Постаті:
Таня
Таня, выпускница Киево-Могилянской академии, ставит танцы на второе место в своей жизни – потому что первое занимает литература, ее страсть и специальность...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 1; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 11
[22 Лют 2024 21:39:58]:Гостей - 11 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Наші проекти
. 1 . 2 . 3 . >>

Новорічний бал 2008!

Автор Повідомлення
Selket

Дата 9 Лип 2008 00:32:14 Виправив: Selket

Сьогодні з*явилась нова ідея, яку пропоную розглянути!

Як щодо ідеї зробити новорічний бал 2008 за казками "1000 і 1 ночі"?!
Можна вибрати кілька найбільш цікавих казок, за якими розробити цікавий сюжет. І персонажів багато, і тема досить нова.
З танців пропонуємо взяти контрданси.
Вже є цікаві ідеї і стосовно цієї теми, і щодо можливості їх втілення.

Готові вислухати ваші за і проти!
Anny_Rua

Дата 9 Лип 2008 00:42:58

до чого ци карі очи?..
а почему именно ранние контрдансы?


главная злыдня форума
*модератор*
Selket

Дата 9 Лип 2008 01:44:50 Виправив: Selket

я имел в виду контрдансы вообще, Алсвид уточнил, что надо ранние, те что попроще и поспокойнее)


Пока исправлю на общие к-д, а там уже посмотрим)
Вячеслав

Дата 9 Лип 2008 09:04:49

Получается пол-года сплошных контрдансов. Остиновский бал - контрдансы, этот - тоже контрдансы. Скучно и не интересно.
Linda

Дата 9 Лип 2008 09:56:01

Мне кажется, что такая тема сама по себе очень интересна (меня завораживает восток), но как она сочетается с тем, чем занимается наша студия? 1000 и 1 ночь? Это ж квинтэссенция востока! Совсем другие мировоззрение, костюмы, музыка, танцы. Наша Студия ориентирована на чистый запад. Такая тема подошла бы для студии танца живота, а нас я просто не представляю в восточном антураже. А как это с КД сочетается?
Поймите правильно, я не высказываюсь резко против, просто расскажите, как вы себе это представляете!


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Anny_Rua

Дата 9 Лип 2008 12:43:19

Linda

те же ощущения
как представлю жете-ассамбле в шароварах - смех разбирает...


главная злыдня форума
*модератор*
Linda

Дата 9 Лип 2008 13:41:32

Anny_Rua
Цитата. Anny_Rua:
как представлю жете-ассамбле в шароварах - смех разбирает...

я думаю, что можно бесконечно веселиться по поводу того, как будет выглядет тот или иной западный танец под восточным соусом, но пусть все-таки ребята объяснят, как они себе это видят. Может, в планах нет одевать всю студию в восточные костюмы?

А ещё я не могу сдержаться и не предложить тему для бала. Так для смеху скорее - всё равно НГ-бал я лично точно организовывать не буду, мне бы справиться с Полуготичным.
"Федот-Стрелец" - представьте Царя, который устраивает бал, чтобы выдать, наконец, царевну замуж. За посла, само собой. А послы могут со всей Европы понаехать, не только английкий, гишпанский и немецкий. Из Азии тоже вполне могут наведаться. С гостинцами и своими танцами. Я, конечно, в курсе, что в "Федоте" 10 активных персонажей. Зато в Европе много стран


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Harold

Дата 9 Лип 2008 17:54:14

Я все ще виступаю проти новорічного балу як такого.
Нагадаю, що разом з остенівським балом, пікніком і вечером вальсів це буде четвертий захід за чотири місяці.

Краще посунути остенівський у грудень і у другу його частину спробувати вписати Різдво.


.
Вячеслав

Дата 9 Лип 2008 21:15:21

А может вечер вальсов приурочить к новому году?
Harold

Дата 9 Лип 2008 21:29:37

Цитата. Вячеслав:
А может вечер вальсов приурочить к новому году?


Тоді краще його відмінити.


.
Linda

Дата 9 Лип 2008 22:56:08

Цитата. Harold:
Краще посунути остенівський у грудень і у другу його частину спробувати вписати Різдво.

посунути - це можна, а ось вписати Різдво - це складніше. Це я навіть не уявляю, як. Бертона з "Жахом перед Різдвом" не пропонувати


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Anny_Rua

Дата 9 Лип 2008 23:23:27

Цитата. Harold:
Нагадаю, що разом з остенівським балом, пікніком і вечером вальсів це буде четвертий захід за чотири місяці.


при том, что организаторы разные, а антуражем все давно обзавелись, кого кроме меня (мне шиться на 2 мероприятия) это может беспокоить?..

Цитата. Harold:
Краще посунути остенівський у грудень


ну... можно... наверное...
но на новогодний бал хочется всякого раздолбайства, со светской программой несовместимого
и в танцах тоже (например, "мутантов" типа Бретонской джиги и т.д.)


