Постаті:
Алекс (Ардеран)
Алекс, выпускник музыкальной школы и инженер-конструктор в сфере электроники, был когда-то коренным жителем сети, задававшимся вопросом, есть ли жизнь в офф-лайне...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 1; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 11
[22 Лют 2024 21:39:58]:Гостей - 11 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Внутрішні обговорення La Rêverie
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

Регулярні заняття

Автор Повідомлення
Minako

Дата 16 Лют 2007 12:07:24

Не знаю... Можно и там, и там. Давайте до 45 минут ждем в подземке, потом мееееедленно выходим на поверхность, а потом быстро-быстро бежим к залу?
Вячеслав

Дата 16 Лют 2007 12:12:22 Виправив: Вячеслав

Хорошо. Будем ждать-c в назначенном месте.
Linda

Дата 16 Лют 2007 12:40:03

Цитата. Harold:
В суботу планується новий лендлер і шотл. контрданси

я так и думала.
Это моя карма... пропускать новые лендлеры.. и против нее не попрешь...


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Linda

Дата 16 Лют 2007 12:41:12

Пишу и здесь:
Кто сможет навестить сегодня больного друга (меня) и забрать Генрихову методичку с кадрилью?
Принимаются как одиночные заявки , так и делегации


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Linda

Дата 16 Лют 2007 12:43:03

Насчет шотландских КД - как насчет того, чтобы Минако, Двалин, Даэввн, Тигра дали уже знакомый нам Duke of Perth? Уверена, что вы с ним справитесь. Даже с восьмеркой :


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Harold

Дата 16 Лют 2007 18:20:56

Цитата. Harold:
Заняття в п'ятницю (17.02.2007) буде в залі на Нивках.

Ага! В суботу!!!

Ще раз карта:


.
Lyudmila

Дата 16 Лют 2007 18:43:21

Гарольд
А в новом зале пока нет возможности приходить раньше?
Lyudmila

Дата 16 Лют 2007 19:28:18

Цитата. Люда:
В вас зараз ми вбачаємо радше партнерів і поплічників. Тому будь яка ваша підтримка і допомога нам дуже і дуже цінна. І інформація, і ідеї, і якісь реальні моменти...

Люда, я, например, всегда готова оказать посильную помощь -важно только знать, какую.Говори без стеснения, если что-то нужно.
Так, я тут запуталась в обращениях. Можно на форуме к тебе и Гарольду на "ты" обращаться? Так было бы проще.

Цитата. Люда:
походжаємо під стінами, дивлячись, як танцюють інші...

А вот ситуацию, когда на занятиях танцуют все без руководства преподавателя, не оч. представляю
Ведь для этого надо иметь тот же уровень, что и у вас с Гарольдом или сравнимый с ним.
Selket

Дата 16 Лют 2007 20:53:28

Вячеслав
Наверное там где и в прошлый раз - сразу за стеклянными дверями.
Harold

Дата 23 Лют 2007 15:25:35

Увага!
Суботнє заняття відбудеться в ДОЕЦ об 11-00.
Хто побачив - передайте далі, будь ласка.


.
Lyudmila

Дата 23 Лют 2007 16:01:43

Спасибо! Вовремя заметила.
А передать дальше - координат людей нет у меня.
Orange

Дата 23 Лют 2007 21:46:16

"П..... усім сподіванням".


"Это был сумасшедший итальянец"(с) Фабио Моллика
Harold

Дата 23 Лют 2007 22:42:35

Можна було висловитись елегантніше.

