Постаті:
Наташа i Вiтя
Наташа и Витя – такие давние друзья Студии, что кажется, будто они были с нами всегда...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 1; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 56
[2 Трав 2021 13:50:33]:Гостей - 56 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Наші проекти

Outlander: a rally of clans

Автор Повідомлення
Рена

Дата 5 Лют 2019 01:50:07 Виправив: Рена

Літературно-історичне танцювальне костюмоване свято за мотивами серіалу “Outlander”, знятого по однойменній книзі Діани Геблдон

Що буде якщо потрапити у минуле? Втрапити у пастку часу в 200 років? Чи навіть... 300 років? У суворий шотландський край холодних вітрів, срібних студених річок, що збігають з гостроверхих урвистих скал, які затьмарюють небо, у край зелених оксамитових долин, духмяних вересових полів та прозорих озер, що вбирають у себе блакить неба. У час мужніх та хоробрих воїнів-горців, суворих порядків та поки що ледь чутного, але щодалі яснішого, наближення війни. Пройшло вже майже четверть віку з останнього якобітського повстання, проте шотландці все ще не схиляють голови перед “німецьким” королем. Серед неприступних скель лунає віднуння слів “принц Чарльз готується вертатися на рідну землю”, у шепоті струмків, що з’єднуються у бурхливі річки, чутно “слава Стюартам”. Як бути, усвідомлюючи, що і це повстання приречене до нищівної поразки, а друзі неминуче падуть під англійським мечем? Чи може проста людина повернути хід історії? А якщо її підтримуватимуть близькі? Так чи інакше, стояти осторонь не вийде.

Літературний сеттінг: серіал “Outlander” (рос. Чужестранка, укр. (переклад Coldfilm) Іноземка), 1-12 серії, перша книга Діани Геблдон
Ми трохи змінюємо оригінальну канву історії таким чином, що на момент початку нашої історії Джеймі знає, що Клер прибула з майбутнього, йому також відомо, що при Каллодені повинна статися катастрофа. Він все ще очікує помилування за допомогою герцога Сандрінгема, тому заради безпеки продовжує представлятися як містер МакТавіш і тільки обмежене коло осіб знає їх з Клер справжні імена. Вони вже побували в Лалліброх та вирішили запобігти ураженню шотландців, що по книгам і серіалу сталося дещо пізніше.

Історичний сеттінг: 1743 рік у Шотландії
Герцог Джеймс Мюррей влаштовує свято на честь повернення його дочки Шарлотти з Лондона, де вона перебувала під опікою його зведеного брата Джона Мюррея. Зрозуміло, це тільки привід, адже давно пора скликати вождів кланів разом, для того, щоб дізнатися істинність уподобань друзів та сили ворогів. Сім'я ж герцога розділена навпіл - Джон пильно стежить за його лояльністю короні, а два старші брата (включаючи спадкоємця батька, який по праву має носити титул) вигнані у Францію як зрадники після якобітського повстання. Але трапилося те, чого боявся Джеймс, а також інші вірні королю Георгу ІІ. Вигнанці таємно повертаються. Чи не для того щоб підготувати ґрунт під новий бунт?

Гості: герої серіалу та історичні персони - представники шотландських кланів, вигнанці та вірні піддані корони

Дрес-код: вбрання 1740х років, їх стилізації, кілти для персонажів-горців; костюм або його елементи з характерними кольорами відповідних кланів

Танцювальна програма: шотландські історичні бальні та стилізовані сучасні танці

Орієнтовна дата: 23-24.03.2019

Місце проведення: слідкуйте за новинами!
Внески: слідкуйте за новинами!

Організаторська група:
Ніка (дрес-код), Ванда (рольовий сюжет), Еллі (історичний бекграунд)

Актуальна інформація за посиланням:
https://www.facebook.com/events/993835860809991/

Рена

Дата 10 Лют 2019 18:40:08 Виправив: Рена

До вашої уваги перелік танців, які поважні (та не дуже, адже хтозна кого зустрінеш у такі часи) гості зможуть виконати на святі!

