Постаті:
Андрій
Андрей постоянно занимается самообразованием: много читает по своей специальности и научно-популярной литературы из разных сфер, изучает иностранные языки. Очень любит фантастическую литературу. Танцами он никогда ранее не занимался, но его всегда интересовала история, и, посещая дворцы в Качановке и Батурине, он пытался представить себе, как выглядела в действительности жизнь в былые эпохи...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 2; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 11
[22 Лют 2024 21:39:58]:Гостей - 11 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Наші проекти
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

Пикникъ въ Качановкѣ 2010: Організація побуту

Автор Повідомлення
Anny_Rua

Дата 13 Трав 2010 00:42:03

Цитата. Daeven:
ужин - вермишель+рыбные/овощные консервы+чай


а варианта с кашей не будет?

Цитата. Daeven:
на пикнике - то, что привезем с собой


давайте тогда это заранее примерно распишем, хотя бы здесь на форуме
чтоб у нас не оказалось 30 кг помидор и ничего больше

уточняю на всякий случай: с меня кувшин на 1,5 литра и поднос


главная злыдня форума
*модератор*
Daeven

Дата 13 Трав 2010 00:48:17

Цитата. Anny_Rua:
а варианта с кашей не будет?

нет, поскольку между пикником и балом сделать нужно будет много чего, остановились на на наименее времязатратном варианте.


Цитата. Anny_Rua:
давайте тогда это заранее примерно распишем, хотя бы здесь на форуме


Цитата. Harold:
Обед во взнос не включается, но будет организован по принципу "сборной солянки": все участники берут с собой продукты, из которых ответственными лицами будет организован общий стол.

Что можно брать?
1. нарезку (хлеб и к хлебу)
2. домашнюю выпечку (очень! приветствуется)
3. печенье
4. зелень, овощи
5. прочее, что можно быстро, легко и эстетично подготовить к употреблению в полевых условиях


Указано в порядке убывания важности(по питательности). До сих пор поступали заявки только на выпечку.
Anny_Rua

Дата 13 Трав 2010 00:53:41

Цитата. Daeven:
нет, поскольку между пикником и балом сделать нужно будет много чего, остановились на на наименее времязатратном варианте.


понял, уже пошел

Цитата. Daeven:
Указано в порядке убывания важности(по питательности). До сих пор поступали заявки только на выпечку.


я говорила не о списке как таковом, а именно предлагала всем дружно определиться, кто что берет, и поставить об этом в известность окружающих


главная злыдня форума
*модератор*
Джулия

Дата 13 Трав 2010 07:09:19

Вероятнее всего, возьму какое-то печенько и или\нарезку....
А еще, напомните, пожалуйста-как там с кроватями\подушками\одеялками и проч.?
Olivia

Дата 13 Трав 2010 11:11:52

Якщо мені доможуть довести, то можу взяти чайник, 2 глечика, 4 великі тарілки, 3 піали, 3 чашки.

Щойно розмовляла з Флоренс, вона візьме 2 плетені таці.

Для нічного чаю планую взяти джем.

Цитата. Daeven:
Daeven
можна закупити шпички, сир, крекер/марія або багет і зробити канапки. Нагадую, також, про половнік.
Harold

Дата 13 Трав 2010 11:19:40

Цитата. Anny_Rua:
понял, уже пошел

Візьми з собою жменьку гречаних пластівців і за 3 хвилини зробиш собі кашу. Гаряча вода буде.


.
Olivia

Дата 13 Трав 2010 11:36:24

Однією з найзручніших страв на пікніку є тако. Це мексиканська страва, яка полягає в тому, що на прісний млинець кладеться підсмажений м"ясний фарш, дрібно порізані помідори, огірки, капуста, кукурузка, горох, кетчуп, майонез, горішки, тощо. Опісля, млинець заготається і з"їдаться. Надзвичайно смачно, ситно і просто. Перевага ще й в тому, що кожен може обрати інградієнти індивідуально для себе, до того ж відсутня потреба в посуді та й не залишається сміття після трапези.
Ми можемо виробити наш реверійий підхід. Хтось візьметься напекти млинців (або їх можна й купити). Для основного наповнювача потрібно наперед приготувати м"ясо, рибу, смажені гриби (впринципі, можуть згодитися й консерви).
Що скажете?
Якщо ідея підтримається, то залишається лише розподілитись, хто що буде брати. А саме:
-млинці
-м"ясний/рибний фарш обсмажений зі спеціями
-смажені грибочки
-кукурузка
-капуста
-огірочки
-помідори
-зелень
-горішки
-кетчуп
-майонез
-приправи

То як?
Harold

Дата 13 Трав 2010 13:17:50

Мені у цій ідеї не подобається те, що млинці зазвичай масні, а начиння теж доволі жирне. Замащувати костюм дуже не хочеться. Якщо пиріг можна взяти на серветку (хліб чи пиріжок взагалі голими руками), то з млинцем таке не пройде.


