Постаті:
Лада
Танцы были заветной мечтой Лады с самого детства, но увы – ее осуществлению годами мешали то семейно-бытовые заботы, то профессиональные, то пресловутый гендерный баланс...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 1; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 11
[22 Лют 2024 21:39:58]:Гостей - 11 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Наші проекти
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

Бал и пикник в Качановке 2012

Автор Повідомлення
Svest

Дата 10 Квіт 2012 11:38:07 Виправив: Svest

Шановні!

З поважних причин я напевне не зможу потрапити на загальний автобус, тому, якщо хтось планує їхати автомобілем і у вас є одне вільне місце(а якщо два - то взагалі супер)- відпишіться будь ласка у приват, контакт чи кудись ще - домовимося на взаємовигідних умовах
Selket

Дата 12 Квіт 2012 22:48:30

Дорогие дамы!
Самое время обзавестись корзинками для рукоделия, бутербродика и прочих личных вещей. Сейчас в Эпицентре, Метро, Магелане и других крупных супермаркетах активно распродают корзинки "пасхальные". Из такого многообразия размеров и форм можно себе подобрать красивое и удобное

Kit

Дата 12 Квіт 2012 22:53:28

Selket
Или подороже и понаряднее возле метро)
Selket

Дата 12 Квіт 2012 23:04:28

Дорогие рукодельники и рукодельницы! Очень нужна помощь в пошиве чехлов для пластиковых бутылок. Думаю около 10-15 шт нам хватит: 8 для 1,5 литровых, 7 для 2-х литровых.
Вот такого плана: шнурок проходит через дырочки или кулиску и завязывается на горлышке, чтоб чехол не спадал.

Наши фотографии только улучшатся, если современные детали будут замаскированы подобным образом
Найдутся 2-3 человека, кто сможет взяться за пошив? Буду премного благодарна
Selket

Дата 12 Квіт 2012 23:11:30

Kit
Все зависит от личных пристрастий и финансового положения

Но и самую простую можно самому немного оживить цветами и лентам
Например как тут
http://www.liveinternet.ru/users/hasmikkirakosyan/post213224347/
А гугл всегда готов поделится мастер-классом
Kit

Дата 13 Квіт 2012 02:18:07

Selket
Мне такие корзинки не нравятся не столько внешним видом, сколько
1. общей шершавостью, они очень классно оставляют зацепки
2. открытостью, нужно очень тщательно продумывать, что кладешь в корзинку и прикрывать все слишком современное
А возле метро встречаются позакрытее, типа таких, причем маленькие вполне недорогие
Selket

Дата 13 Квіт 2012 08:57:23

Kit
Содержимое можно прикрыть платочком или положить в маленькую сумочку-мешочек, а потом уже в корзинку.
Про шершавость согласна
Красивая корзинка и весьма компактная
Люда

Дата 13 Квіт 2012 12:19:22 Виправив: Люда

А мне понравилса вариант когда-то подареной корзинки:
Сама она достаточно большая, открытая, плотного плетения но без наворотов (достаточно качественная, не зацепистая - мне это тоже мешает)
А в середину сшит чехол из плотной суровой ткани типа льна, который отворачивается через бортики наружу и украшен такими же "а-ля домашние" кружевами и все привязывается к корзинке, чтоб не сползало, ленточками.
Если с фотиком как-то разберусть (карта памяти того ) - покажу.
Ну а сверху можно действительно, или складывать в антуражные мешочки-торбочки, либо закрывать платочками - кружевными салфеточками (причем, их с одного края можно пришить-приколоть, чтоб не спадали, а там, где закрываются - фиксировать, к примеру, брошкой, фибулой, ленточками-завязками, проч. - была бы фантазия.)

Selket я постараюсь парочку чехлов на бутылки, на нас с Гарольдом, сшить...


*
Reem

Дата 13 Квіт 2012 13:16:12 Виправив: Reem

про корзинки: я у свою зверху клала "подушку для сидіння", нічого неантуражного з-під неї вже не видно було

апдейт про корзинки: надміру великі - теж не діло...
А крім корзинок - тільки ридикюлі тоді були, так?

Selket
я, як завжди, не можу нічого обіцяти, проте одну штуку чохлу зроблю Швидше за все, на 2л.

(коли вже буде відомо точніше, скільки треба відкладати на поїздку?)


Apostacy. Heresy. To be pitied, not punished. (T. Jefferson, Notes on the State of Virginia)
Люда

Дата 13 Квіт 2012 13:24:47

Reem так кошики, залежно від призначення і можуть бути різні. Гуляти, безперечно, зручніше з маленьким, а от пікнікове спорядження (їжу, питво, тарілки, рушники - краще мати під рукою в досить місткому). І, знову ж таки, печиво чи бутерброди і пару пляшок у кошику виглядають краще, ніж просто долі.


