Постаті:
Соня
Соня, находясь на домашнем обучении, посвящает много времени занятиям по вокалу, английскому языку и химии. Раньше она  занималась классическим балетом и спортивным пилоном, а с 2016 года с удовольствием посещает нашу Студию, куда её привели родители...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Реєстрація Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 5; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 18
[14 Серп 2020 02:41:26]:Гостей - 18 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Наші проекти
. 1 . 2 . >>

Літнє Свято у Нарнії

Автор Повідомлення
Ester

Дата 22 Черв 2016 21:11:26 Виправив: Ester

Цього року ми запрошуємо вас відвідати літній бал в чарівній країні, відомій як Нарнія, щоб долучитись до традиційного нарнійського Літнього Свята!

Дата: 30 липня (традиційно субота; завважте, що бал розрахований, як правило, на увесь день).

Місце: місце таємних реверійних сходок галявина в лісі біля метро "Гідропарк", вже знайома багатьом з минулорічних літніх заходів (для тих, хто відвідуватиме літній бал вперше, звичайно ж, буде викладено маршрут).

Дрескод: умовне середньовічне фентезі (за зразок можна брати фільми по Нарнії).

Танцювальна програма: наразі в розробці, але всі танці, які будуть винесені на бал, вже розучуються на літній ракушці.

Організатори: Естер, Мінако, Літеня, Тонк, Ріддік.

Тема нашого цьогорічного балу - Нарнія, отже матчастиною для бального сюжету є всі книги циклу К.С. Льюїса "Хроніки Нарнії". Проте для розуміння "нарнійських реалій" на балу вам достатньо прочитати лише другу ("Лев, Чаклунка та шафа") й третю ("Кінь і його хлопчик") книги (на додаток за бажанням можна подивитись перший фільм про Нарнію).
Наш таймлайн - це саме третя книга, тобто Нарнія за часів мирного правління чотирьох королів (після їхньої перемоги над Чаклункою, але коли вони вже достатньо дорослі).
Всі інші книги та фільми можна читати/дивитись за бажанням - для розширення загального розуміння світу Нарнії. Першу книгу ("Небіж чаклуна"), де йдеться про створення Нарнії, читати бажано, але не обов'язково. (Взагалі, книги там зовсім невеликі і читаються досить швидко).

Список ролей зв'явиться дещо пізніше, але ви вже можете починати думати щодо своїх персонажів.
Варто зауважити, що загалом персонажі діляться на такі основні групи: люди, гноми, чарівні істоти і тварини, що вміюсть розмовляти (уточнення: вони таки не просто балакучі тварини, а індивідуальності та повноцінні члени нарнійської спільноти).
Якщо у вас вже є побажання стосовно ролі (або якщо з цим виникають складнощі), звертайтесь із питаннями і пропозиціями до мене (в особисті повідомлення в соц.мережах або на цьому форумі; кому треба - видам й інші контакти).
Ester

Дата 7 Лип 2016 14:22:57 Виправив: Ester

Список іменних персонажів (буде постійно оновлюватись).
https://docs.google.com/document/d/1-NItOkpKD1rD2mxYkNHiq8Ic-z5392PPQG df46xzakw/edit?usp=sharing
Коли ви оберете расу свого персонажа та придумаєте йому ім'я, він з'явиться в цьому списку.

Список рас та створінь Нарнії.
https://docs.google.com/document/d/1T-Cq38FM2vT7jkY4QVoGwtO1I-aDGHUXxE YTViUSjv4/edit?usp=sharing
Це список всіх рас, створінь та видів тварин, які точно зустрічаються в Нарнії. Проте, він орієнтовний, і ви можете ним не обмежуватись - особливо це стосується тварин. Щодо чарівних істот - якщо ви дуже хочете заявитись якоюсь дивністю, якої в списку немає, пишіть в особисті головоргу.


Деякі рекомендації щодо вибору персонажа.

