьошки на місці)
13-16 зміна кавалерів (джамп або кат, севенс правим плечем, 2 трьошки, дами – 4 трьошки на місці)
17-24 з контрпартнером беруться за руки і у різні сторони джамп (кат), севенс, 2 трьошки і так само повертаються назад.
26-32 зміна сету (партнери беруться за руки, схрещуючи їх, і за 8 трьошок роблять повне коло одна навколо іншої )
На останні 2 такти пари розвертаються обличчям до нових пар.

Galway Reel
Танець танцюють 1 кавалер і з двох боків від нього по дамі (може бути дама і 2 кавалери)
1-8 4 трьошки вперед, розвернувшись 4 трьошки назад
9-16 севенс вправо, 2 трьошки, севенс вліво, 2 трьошки
17-18 Д1 і Д2 за праві руки зміна місць за 2 трьошки (перед кавалером)
19-20 кавалер за 2 трьошки проходить під аркою і розвертається
21-22 Д1 і Д2 зміна місць за 2 трьошки
23-24 кавалер вертається
25-32 кавалер робить вісімку навколо Д1 і Д2 (8 трьошок), всі беруться за руки
33-34 усі севенс вправо, 2 трьошки (Д1 ниряє під руками)
37-40 так само вліво, Д2 ниряє
41-44 так само вправо, кавалер ниряє
45-48 так само вліво, за 2 тр. розкритись у лінію

Siege of Carric

Сети по 4 людини, пари повернуті обличчям одна до одної

1-8 усі тримаючись за руки севенс вліво, 2 трьошки, севенс вправо, 2 трьошки
9-16 муліне вправо і вліво
17-20 головні пари проходять через середину і вертаються назовні, а другорядні пари навпаки
21-24 2 хлопки і оберт за праві руки з партнером
25-28 головні пари назовні, а потім всередину (другорядні навпаки)
29-32 2 хлопки і обертаючись за праві руки, пари міняються місцями

War 2 step polka
Початкове положення: Розкрита пара, обличчям в центр кола, партнери тримають одне одного за талію
1-2 Зовнішніми ногами двічі: п’ятка-носок
3-4 Чотири кроки в центр кола, на останній крок розвернутися через центр пари обличчям із кола
5-8 Повторення Т. 1-4 із центра кола. В кінці партнери стають обличчям одне до одного
9-10 Тримаючись правою рукою: стриб на місці, винести праву ногу вперед і вліво, стриб на місці, винести ліву вперед і вправо
11-12 Дама обертається пуд рукою кавалера. В кінці партнери стають у закриту позицію.
13-16 Два оберти польки. Або один оберт і прогресія.
Minako

Дата 17 Бер 2008 20:08:03

Вальс «Дзвіночок»
Початкове положення: Розкрита пара, обличчям в центр кола, партнери тримають одне одного за талію
1-2 Зовнішніми ногами двічі: п’ятка-носок
3-4 Чотири кроки в центр кола, на останній крок розвернутися через центр пари обличчям із кола
5-8 Повторення Т. 1-4 із центра кола. В кінці партнери стають обличчям одне до одного
9-10 Тримаючись правою рукою: стриб на місці, винести праву ногу вперед і вліво, стриб на місці, винести ліву вперед і вправо
11-12 Дама обертається пуд рукою кавалера. В кінці партнери стають у закриту позицію.
13-16 Два оберти польки. Або один оберт і прогресія.

Крабова полька

Початкове положення:
закрита пара, К спиною в центр кола

1-2 Два приставні кроки по х.т.
3-4 Одне повне однокрокове обертання по х.т.
5-8 Галоп проти х.т.
9-16 Повторення Т. 1-8 (Варіант:
Дами танцюють галоп на одного
кавалера назад)
17-32 Полька по х.т.

Тампет
Колона по дві пари, які стають обличчям одна до одної — дві дивляться вниз і дві вгору.
1-4 Пари йдуть вперед і назад
5-8 Половина Chaîne des Dames
9-16 Повторення Т. 1-8
17-20 Пари в лінії міняються місцями
(ліва проходить ззаду)
21-24 Пари в лінії міняються місцями
(ліва проходить ззаду) до своїх місць
25-32 Повторення Т. 17-24
33-40 Муліне в парах за г.с.,
дами в центрі
41-48 Муліне в парах проти г.с. до своїх
місць, кавалери в центрі
49-52 Пари йдуть вперед і назад
53-56 Пари переходять на нові місця.
Ті, що йдуть з голови зали вниз,
проходять крізь протилежну пару

Вальс Св. Бернара

Початкове положення: закрита пара, К спиною в центр кола

1-3 Три Glissade по х.т.
4 Піднятись-опуститись (Варіант
— двічі топнути)
5-6 Два Glissade проти х.т.
7-8 Два кроки на кавалера в центр
кола
9-10 Два кроки на даму із центра кола
11-12 Дама обертається під рукою
кавалера
13-16 Два вальсові оберти (або один
оберт і прогресія)

Gay Gordons

Вихідна позиція: пари стоять обличчям по х.т. Позиція розкрита, К зліва і ззаду від Д, праі руки над пр. плечем дами. Ліві – на рівні грудей К.

