Постаті:
Вальдемар
В жизни Вальдемара, известного также под именем "Оборотень", находится время для множества увлекательных вещей...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 2; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 11
[22 Лют 2024 21:39:58]:Гостей - 11 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Наші проекти
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

Пикникъ въ Качановкѣ 2010: Вечера культуры

Автор Повідомлення
Люда

Дата 12 Бер 2010 23:07:10 Виправив: Люда

Увага всім, хто замовляв чашки!
Я привезу їх на ВК, будьте ласкаві, привезіть чи передайте гроші, і, бажано, приготуйте без здачі (43 грн). Спасибі.


*
Ana

Дата 13 Бер 2010 08:51:59

Уважаемые дамы, у меня не получается присутсвовать на культурном вечере из-за накладки на работе.
Мой доклад можно посмотреть по ссылке http://upload.com.ua/get/901456165/
Всем приятного вечера.
Ettariel

Дата 13 Бер 2010 09:53:46

Вопросы:
1. Изготовление шляпки
2. Изготовление зонтика
3. Особенности ампирного костюма, аксессуаров для грядущего пикника в Русском стиле

Просьба к дамам, у кого есть возможность, захватите шляпки и зонтики))
Люда

Дата 13 Бер 2010 23:23:25

Спасибі всім, хто дійшов - дуже приємно було всіх бачити.
Спасибі господарям, доповідачам і слухачам. Спасибі тим, хто заварював чай і турбувався про стіл, і тим, кому потім мити посуд (каюся, про свою чашку згадала лише на вулиці - вибачте). Хто приготував розповіді - окремі великі молодчинки , було цікаво і пізнавально, я дуже шкодую, що не мала змоги дослухати. Як би тепер це виправити?
Ще хочу перепросити, що я якось розгубилася і не змогла вам розказати і показати все, як планувала. Якщо будуть питання - звертайтеся, намагатимусь допомогти, мені самій дуже цікаво.
СПАСИБІ!


*
Kit

Дата 14 Бер 2010 00:11:09

Цитата. Люда:
Як би тепер це виправити?


то, что не поток сознания я, например, собираюсь выкладывать
то, что поток сознания... в идеале - как-то оформить и тоже выкладывать

Кьяра
Harold

Дата 14 Бер 2010 00:12:29

Наступний вечір культури пропонується зібрати на великодні вихідні. В суботу або понеділок. Хтось має заперечення, альтернативні пропозиції?


.
Harold

Дата 23 Бер 2010 21:48:27

Про дату щось взагалі гробова тиша.

Давайте тоді про теми. Нижче накидані приблизні питання, які, думається, варто було б обговорити. Додавайте, будь ласка, свої пропозиції. Все не встигнемо, але обговоримо принаймні те, що цікаво не тільки мені.

Олександр І і Наполеон Бонапарт — особливо у ключі їх протиставлення.
Політики і полководці
Війна 1812-1814 і гусари
Російське масонство
Ж.Ж Руссо і європейський гуманізм
Сучасна література
Побут, виховання і етикет
Ігри і розваги
Я пригадую, на минулий пікнік Лінда готувала jeux d'esprit. Якщо тему не зовсім забуто, хотілося б поновити.
Варто згадати про дамські альбоми
Поговорити про французьку

І взагалі, варто перечитати підготовку до минулого пікніка — там багато цікавого писалося.


.
Linda

Дата 23 Бер 2010 23:50:49

Цитата. Harold:
Я пригадую, на минулий пікнік Лінда готувала jeux d'esprit. Якщо тему не зовсім забуто, хотілося б поновити.

А я не припоминаю.
Гарольд, я готовила их на Романтический вечер 2008 года. Если вы хотите jeux d'esprit на пикнике, то об этом не на ВК нужно рассказывать, а дать кому-то конкретное задание подготовить их на пикник. Сразу оговорюсь, что у меня, к сожалению, нет на это времени.