Якщо у вас ще немає на думці якогось конкретного персонажа, то перше, про що варто замислитись, це його раса - людина, речиста тварина або чарівна істота. Подумайте, хто був би для вас цікавіший, а також про те, як ви зможете зобразити це візуально. Тож рекомендуємо обирати таких персонажів, яких вам буде нескладно “заантуражити”. Звісно, критерії до антуражу не будуть суворими (навіть мінімальними, враховуючи, що в нас літо), але все ж таки по вашому персонажу повинно бути видно, хто він. (Втім, про персонажний антураж ще буде написано пізніше).
Як вже раніше згадувалось, речисті тварини не просто вміють розмовляти, вони особистості із самобутніми характерами, і поводяться майже як люди, просто виглядають інакше. Але деякі характерні звички, звичайно ж, вони мають, хоча й не такі виражені, як в їхніх німих сородичів.

Наразі в Нарнії панує “політкоректність” Тобто, не обов’язково бути людиною, щоб займати певні посади, наприклад, при королівському дворі. (Більш того, є посади, які історично закріплені за певним видом тварин чи чарівних істот).


Походження вашого персонажа.

Якщо ваш персонаж людина, то він може наразі жити в Нарнії, але родом він може бути тільки з Орландії, Одиноких Островів чи Тархістану. Оскільки достеменно відомо, що під час Столітньої Зими людей в Нарнії не було, то нарнійцями за походженням можуть бути лише ті люди, яким на данний момент менше 15 років (бо саме стільки часу пройшло з тих пір, як четверо королів здолали Чаклунку).
Саме речисті тварини та чарівні істоти - нарнійці за походженням. Але деякі з них можуть жити і в Орландії, або подорожувати. Духи лісів та річок навряд подорожують далеко, тому що вони в якійсь мірі магічно прив’язані до своїх стихій.
В Тархістані немає ні речистих тварин, ні чарівних істот (і взагалі, подорожувати туди, принаймні наодинці, ми їм не рекомендуємо).

В Нарнії (а разом із нею, очевидно, і в Орландії) міжвидові союзи - цілком нормальное явище. (Більш того, ті, хто знав Нарнію від її початку, навіть могли б згадати, що в світі, де вона існує, взагалі немає абсолютно чистокровних людей, окрім чотирьох Певенсі та дуже далеких тельмаринців, про яких ще ніхто в Нарнії поки що не чув).
Тому напівкровки в Нарнії - це, вочевидь, дуже часте явище. Відомо про союзи між людьми і гномами, людьми і фавнами, людьми і німфами та духами лісів і річок, фавнами і німфами тощо.
Ester

Дата 7 Лип 2016 14:27:56

Форма заявки:

1. Як до вас звертатись
2. Зв'язок із вами (пошта, сторінка в соцмережах або в крайньому випадку телефон)
3. Ім'я вашого персонажа
4. Раса персонажа
5. Вік персонажа (для людей і тварин)
6. Посада або рід занять (якщо є)
7. Родинні зв'язки з іншими персонажами (якщо є)
8. Вірогідність вашого прибуття на бал

Все, що захочете повідомити Їх Величностям додатково, приписуйте у листі.

Листи із заявками скидайте швидконогому Черво (він чекає вас за адресою fealinte@gmail.com), який вмить доставить їх до Кер-Паравалю.
Ester

Дата 7 Лип 2016 18:53:52

Внесок на захід становить:

50 грн. - до 24 липня включно;
60 грн. - з 25 липня включно;
70 грн. - в день заходу.
Ester

Дата 12 Лип 2016 12:51:33

Нарнійці і не тільки! Якщо ще хтось бажає сдати внесок сьогодні, то мене можна буде ловити з цією ціллю ввечері на ракушці.
(В четвер мене не буде).
Ester

Дата 14 Лип 2016 03:05:42

Турніри традиційно є невід'ємною частиною нарнійських свят.
Тож і на Літньому Святі ця традиція залишиться незмінною, і всім лицарям Нарнії та інших країн випаде чудова нагода перевірити свою звитягу в чесних і славних випробуваннях!

