Постаті:
Маша (Марiлiна)
Эта прекрасная дама ходила вокруг да около Студии с тех пор, как встретилась с анонсом американских балов, и пришла наконец на занятия, как только нашелся кавалер...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 2; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 11
[22 Лют 2024 21:39:58]:Гостей - 11 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Внутрішні обговорення La Rêverie
. 1 . 2 . >>

Сокровища Студии

Автор Повідомлення
Linda

Дата 23 Лист 2008 18:02:09

В этой теме предлагаю провести инвентаризацию тех вещей, которые у нас уже есть и которые могут быть использованы на балах.
Также можно выкладывать тут фото костюмов, которые реверийцы могут одолжить другим, чтобы была постоянная галерея.


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Linda

Дата 23 Лист 2008 18:04:52

Есть ворох лент из голубого и зеленого шифона, которые можно использовать на балах для обозначения призраков или других ролей, в зависимости от концепции бала.


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Linda

Дата 23 Лист 2008 18:09:12

Есть тяжелый, но очень антуражный набор для письма пером и чернилами. Организаторам нужно заранее продумывать, кто понесет/повезет его на бал.
Сами перья и чернила туда не входят, но и их есть, много. Есть перья на письма собственно чернилами, а есть перья, куда я вставила кусочки шариковых стержней. Перья всегда могу взять с собой, если меня попросят и во время напомнят.


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Linda

Дата 23 Лист 2008 18:12:39

Есть светло-голубой костюм состоящие из:
короткой жилетки
длинной юбки
пояса
манжетов (которые нашиваются на блузку)

Фото: http://photofile.com.ua/users/viacheslav_vk/135158121/137996207/#mainI mageLink


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Harold

Дата 23 Лист 2008 19:14:38

Власність Студії

1. 75 бокалів. Можна брати для студійних заходів, але повертати, бажано, митими, висушеними і складеними.

2. Музичний центр (знову не вмикається, зараза, але, сподіваюсь, його попустить).

3. Перука неохайне «крило голуба» з китицею і бантом. Для заходів Студії видається без проблем. Для побічних цілей — за 10% ціни (~25 грн).

4. Дві синтетичні білі скатертини (після останнього балу з дрібними плямками від оливок). Для заходів Студії видається без проблем. Для побічних цілей — за 10% ціни (~10 грн) і з умовою повернення випраними і неушкодженими.

5. Два білі фартухи для служок. Для заходів Студії видається без проблем. Для побічних цілей — за 10% ціни (~10 грн) і з умовою повернення випраними і накрохмаленими.

Про книжки вже писали.


.
Alsvid

Дата 9 Груд 2008 22:11:23 Виправив: Alsvid

Собственность Студии.

6. 2 подноса. Выдаются для студийных мероприятий.


Норма флуда на сегодня исчерпана
Harold

Дата 12 Лист 2009 13:49:55

Тему почищено.


.
Люда

Дата 12 Лист 2009 16:27:10

Алсвід
А пов’язки на очі випадково не в тебе?
Якщо так, внеси їх теж сюди в перелік...


*
Alsvid

Дата 17 Лист 2009 23:08:54

Пов’язки на очі, один пакет, власність Студії.


Норма флуда на сегодня исчерпана
Harold

Дата 10 Бер 2010 10:37:08

Минулий бал приніс Студії степлер для скріплення методичок. Лежить у нас.


.
Daeven

Дата 19 Трав 2010 18:00:02 Виправив: Daeven

для будущих студийных пикников и выездов на природу есть городки
Tara

Дата 20 Трав 2011 10:27:21

Организаторы прошедших мероприятий, я вам не выдавала белую подкладочную ткань для драпировки зала? Не могу что-то дома найти...


Some dance to remember
Some dance to forget

Я не сдурела. Я вообще такая.
Minako

Дата 20 Трав 2011 12:12:11

Эм... у меня дома точно нету... Последний раз я ее видела кажется на Щелкунчике. Может мы ее в Переплутье забыли?
Harold

Дата 27 Трав 2011 17:18:22

Зараз підбиваємо фінанси за сезон і заразом хотілося би розібратися з майном.

1. Точно знаю, що протягом сезону організатори заходів на внески закуповували різні речі. Прошу викласти перелік придбаних матеріалів і обладнання в цій темі з уточненням умов їх використання.

2. Досвід цього року показує, що далеко не всі організатори, беручи у використання щось зі студійного майна, готові повертати його вчасно і у відповідному стані. Тому для бокалів, скатертин, фартухів і подібних речей, що зберігаються у нас вдома, ми будемо друкувати короткі інструкції з умовами використання і брати розписки про готовність дотримання цих умов.
Вибачте, але вишукувати перед балом студійне майно і знаходити його у непридатному до використання стані нема жодного бажання.


.
Люда

Дата 23 Серп 2011 14:44:32

Дорогі наші організатори балів та інших заходів!
Мені дуже неприємна тиша, шо супроводжує все літо наше з Гарольдом прохання (див. вище)
Тож ще раз нагадую: будь ласка, всі, хто закуповував на студійні гроші або брав щось для проведення заходів і не повернув на місце, відзвітуйте що ви брали/купляли, характеристи предметів, кількість, стан, в кого зараз зберігається, тощо.
Конкретно мене цікавлять:
1. Освітлювальна апаратура (Яскр, ти щось же купував на Хеловін)
2. Тканина для прикрашання стільців та ін.
3. Бокали
4. фартухи
Можливо, ще щось інше.

Будь ласка, не ставте себе і нас в незручне становище перед організаторами наступних заходів і просто студійцями.

Дякую за увагу.


*
Minako

Дата 23 Серп 2011 15:54:37

Я, боюсь, просто не заметила этого сообщения раньше, прошу прощения.
У меня хранятся студийные фартуки, в том-же состоянии, что и были мне вручены на Киевском балу, ибо на игру я не поехала. Они были на всякий случай еще раз выстираны.
Люда

Дата 23 Серп 2011 22:51:51

Спасибо, Тара и Минако, учтено.
Минако - спасибо за стирку, я дальше сама разберусь, что там и где и чем выводить и крахмалить, только постарайся в сентябре передать их пораньше.


*
Karmine

Дата 23 Серп 2011 22:54:22

Освещение у меня есть, я не помню, как мы там разошлись в финансовом вопросе на его счет) Хэллоуин вообще в тумане) я могу его предоставлять, конечно, на мероприятия, по мере надобности. Можно для простоты внести сумму в кассу студии, если я этого тогда не сделал, мне проще его считать с остальными лампами - я уже не помню, что, когда, сколько я покупал, к сожалению. А так, студийный или личный свет, в наличии и в распоряжении студии)


http://nautilus.olddance.org
Minako

Дата 24 Серп 2011 09:51:22

Люда
Оки, как только - так сразу. А когда у нас планируются первые занятия? А то Гарольд что-то пока молчит, а сентябрь уже на носу)
lady_middleton

Дата 24 Серп 2011 22:13:56

Цитата. Люда:
2. Тканина для прикрашання стільців та ін.

у меня лежат несколько отрезов ткани для драпировки стульев (передала Тара для подшивки).
уже почти подшиты...


Как дела в Вашем благословенном Королевстве?
. 1 . 2 . >>

Ваша відповідь

                  Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль
 

Нове на сайті
olddance.org
Сезон 2020-2021 в розділі Події
Оновлено: 21.01.2021
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.027


© Olexiy Machekhin