Постаті:
Таня
Таня, выпускница Киево-Могилянской академии, ставит танцы на второе место в своей жизни – потому что первое занимает литература, ее страсть и специальность...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 2; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 11
[22 Лют 2024 21:39:58]:Гостей - 11 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Внутрішні обговорення La Rêverie
. 1 . 2 . >>

Прописка у Пітері на час ФСТ

Автор Повідомлення
Venchence

Дата 7 Квіт 2008 14:17:39

Маю непоганий варіант:

Рядом с м.Пионерская и Черная речка - от центра 15 минут на метро. Новый дом, евроремонт, кухня 15м. Квартиры просторные и светлые. Чисто, комфортно, есть всё: удобная мебель, холодильник, стиральная машина, микроволновка, посуда, горячая вода, постельное белье, лоджия, скоростной интернет. Всё по-домашнему. От метро пешком 10 минут.
+ домофон, консьерж, охраняемый зеленый двор.
ЦЕНА:

1-комнатная квартира (2-4 спальных места) - от 1500р. в сутки.
2-комнатная квартира (4-6 спальных мест) – от 1800р. в сутки.

Комната в 2-комнатной квартире (1-3 спальных места)– от 1000р. в сутки.*

* Цена зависит от количества гостей и дней проживания. Возможны скидки.

Як на мене досить непогано. Сьогодні спробую уточнити інформацію.
Якщо хтось має інші непогані пропозиції - кидайте сюди для обговорення.


Да, черт побери, я - зануда!
Minako

Дата 7 Квіт 2008 23:19:18

Інформація про 2х-кімнатну квартиру мені сподобалась. Якщо заїхати всім разом, то буде дешевше.
Venchence

Дата 8 Квіт 2008 10:47:34

Уточнил информацию на счет квартиры. С носа по 500 в сутки. Какие будут мнения?


Да, черт побери, я - зануда!
Minako

Дата 8 Квіт 2008 14:57:35

С носа на 4 или 5 человек?
Venchence

Дата 8 Квіт 2008 15:34:56 Виправив: Venchence

Ссори за неточность. уточняю: Если арендовать 2-шку на 6 мест, то с каждого по 500р. Но я до сих пор не знаю кто гипотетически согласен с этим вариантом. в зависимости от количества человек цена меняется. Давайте отметимся кто в теории согласен на совместный съем квартиры и я точно уже поставлю запрос у хозяев.


Да, черт побери, я - зануда!
Harold

Дата 8 Квіт 2008 21:17:21

Цитата. Venchence:
Давайте отметимся кто в теории согласен на совместный съем квартиры и я точно уже поставлю запрос у хозяев.


Подзвони Піонеру. Він якраз думає їхати чи не їхати і де там жити.


.
Pioner

Дата 8 Квіт 2008 21:46:02 Виправив: Pioner

Меня вариант очень интересует. Но вдвоем с Наташей мы эту квартиру не поднимем. 500 с носа (т.е. 1000р за двоих) в сутки мы платить согласны (хотя лучше бы еще дешевле). Кто еще хочет с нами?
Minako

Дата 9 Квіт 2008 00:48:39

Я поки не впевнена. Справа не у грошах. Просто варіантів поки замало.
Alsvid

Дата 13 Квіт 2008 23:19:26

Вариант вполне не плох. Только нужно пошевелиться, чтобы не упустить.
Какие есть еще варианты?


Норма флуда на сегодня исчерпана
Шаман

Дата 16 Квіт 2008 23:39:54

Кое-что о ценах в Питере:
Цены на транспорт - метро 17 рублей, наземный транспорт - 16 рублей, маршрутки в городе - 22 рубля, в пригороде - 20 рублей. Поесть в сети кафешек "Чайная ложка" - блин с начинкой - 38 р., салат - 30 р., чай на 1,5 чашки - 30 р., бульон - 15 р.. По городу попадаются пышечные - пышка около 7р. В "Теремке"(тоже блинная, но еда более разнообразная) - около 200 р. - блин +каша +чай/квас/узвар. Если в кафе, где готовят разное меню, то горячее 150 - 200 р., салаты около 100 р. Есть единичные пирожковые, там все дешевле - рядом с м. "Василеостровская", на пр. Московский, рядом с м. "Московская".
Билеты в музеи - по разному, от 50 до 200 р.

А мы кичимся, что дорогая европейская столица, а тут даже не столица....


"Были и мы рысаками..."
Harold

Дата 17 Квіт 2008 00:02:02

У нас чи не найдешевший в Європі громадський транспорт. Таких цін ніде нема.
Щодо їжі — можна порівняти з Віденськими булочками, здається, в Пітері не дорожче, але Чайних ложок і подібних закладів значно більше і вони менш залюднені.