Ester

Дата 14 Лип 2016 03:43:48

Літнє Свято - це уславлення самої Природи, саме тому духи лісів, водойм та природних явищ завжди були на ньому особливими гостями. Незважаючи на це, їм вдається залишатись досить загадковими навіть у рідній Нарнії.

Цього разу ми спробуємо долучитись до їхнього таємничого світу, познайомившись із деякими веселими традиціями чарівних німф!
Не все ж цим знанням спочивати на книжкових полицях допитливого містера Тумнуса

Minako

Дата 20 Лип 2016 10:08:54

Танцевальная программа:

1. Niederboarisher Landler ***
2. The Galway reel **
3. Postie's Jig **
4. Reel of nine ***
5. Connemara Reel Set **
6. Strip the willow ***
7. Rose of the North **
8. Round Jig *
9. Литовский ирландец *
10. Rainbow Schottische ***
11. Borrowdale exchange *
12. Tennessee Wig Walk (Реггтайм) *
13. Народный тампет *
14. КД Wood Duck *
15. Military Twostep *
16. Irish Trot *

Также на мероприятии будут мелодии для импровизаций (полька, галоп, вальс) и несколько танцев-сюрпризов, разбирать которые мы будем прямо на месте.

Все танцы получают свой уровень сложности от 1 до 3 звезд.
Танцы уровня " * " могут танцевать все, кто хоть 1 раз был на занятии и участвовал в изучении танца. Знание схемы и техники исполнения танца обязательно!
Танцы уровня " ** " требуют знания схемы и техники исполнения шага, возможно также обладание достаточной скоростью или реакцией, чтобы поспевать за быстрой мелодией.
Необходимо минимум 2-3 раза станцевать танец на предварительных занятиях.
Танцы уровня " *** " требуют наличия танцевального опыта в Студии, знания схемы и техники исполнения танца, и предварительной практики не менее 3 раз на занятиях.
Minako

Дата 20 Лип 2016 10:09:17

Схемы и видео собираю тут http://vk.com/topic-123772351_34059820
Ester

Дата 21 Лип 2016 17:25:37 Виправив: Ester

Якщо хтось збирався здавати внесок сьогодні на занятті, яке відмінили через дощ, то це можна зробити приблизно з шостої до сьомої у метро в центрі (зелена/червона гілка). Мій телефон: 093-141-63-16.
Завтра ввечері, приблизно в той самий час, також можна домовитись в центрі.
Ester

Дата 22 Лип 2016 01:56:10

Отже, теперь детальніше про дрескод.
* * *

Люди.
З ними простіше за все. Умовне "псевдо-середньовічне" фентезі, його "полегшений варіант". Головне, щоб у вашому костюмі вгадувались "умовне фентезі" та "умовне середньовіччя". Не обов'язково, щоб абсолютно всі елементи костюму були такими, але загальний вигляд повинен створювати саме таку атмосферу.
За загальним колоритом будуть дещо відрізнятись тархістанці (уклін в атмосферу східної культури).

Чарівні істоти.
До самого одягу суворих вимог немає - головне, щоб він не мав яскраво виражених та таких, що кидаються в очі, сучасних елементів. Але у вашому костюмі повинні бути характерні для вашої раси деталі, які зроблять образ впізнаваним. Наприклад, для фавнів це ріжки та хвости. Для драконів або пегасів - крила. Для гномів - бороди. Для дріад - листя та гілки, рослинні кольори та орнаменти. Для наяд - сині, блакитні, сірі, сріблясті кольори та "річково-морські елементи". Що стосується фей, то у них простір для фантазії ще більший, особливо, якщо це дух якогось абстрактного чи метафізичного явища.
Якщо ви не можете придумати, який характерний елемент костюму повинен мати ваш персонаж, звертайтесь до головорга - подумаємо разом

