Постаті:
Гарольд і Люда
Гарольд и Люда являются создателями и идейными вдохновителями нашей Студии...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 1; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 11
[22 Лют 2024 21:39:58]:Гостей - 11 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Внутрішні обговорення La Rêverie
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

Заняття 2007/2008

Автор Повідомлення
Minako

Дата 29 Груд 2007 23:56:30

Уважаемые!!! Дискуссия ушла в неправильную сторону!
НИКТО НЕ СОБИРАЕТСЯ ОТМЕНЯТЬ ВОСКРЕСНОЕ ЗАНЯТИЕ!!!
На обсуждение вынеслось предложение взять дополнительное третье занятие, которое будет проводиться по аналогиии с летними (то есть повтор старого + ирландщина, шотландщина всякая, при желании), а не перенос занятий на другой день.
Harold

Дата 30 Груд 2007 00:04:00

А можна б було зробити, наприклад, так:

нд. без змін.
ср. заняття по складній програмі
пт. заняття по простій програмі (власне, зараз так і є, без повторень складних танців) + 30-40 хвилин на запропоновані бонуси.

Взагалі, по-різному можна переграти.


.
Reem

Дата 30 Груд 2007 22:11:14

на жаль, рік 2008 (принаймні до кінця травня) я однаково не зможу ходити на три заняття. На одне в будень і одне в вихідний - так, або на два в будні без вихідного (ближче до "дачного" сезону).
Щодо цін - якщо бюджет на 2008 рік не приймуть (із підвищенням стипендії), то мені буде важкувато платити збільшену платню, на жаль.

До речі, в січні я ходити не зможу через причини, що не залежать від мене Проте в лютому планую "поновитись" незалежно від рішення щодо кількості занять.

Ще до речі - дякую організаторам за такий чудовий бал! Мені сподобалось ^__^


Apostacy. Heresy. To be pitied, not punished. (T. Jefferson, Notes on the State of Virginia)
Harold

Дата 30 Груд 2007 22:17:02

Цитата. Reem:
До речі, в січні я ходити не зможу через причини, що не залежать від мене Проте в лютому планую "поновитись" незалежно від рішення щодо кількості занять.

Добре, будемо чекати.


.
Minako

Дата 31 Груд 2007 11:19:50

Harold
Не думаю, що у середу можна буде брати складний матеріал, бо не всі зі старшої групи будуть ходити, а пропускати нове і важливе їм не бажано. Я бачу додаткове заняття у ракурсі додаткового бонусу поза змістом основних зянять. У будь якому разі треба набрати хоча б чоловік 15 для його затвердження.
(Ще була ідея продовжити практику на 10 годин у неділю і в цей час тренувати танці до наступного запланованого мероприємства).

І про бал:
Чесно кажучи мене вчора на балу неприємно вразило, що великий відсоток людей не знали схем танців і досить сильно "лажали" гарні танці. Проблемою було знайти сет, у якому хоч 50 відсотів танцорів знали схему. Чи то невідповідальність самих учасників, чи то замало часу на підготовку... не знаю. Проте не хотілося б , щоб таке повторилось. Соромно за студію. (ІМХО)
Harold

Дата 31 Груд 2007 11:31:59

Цитата. Minako:
Чи то невідповідальність самих учасників, чи то замало часу на підготовку... не знаю

Чи то забагато танців (33), особливо тих, які в студії не практикуються.

Але про це поговоримо потім.

Цитата. Minako:
(Ще була ідея продовжити практику на 10 годин у неділю і в цей час тренувати танці до наступного запланованого мероприємства).

Ця практика коштує 70 гривень на годину. Шість недільних занять покрили внески (саме тому вони були трохи більші ніж зазвичай).
Мене особисто не приваблюють такі ранні підйоми у неділю. І до заходів, думаю, треба готуватися в основний час. Цю годину винесли окремо через те, що переважна більшість програми балу складалася з «непрофільних» танців і їх треба було викласти до балу, тоді як я не погодився поступатися навчальною програмою на користь цих танців.


.
Harold

Дата 11 Січ 2008 13:31:18

Сьогодні перше заняття у 2008 році. Правда ж, ніхто не забув?


.
Orange

Дата 11 Січ 2008 15:44:34

Мы помним Чего будем учить?