.
Minako

Дата 17 Квіт 2008 14:57:08

За умови життя на квартирі навіщо нам кафешки? Знайти гастроном та харчуватись дешево і корисно, чтому ні?
Цікавить таке питання, як мобільний зв'язок. Я так розумію, що всі ми будемо розкидані по 3-4 різним помешканням. Нам треба буде якось обмінюватись інформацією, домовлятись про зустрічі. Як бути з мобілками?
Треба буде купити сімку місцевого оператора чи наші МТС там також працюють? Як буде дешевше?

Ще питання нашого перебування у Пітері. На скільки мені відомо, то в'їзд без реєстрації дозволений лише на 3 доби. Ми їдемо на 5. Як нам слід поводитись? Чи може нам щось загрожувати?
Harold

Дата 17 Квіт 2008 15:16:05

Цитата. Minako:
Я так розумію, що всі ми будемо розкидані по 3-4 різним помешканням. Нам треба буде якось обмінюватись інформацією, домовлятись про зустрічі. Як бути з мобілками?

Хто захоче бути на зв'язку — купить картку. Так дешевше.

Про зустрічі не зовсім зрозуміло про що домовлятись. Зранку — на заняттях, ввечері — на танцях. А між ними лише п'ять годин.

Цитата. Minako:
Ще питання нашого перебування у Пітері. На скільки мені відомо, то в'їзд без реєстрації дозволений лише на 3 доби. Ми їдемо на 5. Як нам слід поводитись? Чи може нам щось загрожувати?

Може. Попередньо (я дізнавався) — три робочі дні. Ми перебуватимем лише один робочий день. Якщо це не так — треба реєстрація інакше будуть проблеми з виїздом. Спитаємо на кордоні при в'їзді у прикордонників.


.
Anny_Rua

Дата 17 Квіт 2008 15:52:19 Виправив: Anny_Rua

откуда инфа о 3 днях?
вроде как уже пару лет 3 месяца
а проблемы с выездом - это как повезет: я регулярно ездила без миграционной карты (ну, не достовалось мнее ее случайно), то вообще паспортный контроль просыпала...
но при поездке на "вип-боковушке" как-то наблюдала процесс вытряхивания денег из "нарушителей"
так что это скорее вопрос в том, похож ли ты на человека, к которому регулярно цепляются, и из кого регулярно что-то вытряхивают


главная злыдня форума
*модератор*
Harold

Дата 17 Квіт 2008 15:58:41

До речі.
З квитками проблема, в Пітері є квитки тільки на 6 число.
Я спробую ще на наступному тижні одну можливість. Якщо там не дадуть, в Україні вже більше ніде і шукати.
Словом, у вівторок-середу стане зрозуміло як нам їхати. Вибір буде приблизно такий:
- Купе/СВ
- Пара плацкартних квитків за добу і за годину до поїзда
- Через Москву (можуть виникнути теж проблеми з квитками)
- Через Білорусь (те ж саме)

Боюсь, всім кагалом нам вибратись буде важко.


.
Harold

Дата 17 Квіт 2008 15:59:43

Цитата. Anny_Rua:
откуда инфа о 3 днях?
вроде как уже пару лет 3 месяца

Цю норму нещодавно відміняли. Була буча, але наше МЗС, здається, не відстояло.


.
Minako

Дата 17 Квіт 2008 17:53:09

Цитата. Harold:
Боюсь, всім кагалом нам вибратись буде важко.

Не дивно, все ж такі міжнародні свята. І це дуже погано. Купувати квитки за кілька годин до виїзду - занадто ризиковано, як на мене. Нажаль ніяк не можу допомогти з купуванням квитків - бо не маю знайомих в Росії взагалі.
Шаман

Дата 19 Квіт 2008 23:02:41

Русска пословица:

"Хорош город Питер, да бока повытер (дорог)."


"Были и мы рысаками..."
Harold

Дата 21 Квіт 2008 14:44:00

Квитки назад здебільшого бокові в різних вагонах, але мають бути. Щойно узгодили з Октябрьською залізницею. Завтра вони нададуть письмове підтвердження і нам випишуть квитки. Дай Бог щоб нічого не зірвалось.


.
Minako

Дата 21 Квіт 2008 18:38:26

Тримаємо схрещені пальці. А які ціни?
. 1 . 2 . >>

Ваша відповідь

                  Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль
 

Нове на сайті
olddance.org
Сезон 2020-2021 в розділі Події
Оновлено: 21.01.2021
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.021


© Olexiy Machekhin