Речисті тварини.
Зважаючи, що в нас розпал літа, відрощувати хутро та пір'я ми не вимагаємо Щоб позначити, яка саме ви тваринка, достатньо буде характерного елементу, який дозволить упізнати ваш вид. Це можуть бути хвости, вуха або тваринні маски (які можна носити на голові, а не на обличчі, якщо буде спекотно). Якщо хтось заморочиться чимось більшим - це буде тільки плюс та задоволення для вас та інших учасників (але намагайтеся правильно розраховувати свої фізичні можливості). Одяг може бути легким, але його колір по можливості повинен відповідати кольору хутра (або пір'я) вашої тваринки.
* * *

Взуття повинно бути, по-перше, зручним та міцним, а по-друге - не повинно мати відверто сучасного вигляду.
Дами, босоніжкам одразу відмовити, навіть якщо буде спекотно. Особливо це стосується танцювального взуття. Ми будемо танцювати у лісі, на землі й траві, і закрите взуття гарантує, що ви не пошкодите ноги. Те саме стосується високих підборів - краще не треба.
Кавалери, чоботи, звичайно, виглядають антуражно, але подумайте, чим ви зможете замінити їх у випадку спеки.
* * *

У нас свято, але свято на природі. Тому якщо у вас виникає дилема - зручно чи красиво, сміливо обирайте зручність. Ваш костюм не повинен ускладнювати рухів під час танців та перебування на природі, а також по можливості повинен відповідати погодним умовам, щоб ви почували себе комфортно. Але красу, якщо вона не створюватиме вам великої незручності, ніхто не відміняв, тим паче, що сумістити це в принципі можливо.

Про відповідність погодним умовам варто подумати завчасно. Для цього не буде зайвим подивитись прогноз погоди за два-три дні до заходу і потурбуватись про те, щоб вам було що накинути у випадку похолодання (та що скинути у випадку спеки ).

Правила безпеки також ніхто не відміняв. Елементи вашого костюму не повинні травмувати ні вас, ні інших учасників заходу.
Ester

Дата 24 Лип 2016 23:23:31 Виправив: Ester

Всі схеми одним файлом. (Уточнення: всі, крім Лендлера).
Можна вже роздруковувати собі методичку та повторювати їх
https://new.vk.com/doc7720640_437701471?hash=a5f276abb702e66fa7&dl=973 78aad5b3633f329

Якщо комусь зручніше гугл-док -
https://docs.google.com/document/d/1N7QXDEsWgxiyu485vx5UDauI4c9S6MSFLO AfLUk-sP0/edit?usp=sharing
Ester

Дата 25 Лип 2016 23:46:57 Виправив: Ester

Остаточна танцювальна програма заходу:

1 Отделение

* Народный тампет
** Оленья джига (Пост джиг)
Пляски нимф (Импровизация Вальс)
*** Догони дриаду (Strip the willow)
* Примха містера Тумнуса (Tennessee Wig Walk)
Пляски кентавров (Котильон Галоп)

2 Отделение

* Танец Семи Островов (Borrowdale exchange)
** Роза Севера
Пляски фавнов (Импровизация Полька)
*** Радужный шоттиш
* Тельмарский орландец (Литовский ирландец)

3 Отделение

* Танец рыцарской славы (Military Twostep)
** Покорители морей (The Connemara Reel Set)
Пляски гномов (Импровизация Шоттиш)
*** Танок небесних лордів (Niederbayrisher Landler)
Пляски нимф (Котильон Вальс)

4 Отделение

* Орландская рысь (Irish Trot)
** Анвардский танец (The Galway Reel)
Пляски нифм (Импровизация Вальс)
*** Танец с менадами (Reel of Nine)
* Лесная утка

* Круг жизни (Круговая джига)
Ester

Дата 25 Лип 2016 23:48:55

Оновлена версія методички:

https://new.vk.com/doc7720640_437705629?hash=1aa2bc6e8ac9bc29e3&dl=a45 49d9dce72eb0497

https://docs.google.com/document/d/1N7QXDEsWgxiyu485vx5UDauI4c9S6MSFLO AfLUk-sP0/edit?usp=sharing
Ester

Дата 26 Лип 2016 02:44:54 Виправив: Ester

Загальні відомості про Нарнію.

