Постаті:
Еліс
Эллис любила танцевать всегда. Вместе с Линдой потеряла голову от "Риверданса" еще в далеком 1997 году...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 1; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 11
[22 Лют 2024 21:39:58]:Гостей - 11 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Внутрішні обговорення La Rêverie
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

Регулярні заняття

Автор Повідомлення
Orange

Дата 13 Лют 2007 23:59:00

По уточнению Шамана гопники к Саше прицепились ВОЗЛЕ МЕТРО, а не возле училища (Я еще удивилась - чего бы им под носом у РУВД такое творить). А вообще место по моему личному восьмилетнему опыту очень спокойное.


"Это был сумасшедший итальянец"(с) Фабио Моллика
Люда

Дата 14 Лют 2007 00:34:48

На цьому пошуки зали ми не припиняємо, але, чесно кажучи, за ці 2 місяці я задовбалася ходити по інстанціях з простягнутою рукою. Тобто, якщо ми не в змозі оплачувати 150 грн за годину заняття, то інші варіанти навіть не розглядалися, бо школи до непритомності зараз зашугані районо. Не кажучи, що я взагалі погано переношу такі речі, і якщо не дозволяю потім своїм депреснякам виливатися на вас, це ще не значить, що їх нема, і все тек легко.
Це я до того, що якщо є РЕАЛЬНІ кращі варіанти - я піду і буду розмовляти. Але поки що великого натхнення в масах не спостерігалося (за вийнятком одиниць, яким низький уклін).
Слизький паркет... Згадайте залу, де проходив Гогвортський бал, та й попередні теж. Можливо, це буде хорошим тренуванням для нас, адже під час балів саме на ньому, рідному, і танцюють... До того ж, я скобзалась не сильно, можливо, тут ще справа у взутті. Що скажуть інші реверійці?
А добитися, щоб було чистіше, я думаю, ми при бажанні зможемо. Не святі боги...
І ще. Це ще не наша зала, певної домовленості я не маю. Будуть умови - щось можна буде думати. А от що вертаюся я додому не після 23, і можу ще з дитиною поспілкуватися і спати її нормально вкласти - для мене це аргумент, вибачте.


*
Selket

Дата 14 Лют 2007 00:39:55

Завели тему, значит выскажу и свое мнение о переезде)
И так:
-
1.Очень далеко от дома и универа (от куда я езжу по вторникам).
Дорога теперь занимает около 1.30, и по вторникам будет не очень приятно добираться домой.
2. Техникум далеко от метро.

+/-
1.пол. Паркет, это не весело.
- Ноги ужасно разъезжаются!
+ если натренируемся танцевать в этом зале, никакой другой нам не будет страшен
2. грязно (было неприятно танцевать), но думаю мы это исправим своими ручками)

+
1. удобно Гарольду и Люде, значит занятия могут быть 3 раза в неделю (Ах, если бы это был четверг или пятница!!! Когда я еду с Берестейской!!! )
2. Опять же зал. Он больше! (пусть и не огромен, но мы все там помещаемся) + есть сцена, на которой тоже можно танцевать )))
Люда

Дата 14 Лют 2007 00:57:53

Цитата. Selket:
Дорога теперь занимает около 1.30

У нас вже рік поспіль дорога на оболонь займає 1.30
І невже 10 (по снігу 12) хвилин пішки це далеко від метро?


*
Вячеслав

Дата 14 Лют 2007 11:15:39

Единственное, что мне не понравилось - так это грязь и отсутствие веников.
Ну, и еще необходимость двигания стульев. Но это мелочь.
Да, еще вопрос. по сколько денег с носа сдавать надо на этот зал?
Lyudmila

Дата 14 Лют 2007 11:32:53 Виправив: Lyudmila

Я -за этот зал.
Прочитала очень эмоционально написанное сообщение Люды – всегда невозмутимой и сдержанной – и хочу высказаться. Для меня было очень неожиданным, когда я узнала, что плата за занятие (как я думала вначале) – это не плата за, собственно, уроки, а арендная плата, то есть Люда и Гарольд за свой труд ни копейки не получают. А ведь по городу в среднем, занятие танцами стоит 15-20 грн, одно занятие. Потому мы все-таки должны подстраиваться под Люду и Гарольда. Им удобнее возле м. Нивки- и это существенно.
Интересная мысль Лизы о занятии 3 раза в неделю, одобряю!
Поиски подходящего помещения- это нелегкое занятие, при ограниченной сумме денег, которые мы можем заплатить за аренду. Приятного в этом занятии мало! Если бы было несколько помещений на выбор, можно было бы перебирать. Однозначное преимущество этого зала в сравнении с переплутовским – больший размер. И существенный момент лично для меня (я часто простужаюсь)- в переплутовском зале во время занятий все время открывали окна и при этом все равно было душно. Здесь в этом отношении лучше, даже при закрытых окнах нормально. Танцующих пар больше помещается плюс сцена для отстающих, хотя я буду оч. стараться, чтобы на сцене все время не танцевать.
Скользкий паркет. Я когда рассказывала, что нам надо помещение для танцев, подруга сказала: «Ну, вот вам надо спортзал арендовать, чтобы все поместились». В спортзале бы скользко не было, но ведь на паркете приятнее танцевать, правда?
Selket