"Это был сумасшедший итальянец"(с) Фабио Моллика
Harold

Дата 11 Січ 2008 15:48:02

Іще навіть не знаю — думаю.


.
Вячеслав

Дата 11 Січ 2008 16:57:39

Цитата. Harold:
Сьогодні перше заняття у 2008 році. Правда ж, ніхто не забув?

А сегодня полноценное занятие? Или так просто потанцульки?
Harold

Дата 11 Січ 2008 17:03:50

Щось новеньке буде, але небагато.


.
DAverk

Дата 5 Квіт 2008 02:30:54

Виголошую свої вибачення на адресу панянок Мінако і Лінди за плутанину у васьсі.
Десь замріявся, тож здивувався, коли ви майже одночасно прийшли з різних боків, щоб виконати зі мною турн.
Щиро прошу вибачити.


Приключения случаются из-за непродуманного планирования и недостаточной подготовки.
Linda

Дата 5 Квіт 2008 23:04:07

DAverk
Хм, идущей к тебе с Минако я не видела. Все, что я видела, - это мой первый угол, не желающий со мной танцевать, из-за чего я просто обошла его вокруг (слегка напомнив о своем существовании) и пошла искать утешения у второго угла.
А вообще, если мы все начнем извиняться после танцклассов за допущенные ошибки, то можно смело заводить не только отдельную ветку, но и отдельный форум, популярность которому гарантирована


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Minako

Дата 6 Квіт 2008 09:26:07

Ах, Іто, був би ти єдиним, хто "задуплив" турн...
Вячеслав

Дата 6 Квіт 2008 10:44:46

Цитата. Minako:
Ах, Іто, був би ти єдиним, хто "задуплив" турн...

В другом лонгвее тоже были люди, которые не знали, что делать.
DAverk

Дата 6 Квіт 2008 22:10:39

Я б радо не вибачався, якби не було чого...
Але ви дійсно майже одночасно прийшли - я реально не встиг би .
Помітив, що в нашому лонгвеъ всі чомусь робили турни з рызною швидкістю


Приключения случаются из-за непродуманного планирования и недостаточной подготовки.
Linda

Дата 6 Квіт 2008 23:39:18

Цитата. DAverk:
Помітив, що в нашому лонгвеъ всі чомусь робили турни з рызною швидкістю

лажали потому что. Там все четко и по тактам.

Цитата. DAverk:
Але ви дійсно майже одночасно прийшли - я реально не встиг би .

Я не понимаю, ты извиняешься или пытаешься переложить вину на нас? Понятно, что кто-то из нас пришел не тогда, когда нужно. Поскольку для меня ты был первым углом, а для Минако - вторым, либо я пришла слишком поздно, либо Минако слишком рано. В любом случае ты должен был сделать турн с той из нас, с которой полагалось делать турн по музыке и по тактам.

Но это так, мелочи, если честно, кто залажал , а кто нет. Именно в этом вальсе, именно в этой фигуре такие случае случаются сплошь и рядом. Я думаю, даже хорошо, что ты написал об этом, потому что явно есть необходимость еще раз разобрать эту фигуру по тактам.


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
DAverk

Дата 7 Квіт 2008 00:15:55

Абсолютно згоден.
Дивно мені тому, що раніше - в цім танці я ніколи не мав проблем...
Я не намагаюся перекладати відповідальність за свію дупльож ні на кого. Я окреслив ситуацію, як я її бачив.



Цитата. Linda:
В любом случае ты должен был сделать турн с той из нас, с которой полагалось делать турн по музыке и по тактам.

А в результаті - зробив з Мінако... з запізненням....


Приключения случаются из-за непродуманного планирования и недостаточной подготовки.
Harold

Дата 15 Квіт 2008 09:15:54

Підраховуємо збори на бал і пікнік. Виходить так, що в травні за заняття і внески на два заходи доведеться здавати не менше 150 грн. Майте на увазі, будь ласка.


.
DAverk

Дата 21 Квіт 2008 21:27:13

Питання до Гарольда:
Заняття цієї пятниці припадає на Страсну Пятницю.
Чи буде заняття?


Приключения случаются из-за непродуманного планирования и недостаточной подготовки.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

Ваша відповідь

                  Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль
 

Нове на сайті
olddance.org
Сезон 2020-2021 в розділі Події
Оновлено: 21.01.2021
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.150


© Olexiy Machekhin