главная злыдня форума
*модератор*
Alsvid

Дата 10 Лип 2008 00:55:48

Концепт, або те, що нам поки спало на думку.
В нас є умовна східна держава з халіфом на чолі. Халіф, як годиться, має гарем, наложниць, радників і таке інше. З нагоди народження сина, що має в майбутньому володарювати замість нього, влаштовує гучне святкування. На святкування також прибувають делегації з різних країн (Китай, Індія, Єгипет тощо), щоб висловити шану халіфу і поздоровити з народженням первістка.
Щодо танців, то їх список уточнюється і приймаються пропозиції для розгляду. Поки що ми розглядаємо наступні: ранні контрданси, буре, па-де-грас, рег-тайм, ту степ тощо.
Костюми максимально спрощені, але мають відтворювати атмосферу Сходу. Приклад: Магрибська чарівниця на минулому новорічному балі. Тобто, можна використати і сучасні широкі штани та вільні довгі блузи.
В решті решт це голий кістяк, вивішений для обговорення і пропозицій.


Норма флуда на сегодня исчерпана
Venchence

Дата 10 Лип 2008 09:19:46

Лично мне сочетание восточной культуры с какими либо танцами, изученными в студии, кажется диким и непонятным. Я этого не вижу.


Да, черт побери, я - зануда!
Harold

Дата 10 Лип 2008 10:25:02

Цитата. Alsvid::
Щодо танців, то їх список уточнюється і приймаються пропозиції для розгляду. Поки що ми розглядаємо наступні: ранні контрданси, буре, па-де-грас, рег-тайм, ту степ тощо.


На початку осені в Студію, будемо сподіватись, прийдуть нові люди. Вони, хочеться вірити, готуватимуться до остенівського балу, вивчатимуть нові, можливо, перші в житті танці. Після балу у них в голові буде більш-менш однорідна каша (якщо у другу частину програми не потрапить щось зовсім недоречне) і ось одразу по завершені цієї непростої праці їм треба знову брати новий матеріал. І цей новий матеріал їм на наступному — весінньому балі буде знову абсолютно непотрібним. Тобто для них він взагалі здебільшого одноразовий. Навіщо?

Цитата. Venchence:
Лично мне сочетание восточной культуры с какими либо танцами, изученными в студии, кажется диким и непонятным.

от власне


.
Minako

Дата 10 Лип 2008 10:57:57

Минулого року пробувала себе у східних танцях. Не пішло. Їх культура для мене чужа, нецікава. І не асоціюється з напрямками нашої студії. Бачу новорічний бал казково-фентезійним, але не у східному напрямку. А чому б нам не створити рольову гру-бал самим, не спираючись на якесь першоджерело? Буде важче, проте ми зможемо зліпити саме те, що нам потрібно?
DAverk

Дата 10 Лип 2008 11:04:08 Виправив: DAverk

Minako
Східна культура чужа аі нецікава?
чи саме танці?

Не треба всі східні танці приписувати до танців живота чи арабо-турецьких танців. Є багато інших.
Але тут погоджуся з тобою, що вони ніяк не перетинаються з напрямом роботи в студії, і погоджуся з Гарольдом - якщо їх спеціально вивчати до балу, то це одноразово, і далі не використовуватиметься.


Приключения случаются из-за непродуманного планирования и недостаточной подготовки.
Venchence

Дата 10 Лип 2008 11:24:26

Ну вообще-то восточные танцы, будь-то арабские, китайские, японские - они тоже подпадают под разряд старинных и существует вероятность, что когда-то в будущем мы до них дойдем. Другое дело, что сейчас это неуместно.


Да, черт побери, я - зануда!
Alsvid

Дата 10 Лип 2008 13:25:39

Стосовно танців: ранні контрданси новенькі брати будуть все одно, вірно? Ніхто нікого не змушує танцювати, а буре і взагалі обмежити тими, хто знає.
Ніхто не планував занурення у східну культуру з вивченням belly-dance. І тим паче перевантаженням танцями, які не форматні. Орієнтовний список танців написаний, східні там не згадані.
Minako
не створити рольову гру-бал самим, не спираючись на якесь першоджерело?
Тому що це великий шмат роботи. А витрачати купу часу на створення світу лише для того, щоб подуріти на Новий рік не вважаю за потрібне.
А в тому, що у голові не дуже вкладаєть Схід і студія як раз я і вбачаю сіль. Це взаємодія на грані. Це ніби участь у постановці театру абсурда. Це дає такий поштовх до самовираження, до пошуку нового. А то наші проекти цікаві та ростуть за рівнем, але вже мають ознаки одноманітності, "накатаності". Такий проект - поштовх.


Норма флуда на сегодня исчерпана
Reem

Дата 10 Лип 2008 14:56:31

Цитата. Alsvid:
На святкування також прибувають делегації з різних країн (Китай, Індія, Єгипет тощо), щоб висловити шану халіфу


якщо я правильно зрозуміла, за концепцією балу "східні" люди вирішили поргатись у "захід"?
Недовершеність і гротескність костюмів, деяка вимушеність у танцях і так далі?
В плані рольових замальовок - дуже багато копати, як на мене.
В плані роботи студії - ну, якщо справді лише європейські контрданси та інші данси, то ще щось можна придумати. Але ж герої все одно мають "зриватись" на танець живота
Я підтримую обидві сторони обидвома руками


Apostacy. Heresy. To be pitied, not punished. (T. Jefferson, Notes on the State of Virginia)
. 1 . 2 . 3 . >>

Ваша відповідь

                  Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль
 

Нове на сайті
olddance.org
Сезон 2020-2021 в розділі Події
Оновлено: 21.01.2021
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.023


© Olexiy Machekhin