Дата 14 Лют 2007 23:08:42

Люда
Я знаю, что всем все равно не получится угодить. И кому-то таки прийдется очень долго добираться до студии
Главное, что б вам было удобно, а мы уже подстроимся

P.s. То было лишь мое мнение. Пусть оно и не сходиться с мнением других людей, но тоже имеет место быть
Harold

Дата 15 Лют 2007 09:16:58

Цитата. Selket:
То было лишь мое мнение

Не переймайся.


.
Люда

Дата 15 Лют 2007 11:50:08

Для Lyudmila і всіх-всіх...
Вибачте за деяку сумбурнісь, мені важко це пояснити якось по-іншому. %)
Хочу цей момент ще раз уточнити. Ваша плата за заняття не є платою за аренду в прямому сенсі цього слова. Стосунки з ДОЕЦ в нас дещо складніші. Скоріше, я б назвала це представницькими витратами, які дозволяють раціональніше організщувати роботу студії і ефективніше вирішувати різноманітні навколостудійні питання. Якщо хтось не розуміє, що це значить, або потребує уточнення чи звіту - підійдіть запитайте особисто, я спокійно і без образ все поясню. Власне, кому було не байдуже, не раз вже підходили і питали...
Тепер ще. Чесно скажу, що ми не в захвіті від тої ролі викладачів, яку виконуємо вже майже рік, сподіваюся, достатньо сумлінно.Сталося так, що в якийсь момент нас захопили старовинні танці, захотілося займатися цим задля свого задоволення, і, звичайно, розвиватися в цьому напрямку. З нашої точки зору, чудові передумови є для цього, наприклад, у Пітері - десятка півтора, чи й більше, студій, куди можна прийти на людських умовах навчитися тій чи іншій групі танців (а ми вже знаємо, що їх багато і вони дуже різні ) і потім потанцювати це все на заходах, які організовуються різними студіями, досить часто і регулярно.
Нажаль, в цьому контексті, ми живемо у Києві, де все тільки починається. І в якийсь момент прийшло розуміння, що якщо ми самі це не організуємо, воно все одно прийде, але пізніше, і нам вже буде зась. А якщо ми хочемо танцювати - треба танцювати.
Тож студія задумувалась перед всім, як спосіб потанцювати нам з Гарольдом особисто. Житя показало всю утопічність цієї ідеї %) - зараз ми здебільшого займаємося організацією, а на самих заняттях більшу частину часу походжаємо під стінами, дивлячись, як танцюють інші...
Ви ж не думаєте що це велике задоволення - сидіти ночами за розбором танців, шукати зали, вести бухгалтерію, координувати підготовку до заходів (але тут нам вже допомагають і ми дуже-дуже вдячні), вести МК до них з великою аудиторією, замість того, щоб присвятити час сім'ї і родині? Власне, саме в якусь суботу, коли нормальна людина вирішує на все забити і нікуди не піти, а повалятися у ліжку і просто присвятити день собі, згадати,що сама позбавила себе вибору...
Це я, пробачте, до того також, що, принаймні, на даний момент, ми з Гарольдом не ставили собі за мету якось поліпшити своє матеріальне становище за ваш рахунок. Для цього в нас є свої, в чомусь навіть непогані, роботи, які дають нам можливість спокійно жити, не сідаючи на шиї батьків, і могли б давати більше, спрямуй ми на них ще й додаткову єнергію, яку витрачаємо на студію. Нашою метою зараз є популяризація старовинного танцю і створення середовища (так-так, саме з вас, такі ми підступні ), в якому він закріпиться, стане реальним і життєздатним. Щоб це підхопили інші, і було принаймні кілька студій, які колупають обраний напрямок, роблять ДУЖЕ РІЗНОМАНІТНІ заходи, об’єднуючись, чи поодинці. Сподіваюсь, так станеться, і ми ще тоді будемо в змозі танцювати
Щодо цього ми постійно перебираємо різноманітні варіанти. Так, нещодавно відмовилися від непоганого варіанту роботи з СБТ-шніками. Можливо, це якась наша фобія, але там, на наш погляд, існував дуже реальний варіант, що, взявши ці матеріали, вони їх комерціоналізують, як, власне, відбулося з танцем сучасним. Поки що в нас є сили мріяти про кращу долю.
В вас зараз ми вбачаємо радше партнерів і поплічників. Тому будь яка ваша підтримка і допомога нам дуже і дуже цінна. І інформація, і ідеї, і якісь реальні моменти...
Відповідно, ваша думка нам не байдужа, хоч рішення і доводиться приймати самотужки.І при виникненні якихось змін у формі нашої роботи, звісно, намагаємося і поговорити і порадитися. Сподіваюся, ви теж це розумієте і при появі якихось моментів тертя зможете щиро про це поговорити, а в якихось моментах просто нас зрозуміти.
Дякую.