*
Ellis

Дата 13 Квіт 2012 14:20:45

Цитата. Reem:
(коли вже буде відомо точніше, скільки треба відкладати на поїздку?)

Вот это очень актуальный вопрос.
Karmine

Дата 13 Квіт 2012 17:21:22 Виправив: Karmine

Цитата. Люда:
І, знову ж таки, печиво чи бутерброди і пару пляшок у кошику виглядають краще, ніж просто долі.

Вот такая мне нравится.

Этот псто проплачен:




http://nautilus.olddance.org
Harold

Дата 13 Квіт 2012 19:24:26

Цитата. Reem:
(коли вже буде відомо точніше, скільки треба відкладати на поїздку?)


Я не можу на нього відповісти, поки не узгоджу вартість перевезення. А у нас зараз така кількість людей, яка не влазить в один автобус, але не наповнює навіть півтора. Я домовився переговорити з перевізником докладніше про це завтра.


.
Люда

Дата 13 Квіт 2012 20:35:25

Karmine, ага, щось приблизно таке я й мала на думці


*
Harold

Дата 19 Квіт 2012 19:24:50

Приблизна вартість досі не обрахована, бо минулий перевізник дав якусь неправильну суму. Ми зараз продзвонюємо інших і шукаємо варіанти (якщо хтось має на прикметі автобус на 40 людей, ми розглянемо).

Допоки ясно, що переїзд коштуватиме в кращому випадку 100грн, середня вартість проживання 80-100, + до того організаційні витрати і харчування (навіть якщо просто продукти) і оренда зали. Тобто менше 250 з людини заледве буде.

Навчені неприємним досвідом поточного проекту ми точно будемо брати наперед значну частину внеску, який не повертатиметься у випадку відмови від поїздки.
Можлива певна знижка (за рахунок студійної каси) людям, які регулярно відвідували і оплачували заняття.
Можливо ми підемо на відтермінування повної оплати тим, у кого складно з грошима. Але перший внесок заздалегідь буде обов'язковим.


.
Люда

Дата 24 Квіт 2012 13:26:23 Виправив: Люда

Шановні студійці!
Хто планує їхати - напишіть тут, будь ласка, або повідомте Гарольда і Лізу по милу. Мені конче потрібна орієнтовна кількість людей, щоб обрахувати внески. Також напишіть, збираєтеся ви їхати автобусом чи добиратимитеся самостійно, чи лишаєтеся ночувати...
Внесок орієнтовно складатиме близько 300 грн при кількості людей 30, буде менший, якщо набереться 40 чи більше... Озвучене бажання поїхати означає, що ви згодні заплатити неустойку приблизно 150 грн, якщо у вас не складеться з виїздом (тому що ціна автобуса, зали, тощо, фіксована і покривається, власне, з внесків). І ці 150 грн, або всю сумму (сподіваюся, люди відпишуться і ми зможемо її сказати сьогодні-завтра) треба внести якнайшвидше, бо нам треба вносити передплати.
Спасибі.

p/s/ Кількість місць в автобусі обмежена. Автобус хороший, просторний, середнього розміру і не гумовий. Для тих, хто любить почекати до останнього, щоб не ризикувати своїми грошима - ми набираємо потрібну кількість заявок на автобус, всі інші добираються своїми силами, дозамовлятися нічого не буде.

з.з.і. Якщо виникають питання стосовно організації - запитуйте тут чи особисто, спробуємо відповісти.


*
Вячеслав

Дата 24 Квіт 2012 13:39:32

Я собираюсь. Рассчитываю на автобус.
Ellis

Дата 24 Квіт 2012 13:46:22 Виправив: Ellis

Планирую ехать. Идеально было бы, чтобы кто-нибудь ехал во второй половине дня машиной - буду согласовывать и искать возможности в течение ближайшего времени, если не найду - поеду автобусом. Ночевать буду. Взнос - да.
lady_middleton

Дата 24 Квіт 2012 13:48:20 Виправив: lady_middleton

Посчитайте и меня, пожалуйста, в автобус!
И ночевать тоже собиралась.


Как дела в Вашем благословенном Королевстве?
Люда

Дата 24 Квіт 2012 13:52:42

Вячеслав
Ellis
lady_middleton спасибі, вас попередньо пораховано


*
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

Ваша відповідь

                  Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль
 

Нове на сайті
olddance.org
Сезон 2020-2021 в розділі Події
Оновлено: 21.01.2021
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.027


© Olexiy Machekhin