Цитата. Словник синонімів:

СМЕРТЬ (припинення життєдіяльності організму, закінчення життя), КІНЕ́ЦЬ, СКІН уроч., КОНЧИ́НА уроч., ГИ́БЕЛЬ, ПОГИ́БЕЛЬ, СКОНА́ННЯ, КРАЙ, МОГИ́ЛА розм., АМІ́НЬ розм., А́МБА розм., КАЮ́К розм., КАПУ́Т розм., РІШЕНЕ́ЦЬ рідко, СО́ДУХА [СО́ДУХИ мн.] розм., заст. рідше. Вона захворіла, ледве встає з ліжка і тільки й говорить, що про свою смерть (Є. Гуцало); Як добре те, що смерті не боюсь я і не питаю, чи тяжкий мій хрест (В. Стус); Чому ж отут у грудях все млоїться? Смерті, кінця боїшся? (О. Гончар); Все живе не хоче йти до скону - І трава, і птиця на землі (А. Малишко); "З твоїх уст я п'ю смерть, - прорекла вона. - Добре се знаю, І кончину свою поцілунком солоним вітаю" (П. Куліш); І зігнувшись під вагою, Хирна шкапа краю жде (П. Грабовський); Як не покаєшся, - тобі буде могила, а мені кобила (казка); Туди кожну тобі ніч везуть кого-небудь з контррозвідки. Ну, а хто вже на баржу попав, тому каюк і похорон за першим розрядом (В. Собко); Чим ми жили морально? Лише сподіванками на те, що загарбникам буде капут (Ю. Яновський); Той ворог хитро, як лисиця, Мені готує рішенець. Нахабно в праву рукавицю Кладе для певності свинець (Б. Олійник); Нехай тільки вловимо, буде йому содуха (Леся Українка). - Пор. заги́бель.


.
Linda

Дата 24 Лют 2007 00:29:59

Цитата. Harold:
Можна було висловитись елегантніше


А якщо так:
"Все, мені гаплик" (с) Гаррі Поттер у перекладі Морозова



Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Orange

Дата 24 Лют 2007 03:30:32

Ну правильно: "Погибель усім сподіванням". А ви що подумали?
Крім того, увесь цей вищенаведений список синонимів не відображає в достатній точності мого душевного стану.
Та я вже давно і не претендую на звання справжньої леді...


"Это был сумасшедший итальянец"(с) Фабио Моллика
Вячеслав

Дата 26 Лют 2007 16:32:58

Я все же не разобрался.
Во вторник будет показушное занятие в каком-то другом месте. А обычное занятие будет в среду? И где?
Люда

Дата 26 Лют 2007 20:41:27

Отже:
У вівторок, взавтра, ми з Гарольдом йдемо до Лугнасаду показувати їм "програму-мінімум". Це будуть найпростіші танці з тих, що ми вчили. Якщо комусь це цікаво, можете до нас приєднуватися, але попереджаю: місця в них небагато, і, якщо вас буде багатувато, періодично доведеться простоювати під стінками. Особливо потрібні кавалери , сподіваюсь на Вашу допомогу.
В іншому - я всіх буду рада бачити, на 18-00 БК "Росток", краще домовлятися, як добиратися, з тими, хто знає де це: Мінако, Саша, Ліза, Лінда, Шаман, інші, якщо вони йдуть


*
Люда

Дата 26 Лют 2007 20:43:10

Щодо заняття в середу, воно й досі під запитанням, якщо буде, то на Нивках, якщо не на Нивках, тоді не відбудеться. Сподіваюсь на краще. Будьте ласкаві, взавтра ще раз все уточніть.


*
Anny_Rua

Дата 26 Лют 2007 23:32:18

помнится, господа (а больше дамы) Лугнасадовцы грозились обеспечить всех желающих "адресами, паролями и явками"
желающие есть, а где же информация?..


главная злыдня форума
*модератор*
Linda

Дата 27 Лют 2007 00:58:17

Как найти ДК Росток
http://community.livejournal.com/ua_bal/11118.html

Но Минако советует ехать от м.Политех. Договаривайтесь.
(сразу говорю, что меня не будет)


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

Ваша відповідь

                  Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль
 

Нове на сайті
olddance.org
Сезон 2020-2021 в розділі Події
Оновлено: 21.01.2021
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.129


© Olexiy Machekhin