Постаті:
Ейден (Юра Козачок)
Эйден занимается компьютерной графикой, увлекается театром и мечтает создать свой собственный вымышленный мир под названием "Идритира".  В Студию он попал в 2015 году благодаря некоей сушке, открытке и, конечно, прекрасным дамам...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 1; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 11
[22 Лют 2024 21:39:58]:Гостей - 11 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Наші проекти
. 1 . 2 . >>

Obcy własny kraj / Своя чужая земля - загальна інформація

Автор Повідомлення
Harold

Дата 28 Січ 2012 01:41:54

Obcy własny kraj / Своя чужая земля - назва проекту, який закінчиться балом за участі російської і польської шляхти.

В цій темі буде викладатися основна організаційна інформація, яка стосується всіх учасників.

Організаторами, які спілкуються з приводу ролей і ігрової підготовки, є Гарольд і Піонер. Питання можна ставити особисто і на форумі.



.
Harold

Дата 28 Січ 2012 01:42:24

Набір персонажів
Ми передбачаємо істотне ігрове навантаження при підготовці до балу і тому для полегшення роботи намагатимемося набирати персонажів одразу сім'ями.

Кожна сім'я (родина, фамілія) матиме свого голову, на якого покладатимуться певні організаційні функції у власному колі (не лякайтесь, нічого критичного). При цьому голова сімейства не обов'язково має брати собі старшого персонажа. Але природно, що його персонаж займатиме одне з провідних місць в своєму оточенні.

Ми не будемо висувати якихось суворих вимог при формуванні сімейних груп. Але на сам бал заявки прийматимуться у традиційному співвідношенні, тому всім буде простіше, якщо родини формуватимуться із цього розрахунку (з іншого боку, якщо знайдуться охочі взяти участь у ігрових моментах підготовки, але не піти на сам бал, ніхто, звісно, не заперечує).

Голова «сімейства»
Ми підшукуємо на ці ролі людей, які зможуть згуртувати навколо себе своїх друзів, допомогти їм вибрати персонажів, разом з усіма вигадати історію свого роду (як дуже стислий приклад:1, 2; але без шалених подробиць з родових книг та генеалогічних нетрів, і краще з власними байками і легендами про славних пращурів), провести протягом пари місяців 2-3 зустрічі в тісному колі, підтримувати процес підготовки в ігровому руслі (рецепти надамо).

Вибір національності
На час подій нашого проекту на території українського правобережжя співіснувало російське дворянство і польська шляхта. Ще перед тим, як почати формувати сімейні групи, головам слід буде вибрати національність свого оточення.
Ми дуже просимо вибирати польський бік тих, хто може вільно спілкуватися українською, оскільки польську мову планується моделювати засобами української.
Цілком припустимо мати в російській сім'ї поляка, а в польській - росіянина. Але це має бути саме виняток (1 на 5-6). Крім того, полякам слід буде визначитись і з віросповіданням своїх персонажів. Випадки, коли в сім'ї православних живе родич католик і навпаки не бажані (варто розуміти, що в Російській імперії чиновники були переважно православні, а поміщики і військові - які завгодно).

Вибір ролей
Як і в будь-якій родині, в групах ми очікуємо побачити персонажів різного віку і різних інтересів.
Бажано в кожній родині мати персонажів
- старшого віку (~40-50р: тітонька, дядечко, хрещений, маман...)
- середнього віку (~30-40р: «зрілі» мати, батько, їх брати, сестри, кузени)
- молодшого (~17-25р: неодружені дівчата і юнаки)
Ми просимо по можливості залишати власні справжні імена (прізвища і по-батькові — згідно родинних зв'язків), оскільки це може полегшити ігрове спілкування.
Крім того, слід буде обрати рід занять (для старших - у минулому, для молодших — прагнення), приблизне минуле (родився, хрестився, виховувався, служив, воював, одружився, осів, посивів, заспівав...) і приблизний характер (про це окремо поговоримо ще з головами груп).

Наступним кроком буде налагодження міжсімейних зв'язків... Але це вже потім і про це окремо.


.
Harold

Дата 11 Лют 2012 00:12:04

Люди добрі, формуйте групи, будь ласка. Хочемо починати підготовку, а майже нема з ким.
Я думаю, ми скоро просто визначимо день, після якого почнеться активна підготовка з тими, хто заявився. Дуже хочеться, щоб в проекті брало участь більше ніж 2-3 родини, але і в такій кількості, думаю, все вдасться.


.
Harold

Дата 24 Лют 2012 23:05:57

Місцем проведення балу обрано Київ.

Сім'ї, відповідно, мешкають або в самому місті, або в сусідніх містечках.


.
Karmine

Дата 4 Бер 2012 22:35:48

Цитата. Harold:
Сім'ї, відповідно, мешкають або в самому місті, або в сусідніх містечках.

