Постаті:
Таня
Таня, выпускница Киево-Могилянской академии, ставит танцы на второе место в своей жизни – потому что первое занимает литература, ее страсть и специальность...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Статистика Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 1; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 11
[22 Лют 2024 21:39:58]:Гостей - 11 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Внутрішні обговорення La Rêverie
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>

Заняття 2009/2010 - анонси

Автор Повідомлення
Harold

Дата 6 Вер 2009 22:54:50

Тема суто для анонсів програм занять. Всі обговорення проводяться в темі Заняття 2009/2010 - обговорення.

Наступне заняття відбудеться в неділю, 13 вересня.
Перша частина заняття: вальс в три па для новачків, техніка, вальсування в парі.
Друга частина заняття: основні фігури вальсів.
Третя частина: фігурні вальси.
Четверта частина: Котільони.
Заняття проведуть Алсвід і Лінда.
Якщо нічого не трапиться, я буду присутнім.


.
Harold

Дата 14 Вер 2009 12:36:34

Наступне заняття відбудеться в четвер, 17 вересня тут.
Перша частина заняття: крок і фігури вальсових контрдансів, вальсові контрданси.
Друга частина заняття: Кроки і фігури фігурних вальсів (trois temps, new trois temp), фігурні вальси (Imperial, Heimats Kinder, Alliance).
Заняття проведу я.


.
Alsvid

Дата 15 Вер 2009 22:35:07

Только хочу напомнить. Те, кто были на балу в Доме Учителя: заходим через "черный" ход и идем к лестнице, но не поднимаемся на третий этаж, а спускаемся в подвал - там раздевалки. Те, кто не был: сбор в 19.45 у входа, правее главного. Мы вас проведем.


Норма флуда на сегодня исчерпана
Harold

Дата 19 Вер 2009 10:56:18

Наступне заняття відбудеться в неділю, 20 вересня
Перша частина заняття: крок і фігури вальсових контрдансів, вальсові контрданси.
Друга частина заняття: Кроки і фігури фігурних вальсів (trois temps, new trois temp), фігурні вальси, лендлер.
Котільони.
Заняття проведуть Алсвід і Лінда.

Оплата за вересень: 75 (місяць) / 40 (3 заняття) / 20 (одне заняття)


.
Harold

Дата 23 Вер 2009 20:01:52

Наступне заняття відбудеться в четвер, 24 вересня.
Це буде станцовка на Вечір вальсів — повторимо танці, винесені на вечірку.
Проведу я.


.
Harold

Дата 26 Вер 2009 22:00:56

Наступне заняття відбудеться в неділю, 26 вересня.
З 12.00 до 13.30 буде працювати початкова група і всі, хто хоче до неї долучитися.
Програма складатиметься з ретельного повторення техніки вальсу в три па, простих фігурних вальсів. Буде приділено увагу положенню у відкритій і закритій парі, можливі вальсодроми і початкова інформація про шотландські контрданси.
Заняття проведе Алсвід.

З 13.30 до 15.00 буде працювати група… е-е-е… словом, всі інші і ті, хто захоче до них долучитись.
Ми поговоримо і вивчимо новий танець Pas des Quatre/Barn Dance, вичимо новий танець Highland Reel (так, він шотландський), і поговоримо та вивчимо новий танець Eightsome Reel.
Заняття проведу я.


.
Harold

Дата 27 Вер 2009 21:18:40

Наступне заняття відбудеться в четвер, 1 жовтня.
Якщо не відбудеться якихось катаклізмів, це буде майстер-клас із чеського народного танцю.
Заняття проведуть натуральні чехи, вочевидь, англійською мовою.

Звертаю увагу на те, що з початком нового місяця ми очікуємо нових ваших внесків. За місяць — 100 грн, за півмісяця - 60 грн.
Охочі сплачувати за кожне заняття окремо, можуть платити в кінці заняття або в кінці місяця.
Для початкової групи в жовтні набуває сили вимога мати партнера.


.
Harold

Дата 2 Жовт 2009 21:20:47

Наступне заняття відбудеться в неділю, 4 жовтня.
З 12.00 до 13.00 буде працювати група першого року навчання і всі, хто хоче до неї долучитися. Група відпочине від вальсів і почне готуватися до Бертоновської вечірки. Планується взяти регтайм і один-два шотландські контрданси кінця ХІХ ст.
Flowers of Edinburgh і Highland Reel.
Заняття проведе Алсвід.