Насчет альбомов. Нет проблем. Альбомы есть, их нужно просто взять с собой, в надежде, что дамы и кавалеры найдут вемя и вдохновение во вореям пикника для их заполнения. Я сама, если вдохновение не будет сопротивляться, рада буду написать кому-нибудь что-нибудь.
Вот мой давний пост в жж про различные стихотворные формы (многие из них могут быть включены в jeux d'esprit.
http://community.livejournal.com/ua_bal/126959.html#cutid1


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Linda

Дата 24 Бер 2010 00:00:15

и еще один мой пост в тему:
http://community.livejournal.com/ua_bal/122380.html


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Harold

Дата 24 Бер 2010 00:21:34

Цитата. Linda:
. Альбомы есть, их нужно просто взять с собой, в надежде, что дамы и кавалеры найдут вемя и вдохновение во вореям пикника для их заполнения.

Вони не у всіх є. Боюсь, дехто навіть не здогадується що це таке, і тому не зайвим буде на ВК чи на занятті якось цьому присвятити трошки уваги.


.
Anny_Rua

Дата 24 Бер 2010 00:29:28

Цитата. Harold:
Вони не у всіх є.


так они не всем и нужны
это у нас почему-то с таким каждая особа женского полу ходила, а не только молоденькие девочки


главная злыдня форума
*модератор*
Harold

Дата 24 Бер 2010 00:30:51

От якраз молоденькі дівчатка у нас їх і не мають.


.
Linda

Дата 24 Бер 2010 00:36:57

Цитата. Harold:
і тому не зайвим буде на ВК чи на занятті якось цьому присвятити трошки уваги.

Ну, якщо трошки.
Тема-то простая, вот писать в альбом - это уже сложнее, поэты Пушкинского бала не дадут соврать.
Опять же, по тегу "альбом" в ua_bal найдутся сокровища, особенно те ссылки, что Апельсинка когда-то выкладывала.
И вовсе незачем стремиться к тому, чтобы альбомы были у всех.


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Harold

Дата 24 Бер 2010 00:38:45

Цитата. Linda:
Ну, якщо трошки.
Тема-то простая, вот писать в альбом - это уже сложнее, поэты Пушкинского бала не дадут соврать.
Опять же, по тегу "альбом" в ua_bal найдутся сокровища, особенно те ссылки, что Апельсинка когда-то выкладывала.


Я ж і кажу, що нам варто просто підняти уже накопичене два роки тому.


.
lady_middleton

Дата 24 Бер 2010 11:59:40 Виправив: lady_middleton

Цитата. Harold::
Боюсь, дехто навіть не здогадується що це таке, і тому не зайвим буде на ВК чи на занятті якось цьому присвятити трошки уваги.



Статья про альбомы с множеством картинок...
тут


Как дела в Вашем благословенном Королевстве?
Harold

Дата 26 Бер 2010 14:47:21

Отже, на занятті вирішили наступний вк провести в понеділок.

Шукаємо відважних гостинних хазяїв наступних посиденьок. Уся можлива допомога і солодощі гарантуються.

Ну і теми розбирайте, будь ласка. А ще краще пропонуйте свої.


.
Christabel

Дата 26 Бер 2010 21:36:39

Дуже прагну поговорити про французьку та французькою Можу спробувати повикладати... правда, не знаю, в якому аспекті це буде доречне і потрібне для широкого загалу... (та й підручники у мене всі 20го сторіччя, а не 19го). Ну, принаймні, якщо деякі кавалери перестануть сахатися моїх enchantée, avec plaisir, і т.д. (мені в атмосфері Ла Ревері постійно французькі фрази до голови лізуть...) і будуть робити вигляд, що все чудово розуміють - це буде дуже добре
Harold

Дата 26 Бер 2010 21:38:48

Два роки тому Маріана робила доповідь про французьку і тоді ж сформували невеличкий бальний розмовник. Звісно, бальшість не опанувала і малої його частини, але справа ця добра.


.
Ната Лисичка

Дата 26 Бер 2010 22:46:05

Цитата. Christabel:
Дуже прагну поговорити про французьку
було б чудово
Вячеслав

Дата 27 Бер 2010 07:22:20

Можно будет собраться у меня в понедельник. Время еще будем уточнять.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

Ваша відповідь

                  Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль
 

Нове на сайті
olddance.org
Сезон 2020-2021 в розділі Події
Оновлено: 21.01.2021
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.036


© Olexiy Machekhin