.
Olivia

Дата 13 Трав 2010 13:32:12

ідея в тому й полягає, що млинці спеціальні прісні
Alex

Дата 13 Трав 2010 13:43:06

Щось на зразок тонкого лавашу?


Критиковать — значит объяснять автору, как сделал бы я, если бы умел.(Карел Чапек)
Minako

Дата 13 Трав 2010 13:58:50

Еще позанудствую: скажите, а ведь находится в платьях и фраках при приготовлении пищи очень неудобно и опасно для костюмов. Есть два варианта решения ситуации: переодеваться в цивильное или брать с собой антуражные фартуки. Мыть посуду в белых рубашках и платьях тоже не удобно. Как будем действовать?
Harold

Дата 13 Трав 2010 14:00:44

Ми беремо фартухи. Правда, не дуже антуражні, але беремо.
Ніхто не вимагає дотримання дресс-коду в побуті. Підозрюю, що вечеряти ми взагалі будемо не разом і напіводягнені.


.
Reem

Дата 13 Трав 2010 20:35:03

планую взяти з їжі трохи тогочасних фруктів і овочів (банани, імхо, виглядатимуть недоречно), можу також взяти кукурузу і горошок (заморожені бланшовані) - якщо в тому є потреба. Чи ще є потреба брати хліб? Чи є сенс взяти трошки вже готового м'яса (у мене є маленька термосумка)? А сиру - на пікнік?

Також можу взяти кілька великих мілких тарілок (десь до 6), можу і чашки - якщо в тому є потреба.


Apostacy. Heresy. To be pitied, not punished. (T. Jefferson, Notes on the State of Virginia)
Reem

Дата 13 Трав 2010 22:05:07 Виправив: Reem

діжечка
[img]http://pics.livejournal.com/reem_ma/pic/0000e78x[/img]
[img]http://pics.livejournal.com/reem_ma/pic/0000fbhg[/img]

дві півторалітрові пляшки туди "влізли" на ура,
швидкість витікання - чашка поряд наповнюється за півхвилини

недолік - на чопику відвалилась мідна бляшка, на ніжках знизу відклеюються стрічки "під шкіру" (спробуємо приклеїти на місце).
Ніжки, до речі, пластикові. А сама діжка - металева (зовні мідна). Відповідно важка


Apostacy. Heresy. To be pitied, not punished. (T. Jefferson, Notes on the State of Virginia)
Daeven

Дата 13 Трав 2010 23:44:24

Olivia
кувшины бери, все остальное не нужно, кроме того, что понадобиться лично тебе.
Мне кажется, тако не самая удобная еда не пикнике. Начинка имеет свойство рассыпаться, пачкать руки и костюмы.

Reem
кукурузу и горошек на пикнике готовить возможности не будет и есть их будет не очень удобно.
Если ты уверенна, что мясо после транспортировки будет безопасным, то бери. Хлеб и сыр вполне подходят.
Приборы бери только те, что будут необходимы тебе лично (кроме того, о чем говорилось в начале темы).
Бочка весьма привлекательна, но на настоящее время нет организационной возможности забрать тебя с ней утром в субботу, а везти самой ее ты , насколько я понимаю, не сможешь.

Вопрос к кавалерам: сможет кто-то забрать завтра у Марианны бочку или помочь Марианне ее везти в субботу?

Учитывая пожелания в меню добавлены также мясные консервы.
Linda

Дата 13 Трав 2010 23:51:38

Цитата. Harold:
Підозрюю, що вечеряти ми взагалі будемо не разом і напіводягнені.

т.е. будем полураздетыми группами уединяться в различных беседках на вакханалии?? Это в духе пушкинских времен


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
fanat

Дата 13 Трав 2010 23:59:07

Планую взяти петрушку, огірки свіжі, яблука, хліб, печиво. Також є солоне сало. Сало брати?
Беру подовжувач з п"ятьма розетками. Хочу скуштувати страву "сако" - можу взяти кукурудзу - 1 банку.
fanat

Дата 14 Трав 2010 00:00:19

Перепрошую, струву "тако".
Anny_Rua

Дата 14 Трав 2010 00:24:21 Виправив: Anny_Rua

а зачем на ампирный пикник в русском стиле мексиканское блюдо?


главная злыдня форума
*модератор*
Ellina

Дата 14 Трав 2010 09:42:06

Цитата. fanat:
Сало брати?

Брати-брати

З собою планую взяти бутерброди з огірками або з сиром, яблука, щось на зразок кексів

Я напевно забула - але буду вдячна, якщо мені хтось нагадає, що з питною водою?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

Ваша відповідь

                  Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль
 

Нове на сайті
olddance.org
Сезон 2020-2021 в розділі Події
Оновлено: 21.01.2021
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.051


© Olexiy Machekhin