1-2 з зовнішньої ноги 4 кроки по х.т. На останній крок партнери розвертаються через центр пари спиною по х.т.
3-2 3 кроки спинами і на 4 – підскок з виносом зовнішньої ноги вперед.
5-8 повтор 1-4 у зворотньому напрямку
9-12 4 оберти дами під правими руками (ліві відпустити), по закінченні – закрита позиція
13-16 2 оберти польки (або 1 оберт польки і 2 однокрокових обертання)

Всі інші схеми викладалися раніше і я не бачу сенсу їх ще раз дублювати. Дивіться на попередніх сторінках цієї теми.
alelle

Дата 18 Бер 2008 07:48:25

Цитата. Minako:
Кінський бранль планувався під музику флейт у виконанні Муні і компанії

Мінако, насправді, "Муня і компанія" - це Муня і я. Риж цікавиться іншим, Надійка має бігти з середини балу. Я ж тобі це казала! Напевно, те, що ми грали на Андріівському узвозі на День Києва залишиться у історії Якщо будуть РУНи, нам немає сенсу створювати живу музику, а слід віддати шану майстрам. Просити підіграти Колю чи Дельфіна нам якось ....ніяково поки що. А без супроводу дві блочки звучать дещо тьмяно. Тому флейт , напевно, не буде
alelle

Дата 18 Бер 2008 07:50:54

Цитата. Minako:
25-28 головні пари назовні, а потім всередину (другорядні навпаки)

Навпаки. Головні (від музик) наче прокладають собі шлях і розділяють другорядних. Вони проходить спершу через середину до кінця сета, а коли стають другорядними - навпаки
Minako

Дата 19 Бер 2008 00:38:58

Дивно, я брала схему з російського сайту. У будь-якому разі так воно пішло у методички. Думаю слід буде домовитись перед танцем та оголосити це вголос. (нагадаєш мені про це на святі, ок?)
Anny_Rua

Дата 19 Бер 2008 10:58:33

вместо "Звоночка" в описании повторяется еще раз схема War 2 step polka

главная злыдня форума
*модератор*
Minako

Дата 20 Бер 2008 14:35:28

Так, сорі! Дяка Алсвіду, який встиг це помітити до того, як методичка пішла у друк. Уже все виправили.
Linda

Дата 21 Бер 2008 23:46:54

Дорогие друзья, большая просьба ко всем: слушайте музыку во время танца. Это помогает.

Например, в любимой всеми финской польке, под которую мы нынче танцуем Eva Three Step, есть 4 лишних такта после первой проходки. Для импровизационной польки это ерунда - они проскакиваются, никем не замеченные. Но для танца по схеме, такого, как Eva Three Step, это важно. Если начать вторую проходку с этих лишних тактов, всё дальше собьется и танцевать станет крайне неприятно. Поэтому их надо пропустить. Обязательно. Слышно их очень хорошо.
С сетом вообще все плохо. Не знаю, как завтра его сыграют Рун, боюсь думать. Музыка для сета, вообще-то, должна быть выверена по размеру и по длине для каждой части. Та музыка, под которую мы танцуем на репетициях, хорошо подобрана Гарольдом, но почему-то ее плохо слышно, особенно сетам, стоящим дальше от музыки. Поэтому получается совсем не в музыку.
С вальсами, где непредсказуемые смены ритма, тоже плохо, - танцевать по ним вальсы со схемой сложновато. Зато импровизационные - сколько угодно.
Но в любом случае, если в вальсе музыка каким-то образом поменялась, нужно постараться услышать ее "команду". Если лишние такты - пропустить (либо симпрвизировать в них) и дождаться новой проходки с начала новой музыкальной фразы.
В общем, предлагаю нам всем постараться подружиться с музыкой. Именно она должна нас вести - а потом уже схема.

Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Harold

Дата 21 Бер 2008 23:52:45

Угу.
Із вальса я вже зайве вирізав.
Сет ми будемо зараз лажати навіть якщо в центрі кожного сета поставити бубон — це нормально, це брак досвіду просто. Я з рунами поговорю — вони завершуватимуть вчасно, орієнтуючись на спільний свінг і мої підказки.
Але бігати між сетами і кричати що коли танцювати і коли ставати на місця я не буду — я танцювати хочу. Тому, будь ласка, повторіть схему, відчуйте такти.

.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

Ваша відповідь

Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль

Нове на сайті
olddance.org
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події