Населення, походження та вірування.

Нарнія - чарівна країна, яку населяють переважно речисті тварини та чарівні істоти.
На даний момент людей там теж багато, але відомо, що вони з’явились в Нарнії дещо пізніше і були створені не в самій Нарнії, а прийшли “з якогось іншого місця” за допомогою магії. (Проте, це було так давно, що тільки найдавніші та наймудріші істоти пам’ятають ті часи і знають, що саме так в Нарнії з’явились її перші правителі, які були людьми з якогось іншого світу, і їх рід з давніх-давен правив цією країною). Так само, як і четверо королів та королев, які правлять Нарнією зараз, - тільки їх, як і найдавніших королів, тварини та чарівні істоти називають “синами Адама та дочками Єви”, тому що відомо, що вони також з’явились в Нарнії з іншого світу за допомогою магії. Всі ж інші люди, народжені в Орландії, на Островах, в Тархістані, і ті, які нещодавно заселили саму Нарнію, - не є “чистокровними людьми”. В них є кров чарівних істот, з якими родичались давні королі.

Нарнія як світ була створена Великим Левом Асланом. В розумінні людей він, скоріше, божество, але тварини та чарівні істоти називають його “Хазяїном Лісу” або “Великим Левом”, оскільки для їх розуміння саме поняття “божество” не таке сприйнятне, як для людського. Всі знають, що Аслан існує, але мало хто його бачив. Відомо тільки, що він з’являється (з-за моря, так як саме за морем знаходиться Країна Аслана) в найскрутніший для Нарнії час, і кожен, хто з ним зустрічався, якимось чином змінював свою долю.
Проте на півдні Аслана вважають “північним демоном”, і вклоняються там іншому божеству - жахітному та жорстокому багатолапому створінню із пташиною головою - богині Таш.Географія.

Нарнія як територія - це мальовнича та родюча країна, що складається переважно з лісів, луків та пагорбів. Крізь всю Нарнію протікає її головна ріка - Беруна, що звивисто прямує із заходу на схід та впадає у Велике Східне море, яке омиває східний кордон Нарнії.
На заході Нарнія обмежується Західними Горами. За ними знаходиться на даний час доволі дика земля Тельмар, про яку нам зараз майже нічого не відомо.
На півночі від Нарнії знаходяться болота, а за ними - Етінсмур, країна велетнів.
На півдні від Нарнії, в Орландських горах, розташована країна Орландія (Акренленд). За нею далі на південь лежить Велика пустеля, а ще далі за нею - країна Тархістан (Калормен).
На схід від берегів Нарнії посеред Великого Східного моря розташовані Сім Островів та Одинокі Острови. На даний момент всі вони належать до Нарнії. Що знаходиться далеко на схід за Одинокими островами, ніхто на даний час не знає.

Столицею Нарнії є замок-фортеця Кер-Параваль (або Кер-Паравел), що знаходиться на самому березі Східного моря, у гирлі річки Беруни, і є резиденцією нарнійських королів.
Столицею Орландії є гірський замок-фортеця Анвард.
Нічого не відомо про інші великі міста Нарнії та Орландії у наш час. Можливо, були невеличкі поселення. Тварини могли жити усамітнено, зграями або маленькими спільнотами. Що ж стосується чарівних істот, то їхній спосіб життя взагалі мало схожий на людський або тваринний, деякі з них навіть не завжди перебувають на матеріальному рівні існування. (Про деяких дещо загальновідомо: наприклад, що фавни та кентаври живуть у лісах та печерах, гноми - в підземеллях, наяди - у водоймах, дріади - у деревах, тощо).
Столицею Тархістану є величне, пишне та багате місто Ташбаан, що розташоване біля південного кордону Великої пустелі. Є й інші міста, менші.Міжнародні стосунки.

Нарнія і Орландія - дружні країни, які мають тісні міжнародні стосунки. Орландські королі є нащадками давніх нарнійських королів. У цих країн схожий склад населення, вони мають спільні вірування, традиції та цінності. Навряд чи вони колись серйозно ворогували, крім тих часів, коли в Нарнії правила Біла Чаклунка, що ненавиділа людей.