➤ The Fairy Ring *
➤ Strip the Willow **
➤ Dashing White Sergeant **
➤ Flowers of Edinburgh **
➤ Diamond Reel of Six **
➤ Equilibrium ***
➤ Celtic Brooch ***
➤ Glen Mor *****
➤ The Devil's Water ***
➤ Well-hall **
➤ My Lord Byron's Maggot *
➤ Isaac's Maggot *

* легкий танець, до якого можна ставати перечитавши схему (подивившись проходку на інших)
** танець середньої важкості - для вашого комфорту та задоволення інших необхідно хоча б раз пойти схему на заняттях
*** складний танець, який необхідно відпрацювати на тренуваннях
***** пекло

На заняття не виносяться, але будуть танцюватися на заході:
➤ Green Stockings *
➤ Both sides the Tweed *

Cхеми та відео розміщені за посиланням:

https://goo.gl/7JGB5F

Ми вдалися дещо до "перекроювання" історії заради більшої цікававості, тож серед назв можна зустріти й сучані танці "у стилі".

Увага! Підготовка на заняттях почнеться з 17.02.2019!
Розклад буде оголошено пізніше!
Рена

Дата 11 Лют 2019 21:32:32 Виправив: Рена

Пользуясь некоторой свободой, которую предоставила нам автор произведений про Клэр и Джейми, Диана Гэблдон, мы пригласим на наш бал персонажей, которые в силу своих особенностей характера и положения могли бы там быть хотя бы с некоторой долей вероятности.

Итак, все именитые гости приглашены к герцогу Джеймсу Мюррею на праздник в честь возвращения его дочери Шарлотты из Лондона, где она находилась под опекой его сводного брата Джона Мюррея. Разумеется, это только предлог, ведь давно уже пора созвать вождей кланов вместе, для того, чтобы узнать истинность привязанностей друзей и силы врагов.

Сама семья герцога разделена пополам, что уж говорить про другие кланы с их вечными склоками и гордыней? Два старших брата Джеймса (включая наследника отца, который по праву должен носить титул) изгнаны во Францию ​​как предатели после якобитського восстания, а сводный братец пристально следит за его лояльностью короне. Именно для того, чтобы не возникало никаких подозрений о том, на какой он стороне, Джеймс и отправлял свою единственную наследницу в Лондон погостить. Кто же знал, что ей так там понравиться! Да и еще она благосклонно примет ухаживания самого герцога Камберлендского, сына короля Георга II. Только Джейми и Клэр знают, что именно Уильям Камберлендский будет тем генералом, который разобьет шотландцев при Каллодене. Пока что, похоже, он временно забыл о войне и бросился в Шотландию за своей Лотти, которой уже прочат брак с дальним родственником, лордом Маклаудом. Шарлотте же предстоит быть хозяйкой бала, временно отстранив от этих обязанностей свою незамужнюю тетушку, леди Сюьзан. Которая, отвлекаясь от хозяйственных дел, возможно, наконец, найдет время решить свои сердечные дела.

Впрочем, для каждого из героев политика и любовь будут переплетены в загадочный клубок интриг, тайн, разочарований и триумфов. Сможете ли вы переманить сомневающихся на свою сторону, или же путем шантажа или угроз заставить убежденных изменить свои взгляды. Смогут ли воссоединиться влюбленные пары? И смогут ли Джейми и Клэр изменить историю? Предотвратить Каллоден? Или же их действия только подтолнкут якобитов на решительные шаги, что повернет историю в другое русло, как хотела когда-то Гейлис?..

Присоединяйтесь к нам и узнаете!https://goo.gl/GWpnYMПеречень возможных гостей праздника, не является исчерпывающим. Если у вас есть на примете роль, которую вы бы очень хотели исполнить, мы можем это обсудить (кланов в Шотландии много ).