*
Люда

Дата 15 Лют 2007 15:30:48

Вячеслав
Сподіваюсь, в суботу буде поприбирано
Щодо умов - ще не зрозуміло. Поки що йдуть "оглядини": ми на них, вони на нас. А так як я не люблю моментів, коли щось змінюється "заднім числом", то оговорила, що за ці заняття, поки не визначимося з умовами, ми додатково не проплачуємо. В будь якому разі, коли щось з’ясується, ми до всих реверійців інформацію донесемо і будемо думати.


*
Lyudmila

Дата 15 Лют 2007 21:03:47

Дополнение к моему вчерашнему сообщению. Насчет удаленности зала от метро. Да, далековато, но ведь можно подъехать троллейбусом 1 остановку, и это сократит время ходьбы (а вообще говорят, ходить пешком полезно
Linda

Дата 16 Лют 2007 01:44:18

Хотелось бы узнать, что изучалось-повторялось на занятии во вторник, и, если можно, что планируется на субботу. Заранее спасибо.


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Harold

Дата 16 Лют 2007 01:48:29

У вівотрок нового матеріалу не було.
В суботу планується новий лендлер і шотл. контрданси, якщо дехто одужає і доїде до студії.

А якщо не доїде, потанцюємо вальси і польки.


.
Harold

Дата 16 Лют 2007 10:40:42

Заняття в п'ятницю (17.02.2007) буде в залі на Нивках.


.
Minako

Дата 16 Лют 2007 10:50:59

У П'ЯТНИЦЮ?????????
Lyudmila

Дата 16 Лют 2007 11:41:28 Виправив: Lyudmila

<div class="quoting">Цитата. Harold:
Заняття в п'ятницю (17.02.2007) буде в залі на Нивках.</div>
Гарольд, это не ошибка насчет пятницы (17.02 - суббота)?
Minako

Дата 16 Лют 2007 11:44:56

Предлагаю в субботу (если это таки была ошибка на счет пятницы) встретиться в 10.40 на платформе Нивок и пройтись по свету до нового зала. Сама я там заблудюсь. Найдется ли добрая душа быть моей путеводящей звездочкой?
Вячеслав

Дата 16 Лют 2007 11:50:17

Цитата. Minako:
редлагаю в субботу (если это таки была ошибка на счет пятницы) встретиться в 10.40 на платформе Нивок и пройтись по свету до нового зала. Сама я там заблудюсь. Найдется ли добрая душа быть моей путеводящей звездочкой?


Я согласен быть звездой. Только предлагаю не в 10:40, а в 10:30. Чтоб успеть собрать побольше народу, так как явно найдутся еще люди, которые бояться заблудится.
Minako

Дата 16 Лют 2007 11:56:17

Я смогу быть только в 10.40. Встречаемся на выходе из метро (как и во вторник) для того, чтоб те, кто едут не метро, тоже могли к нам примкнуть. (Желающие приехать раньше и пообщаться - велкам. Только дождитель меня, плз)
Вячеслав

Дата 16 Лют 2007 12:00:24

Цитата. Minako:
Встречаемся на выходе из метро (как и во вторник) для того, чтоб те, кто едут не метро, тоже могли к нам примкнуть. (Желающие приехать раньше и пообщаться - велкам. Только дождитель меня, плз)


На выходе - имеется в виду сразу по выходу со станции в переход или на дневной поверхности земли?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

Ваша відповідь

                  Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль
 

Нове на сайті
olddance.org
Сезон 2020-2021 в розділі Події
Оновлено: 21.01.2021
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.026


© Olexiy Machekhin