Етінсмурські велетні кілька разів нападали на північні кордони Нарнії, але нарнійці на чолі із королем Пітером давали їм відсіч, отже зараз ситуація на північному кордоні відносно спокійна.

Тархістан принципово відрізняється від своїх північних сусідів. Це велика і могутня військова імперія, основною політикою якої є агресивні завоювання. В Тархістані немає речистих тварин (крім тих, що були захоплені у рабство), чарівних істот і будь-якої магії взагалі. В Тархістані править імператор Тісрок, якого прийнято прирівнювати до божества. Розшарування населення суворо ієрархічне: аристократія (тархани), воїни, ремісники та раби. (Судячи з того, що в Тархістані є храми богині Таш, можна зробити висновок, що є ще жерці, що “тлумачать для простого люду волю великої богині” (своєрідне тархістанське духовенство).

Цінності Тархістану надзвичайно чужі для Нарнії та Орландії, в яких цінують перш за все особисту волю кожної істоти та мирне життя. Стосунки між цими країнами складні та напружені. Проте між ними вочевидь існують економічні зв’язки - здебільшого, морські. І в Нарнії, і в Тархістані добре розвинене мореплавство.

Немає секрету в тому, що могутня імперія Тархістан була б не проти прибрати до рук невеликі та надто вільні Нарнію та Орландію, які, на думку тархістанців, населені “блідолицими чаклунами, що знаються із мерзенним північним демоном”. Проте, правління чотирьох нарнійських королів та орландського короля Лума є міцним та мудрим, а Кер-Паравел та Анвард - неприступні фортеці, які складно взяти як з боку моря, так і з боку гір. Велика пустеля ускладнює все ще більше - дуже важно переправити через неї велике військо.
Тож на даний момент північні країни та їхній могутній південний сусід прикидаються якщо не друзями, то щонайменше діловими партнерами, а тим часом Тархістан чекає влучного моменту, щоб розширити свої володіння на північ, а нарнійці та орландійці - необхідності відвертати ймовірний удар та оборонятись.

Ester

Дата 26 Лип 2016 03:58:46 Виправив: Ester

І трохи історії. Те, про що варто знати.

Війна із Білою Відьмою.

Літнє Свято є особливо важливим і улюбленим в Нарнії, адже лише близько п’ятнадцяти років тому вона була звільнена від жахливої Столітньої Зими - злих чар королеви Джадіс, що захопила беззахисну тоді проти неї країну. Перемога чотирьох королів над Білою Відьмою, як її називали у Нарнії, стала найвизначнішою історичною подією в нарнійській історії. Якщо вашому персонажу більше п’ятнадцяти-двадцяти років, то ви вочевидь добре пам’ятаєте і саму перемогу, і жорстоку битву, яка їй передувала. Та й, скоріше за все, усі малі діти у Нарнії (а також і в Орландії) добре знають цю легендарну історію.

Сто років Нарнія була закута у злі чари королеви Джадіс. Але існувало пророцтво, що коли чотири трони замку Кер-Паравел займуть два сини Адама та дві дочки Єви (тобто, чистокровні люди), то чари будуть зруйновані, а в Нарнію прийдуть мир та щастя. Знаючи про це, Біла Відьма Джадіс наказала захоплювати всіх людей, які з’являться в Нарнії, щоб вона могла їх знищити і не дати пророцтву здійснитись.
Але все було марно, бо ніхто не може протистояти волі Аслана. Давня магія привела до Нарнії з іншого світу чотирьох дітей - Пітера, Сьюзен, Едмунда та Люсі Певенсі, які очолили війну з Білою Відьмою і перемогли її, зайнявши чотири трони Кер-Паравелу і поклавши в Нарнії початок Золотого Віку, як стали називати їхнє правління.
Відомо, що в боротьбі із Джадіс їм допоміг сам Аслан. Він використав проти Відьми могутню магію - магію добровільної самопожертви (заради Едмунда, який зрадив своїх родичів, але потім виправився), - прийнявши смерть від її руки, а згодом воскреснувши, тим самим привівши в дію давню магію, проти якої злі чари Джадіс були безсилі. А потім Аслан зник, лишивши Нарнію на чотирьох своїх обранців, за правління яких вона розквітла.
З того часу минуло близько п’ятнадцяти років, але нарнійці добре пам’ятають ті славні події. В Нарнії немає нікого, хто б не знав цю історію, або кого вона б не цікавила. Майже у всіх нарнійців навіть зараз є досить впевнене ставлення до тих подій. Багато хто з них постраждав від Джадіс, хтось втратив близьких до війни або під час неї. Але в Нарнії були і такі раси, що взагалі служили Білій Відьмі, або стали на її бік під час війни. Наприклад, гноми та вовки. Відомо, що навіть деякі дерева служили їй.