Касательно проживания в Киеве и окрестностях, нашел хорошую подробную карту, правда, 1850 года, но можно считать, что многие местности сохранили названия. Есть и карты 1800 года (из труда о Киеве пана Закревского Н. Н.), но они более размытые.


http://nautilus.olddance.org
Артур

Дата 4 Бер 2012 23:32:04

Весьма любопытно, давно мы в Киев не заезживали, а как у вас с иностранными гостями и с датой?

PS кстати если вдруг - у нас тюрнюрно-модерновый бал 21 апреля с легкой игровой начинкой, будем рады видеть гостей =)
Harold

Дата 4 Бер 2012 23:44:05

Дата у нас 21-22 апреля.
Иностранные гости еще могут заявить семью, если готовы динамично включиться в подготовку.


.
Артур

Дата 5 Бер 2012 00:03:48

А... прямое пересечение дат, беда...
Harold

Дата 5 Бер 2012 11:42:21

Попередньо узгодили залу на Липській на 21 квітня.
22 у них зайнято.


.
Ellis

Дата 5 Бер 2012 13:31:21

Цитата. Harold:
Попередньо узгодили залу на Липській на 21 квітня.

УраА в каких все же числах, если это уже возможно сообщить, будет выезд в Качановку?
lady_middleton

Дата 5 Бер 2012 16:51:20

Цитата. Ellis:
выезд в Качановку?

Хорошо было бы после 15-го мая, а?... *смайлик "кот-из-Шрека"*


Как дела в Вашем благословенном Королевстве?
Люда

Дата 18 Квіт 2012 18:59:48

Сьогодні хороша можливість поздавати внески на бал.
Будьте ласкаві, поставтеся з порозумінням до цього моменту, не примушуйте мене займатися збором грошей перед балом - мені і так буде чим тоді зайнятися


*
Люда

Дата 19 Квіт 2012 00:20:57

Шановні мої студійці!
Навіть не знаю, що вам сказати, але з більш ніж 30 заявлених киян внески на бал мені здало аж 15...
Разом з тим, окрім як організатор, я теж учасниця балу, і мені теж хочеться нормально перевдягтися і привести себе до ладу для цього красивого заходу. І ввійти в роль, і позгадувати танці... А ще мені треба буде брати участь в підготовці зали та організації буфету. А ввечері нормально перевдягтися, прослідкувати за згортанням буфету і прибиранням зали, позбирати безліч речей, що ми веземо - і якнайскоріше поїхати до дітей.
І десь поміж цим я ще маю збирати гроші, слідкувати, щоб все внести і нічого не пропустити. Дякую вам за це задоволення.
Мені буде простіше систематизувати час, якщо ви знайдете можливість передати внески до 13-30 суботи. Пізніше мені приймати буде незручно - хоча я й постараюся.
Дякую за увагу і розуміння.

З.І. Людей з інших міст це не стосується


*
Kit

Дата 19 Квіт 2012 01:02:42

Люда
Вот все-таки есть смысл ставить разную сумму взноса до бала и на балу. Тогда внезапно оказывается, что почти все могут сдать его заранее.
Miay

Дата 19 Квіт 2012 01:14:01

Питання - а до якої години в нас танцювальна програма і до якої за нами зал?


Держать тебя за руку.
Кружить - не замедляясь,
дышать - не задыхаясь,
любить - не сомневаясь. (c)Fleur
Harold

Дата 19 Квіт 2012 07:54:35

Бал закінчиться о 20.00


.
Harold

Дата 19 Квіт 2012 07:56:29

Kit
Так, ми просто давно не організовували нічого і відвикли від такого ставлення.


.
Люда

Дата 19 Квіт 2012 17:22:49

Людина на музику є.


*
Люда

Дата 19 Квіт 2012 17:30:35 Виправив: Люда

Про форсмажори і просто так:
тут перед балом рапто деякі особи почали натякати, що можуть і не прийти.
Народ, напишіть нам в приват, чи донесіть іншим способом, хто ще з якоюсь ймовірністю може знятися. Бо я от ніби витрати і буфет планую, мені б тоді підкоректуватися. Ну і взагалі, ввічливості заради...
Дякую за розуміння.


*
Люда

Дата 19 Квіт 2012 23:01:10

Організаційні моменти:

1. Дуже просимо кількох кавалерів прийти пораніше, на 13-00, з тим, щоб допомогти розвантажити речі та почати готувати залу. Дайте знати, будь ласка, хто планує бути.

2. Внески здавати дуже бажано ДО балу Катерині Сергіївні (Мяу), яка люб’язно викликалася допомогти мені з цією нелегкою справою.


*
. 1 . 2 . >>

Ваша відповідь

                  Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль
 

Нове на сайті
olddance.org
Сезон 2020-2021 в розділі Події
Оновлено: 21.01.2021
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.024


© Olexiy Machekhin