Заявки принимает Оля (Ванда) в форме:
1. Имя (никнейм), клуб/студия
2. Желаемая роль
3. Участие в ролевой игре:
- активное
- общение в ролях, легкое ролевое взаимодействие
4. Пожелания/комментарии

Если вы идете просто потанцевать, заявляйтесь Нике
Рена

Дата 20 Лют 2019 01:19:28 Виправив: Рена

ДРЕСС-КОД

Мы подготовили для вас обзор, что носили в том время, и что можно надеть на праздник. Вариантов много - и для тех, кто хочет заморочится, и для тех, кто больше хочет потанцевать, а не "вот это вот все"

Джентльмены


Описание с картинками для наглядности смотрите по ссылке:
https://goo.gl/ThL3es

И краткий итог здесь:
Любой костюм зависит от персонажа, его статуса, даже политических убеждений. Так, английские лорды и проанглийские шотландцы, лояльные короне, могут вполне спокойно надеть жюстокор, камзол и кюлоты, а их дамы - платья середины 18 века. Истинные шотландские горцы, главы кланов, которые остаются верны традициям и Стюартам будут скорее в большом килте кланового тартана.

Минимальные требования к костюму:
- Килт, по возможности большой, а то их скоро запретят, гольфы / кюлоты или бриджи
- Белая рубаха
- Жилет однотонных цветов

Леди


Подробное описание с картинками для наглядности смотрите по ссылке:
https://goo.gl/77UoNJ

И краткий итог здесь:
Как уже говорилось в описании мужского костюма, любой костюм зависит от персонажа, его статуса и политических убеждений (мы моделируем, что у женщин они тоже есть).
Английские леди, а так же любительницы следовать за модой двора, затянулись бы в корсет, навесили бы на бедра корзины-фижмы, а сверху украсили бы все расшитым платьем с рюшами и кружевами. Шотландские леди могут одеться так же, однако добавить к костюму всякие шали, арисэд и саши цветов клана мужа или отца. Женщины же среднего достатка и ниже, обходились комплектами попроще.

Минимальные требования для дам:

1. Юбка не короче середины щиколотки
2. Сорочка (нижняя камиза или рубашка, блузка)
3. Корсет или жилетка (а у кого вдруг найдется - жакет в стиле)
Рекомендуем собрать волосы.
Рена

Дата 2 Бер 2019 00:53:17 Виправив: Рена

Ми раді оголосити нарешті місце та точну дату свята!

23 березня нас прийматиме столітня пам'ятка архітертури - Київська мала опера!

Зал - чи не єдиний у Києві - здатний передати атмосферу шотландського старовинного замку: високі стелі, ніші у стінах, напівтемрява, яку розсіє мерхтіння свічок!
Хто знає, може саме за межами світла чекають змови чи навапки таємні союзи, й над живим вогнем будуть промовлені найзапекліші обітниці! Доєднуйтеся до нас, щоб прокласти свій шлях в історії!

Отже:
Дата: 23.03.2019
Адреса: вул. Дегтярівська, 5 (2 хвилини від метро Лук'янівська)


Рена

Дата 4 Бер 2019 19:55:25 Виправив: Рена

Взносы на мероприятие*:

300 грн - до 10 марта включительно (только эта неделя!)
350 грн - с 11 по 22 марта
400 грн - в день мероприятия - 23го марта

Гости, возрастом до 18 лет, оплачивают 50 % от минимального взноса.
Господа из других городов - минимальный взнос в любой день.

*Все поступления пойдут на оплату зала, фуршет, полиграфию и создание атмосферы.

Я также напоминаю, что предварительная регистрация - обязательна (даже если вы собрались оплачивать участие на месте)!!!

Ролевые заявки подаются Оле (Ванде) - и чем раньше вы с ней спишитесь, тем большей деталей квеста можно будет продумать и согласовать с другими учасниками ролевой игры.
Внимание Прием ролевых заявок заканчивается за неделю до мероприятия - 16го марта (чтобы мастер успел прописать сюжет и связать линии игроков)!

Заявки на потанцевать и поприсутствовать можно отправлять мне. И мы придумаем вам ролевое имя и легкую легенду для поддержания атмосферы

Ваша відповідь

                  Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль
 

Нове на сайті
olddance.org
Сезон 2020-2021 в розділі Події
Оновлено: 21.01.2021
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.035


© Olexiy Machekhin