Щодо Орландії, то відомо, що вона не приймала участі у війні. У нас немає точних відомостей про те, чи намагалась Джадіс захопити і її також. Скоріше за все, з того часу, як вона остаточно винищила всіх людей в Нарнії, орландійці закрили свої кордони і ховались в горах, куди її чари не досягали. Допомогти нарнійцям вони все одно не могли, адже їм не було що протиставити чаклунській силі Білої Відьми, і намагались просто не наближатись до Нарнії в ті часи.

Ви можете самі вирішити, як саме ваш персонаж ставиться до тих подій. Є лише дуже маленька ймовірність, що у нього немає взагалі ніякого ставлення до них. Навіть зараз, через багато років, ті значні події можуть бути темою для розмов або навіть суперечок. У вашого персонажа могли бути друзі та родичі, які постраждали або загинули в ті часи. Або ж служили Білій Відьмі, і тоді вам буде ще цікавіше. А якщо вашому персонажу більше, ніж, скажімо, років тридцять, то ви самі могли брати участь у війні, бути у ній пораненим або прославитись.
Загалом, тема дуже перспективна для гри - не бійтесь цим користуватись, якщо раптом захочеться пограти

Ester

Дата 29 Лип 2016 00:16:39

Дорогі друзі! Якщо ви маєте бажання заявитись на бал або ще якісь питання до головорга в інтернет-режимі - ви можете зробити це сьогодні до дев'ятої ранку! Тому що потім головорг виїжджає на галявинку, і зв'язок із ним надалі тільки в телефонному режимі.
Ester

Дата 29 Лип 2016 01:08:15 Виправив: Ester

Припіднімаємо завісу таємниці щодо турніру
Він буде складатись з чотирьох етапів, які представлятимуть собою змагання на стійкість, спритність та влучність.
А от четвертий етап залишиться загадковим для учасників до самого кінця
Ester

Дата 29 Лип 2016 05:09:51 Виправив: Ester

Початок балу об 11:00.
О 9:00 біля виходу з м. "Гідропарк" всіх бажаючих буде чекати нарнійський посланець, який проведе вас до місця балу.
Якщо раптом сталось так, що ви запізнюєтесь, або, навпаки, бажаєте прибути на місце раніше, і добираєтесь до місця самостійно, шлях до галявини детально описано нижче.

Опис шляху від нашого навігатора королеви Люсі:
"- вийти з метро Гідропарк, перейти через Венеціанський міст.
- йти прямо по асфальтній дорозі між тиром та рестораном Kozak, власне асфальтна дорога закінчується біля Omega Plage, а вам треба йти далі.
- на наступних двох роздоріжжях вибирайте ліву дорогу.
- далі буде місце в яке стікається багато стежок і доріг - тримайтесь основної, йдіть прямо. вам стануть у нагоді вказівники "СКІФ".
- власне вказівники вказують двічі направо на наступних двох роздоріжжях. доходите до зеленого паркану. проходите його, після нього буде вказівник "Скіф" на ліву дорогу, а вам треба триматись правої.
- а далі прямо-прямо-прямо по основній дорозі. маєте нас помітити - табір з правого боку від дороги".
(с) Літеня
Щоб краще запам'ятати дорогу, дуже радимо зазирнути в цей альбом за посиланням із покроковими фото маршруту, щоб візуально краще уявляти дорогу:
https://new.vk.com/pirate_fest?z=album-96507251_21891..

Зважте на те, що шлях від метро до галявини займає приблизно 35-40 хвилин. Розраховуйте час!
При бажанні, можете координуватись з іншими учасниками і домовлятись йти разом, якщо ви прибуваєте в один і той же час.

Якщо ви запізнюєтесь і маєте проблеми із добиранням, повідомте про це організаторів - вас направлять в потрібному напрямку або вишлють вам гінця (якщо буде така можливість).
Якщо ви бажаєте прибути раніше, або взагалі заїхати у п'ятницю, також прохання передзвонити та повідомити. Організатори будуть на галявинці вже у п'ятницю вдень (гостям будемо раді, якщо що ).

ТЕЛЕФОНИ для зв'язку:
093-141-63-16 (Естер)
063-730-56-78 (Ріддік)
Ester

Дата 29 Лип 2016 06:28:43

Те, що вам необхідно мати із собою, щоб почувати себе комфортно:

1) Зручні одяг та взуття, аби добратись до галявини (на шляху деінде пісок, у відкритому взутті проходити його досить неприємно).

2) Костюм вашого персонажа (про дрескод було детально написано в іншій темі). Антураж до образу, якщо це потрібно. І, за бажанням, якась невеличка сумочка чи торбинка, щоб складати туди невеликі предмети (не більше яблук за розміром).

3) Щось, на чому ви будете сидіти у перервах між танцями. Ми будемо посеред лісу, деревин та пеньків на всіх не вистачить, та й це не завжди зручно.

4) Їжа та вода. (В нас буде деяка кількість питної води, але все ж рекомендуємо вам мати воду для себе - всім людям потрібна різна кількість, тому потурбуйтесь про себе. Особливо, якщо вам потрібно щось особливе. (Але пам'ятайте, що алкоголь під час балу заборонений!)
Варто розрахувати свої запаси на увесь день.

5) Невеличка кількість солодощів. Все-таки в нас свято, отже буде й святковий стіл (наскільки це можливо на природі).

6) Уважно подивіться прогноз погоди з вечора і продумайте свої дії у зв'язку з тим, що побачите. Поки що нам обіцяють теплий, але не надто сонячний день. І все ж таки, якщо ви погано переносите сонце, потурбуйтесь про те, щоб захиститись від нього. Те ж саме стосується дощу. Ввечері обіцяють невеличкий дощик. Його може й не бути - погода мінлива, але перестрахуватись не завадить. Організатори забезпечують на галявинці тент і намет, під якими, в разі чого, можна буде ховатись від сонця й дощу. Але якщо ви не хочете сидіти під ними надто довго, то про всяк випадок подумайте про засоби захисту від погодніх примх, якщо у вас є в цьому потреба. (Наприклад, в разі спеки дуже корисна штука - віяло. В разі похолодання потрібно мати що накинути).

7) Індивідуальна аптечка, за необхідності.

8) Ми будемо біля річки, де в спекотну погоду можна купатись. Якщо ви плануєте це робити, візьміть із собою все необхідне вам для купання.

9) Засіб від комах. Бал закінчиться під вечір, тому в цьому може бути потреба.

10) Дівчата, на галявині в нас буде дзеркало, але одного на всіх, як показує практика, малувато.

11) Якщо ви плануєте залишатись на ніч із п'ятниці на суботу або із суботи на неділю, потурбуйтесь про те, щоб вам було де ночувати.

12) Схеми танців, якщо ви не впевнені у своїй пам'яті на цей рахунок

13) Гарний настрій!
. 1 . 2 . >>

Ваша відповідь

                  Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль
 

Нове на сайті
olddance.org
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019
Іто і Ельвіра в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.07.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.030


© Olexiy Machekhin