З 13.00 до 13.30 будемо займатись усі разом чарльстоном знову ж таки до Бертонівської вечірки. В самому крайньому випадку основний крок чарльстону покажу я. Проте, думаю, показувати буде хтось більш досвідчений.

З 13.30 до 15.00 займатиметься сильна група. Ми швиденько згадаємо Highland Reel і Eightsome Reel, продовжимо відпрацьовувати техніку до них. Можливо, згадаємо The Connemara Reel Set або почнемо вивчати Les Lancers. Заняття проведу я.


.
Harold

Дата 7 Жовт 2009 19:34:27

Наступне заняття відбудеться в четвер, 8 жовтня.
На ньому ми розберемо кадриль Lancers і, якщо буде час, згадаємо кілька простих танців до вечірки, або попрацюємо чарльстон під проводом Кіт.
Заняття проведу я.


.
Harold

Дата 10 Жовт 2009 17:42:23

Наступне заняття відбудеться в неділю, 11 жовтня.
З 12.00 до 13.00 буде працювати група першого року навчання і всі, хто хоче до неї долучитися.
Тут буде докладно розглянуто уклін і реверанс, основні фігури кадрилей:
En Avant et en arriere
A droit et a gaushe
Tour des mains (за праву руку)
Chaine Anglaise
Chaine des Dames

Після цього початкова група спробує станцювати ще раз Les Lancers.
Якщо каре не набереться (таке теж може бути),
то замість Les Lancers буде розбрано регтайм, гей гордонс або бурре.
З 13.30 до 15.00 займатиметься сильна група.
Там буде повторене Les Lancers на техніці Фабіо (під його музику і невеликою зміною в 3 фігурі), потім згадаємо бурре або Henrick's Mazurka.
Заняття проведуть Алсвід і Лінда.


.
Harold

Дата 14 Жовт 2009 21:20:43

Наступне заняття відбудеться в четвер, 15 жовтня.
На ньому ми згадаємо (а хтось розбере) Henrick's Mazurka, ще раз станцюємо Ragtime, можливо, присвятимо якийсь час бурре або згадаємо/розберемо Duke of Perth. З 21-00 попрацюємо чарльстон під проводом Кіт.
Заняття проведу я.


.
Harold

Дата 17 Жовт 2009 17:56:10

Наступне заняття відбудеться в неділю, 18 жовтня.
З 12 до 13-30 працюватиме початкова група. Там ми попрацюємо над технікою вальсу, півотами і па польки-мазурки. Коли стане нудно, ще разок спробуємо помучити шотландські контрданси або розберемо бурре.
Заняття проведу я.

З 13-30 працюватимуть всі інші.
Ми згадаємо Barn Dance, трошки попрацюємо над шотландською технікою кінця ХІХст. Згадаємо до цього The Duke of Perth і в кінці потанцюємо котільони.
Заняття почну я, котільони даватимуть Алсвід і Лінда.


.
Harold

Дата 21 Жовт 2009 20:47:44

Натупне заняття відбудеться завтра, 22 жовтня.
Це буде станцовка до Бьортона, де будуть проходити нескладні танці з програми заходу.
Заняття проведуть Алсвід і Лінда.


.
Bars

Дата 21 Жовт 2009 21:01:18 Виправив: Bars

Эммм, а "завтра" подразумевает всё-таки 22 октября? И где именно собиратся? Тем кто будет на репетиции первый раз, и ни кого пока в глаза не видел.


"Тот, в чьем сердце -- ад пустыни, в море бедствий не остынет,
Раскаленная гордыня служит сильному плащом."(с) Г.Л.Олди
Harold

Дата 21 Жовт 2009 21:22:25

Цитата. Bars:
Эммм, а "завтра" подразумевает всё-таки 22 октября?

Так, виправив.

Заняття проходять в будні дні тут.

Якщо боїтеся не знайти аудиторію, спробуйте домовитись з кимось про зустріч перед заняттям.
Контакти зліва, подальше обговорення тут


.
Harold

Дата 24 Жовт 2009 20:36:25

Наступне заняття відбудеться завтра, 25 жовтня.

Увага, завтра буде переводитися час на зимовий!

На початковій групі (з 12-00 до 13-30), як і було обіцяно, ми будемо домучувати вальс і, сподіваюсь, нам це вдасться.
В перервах між вальсами потанцюємо якісь фігурні танці на вечірку.

З 13-30 до 14-00 Всі разом будемо балуватись чарльстоном під проводом К'яри і Генріха.

З 14-00 будемо проходити фігурні танці на вечірку. А саме кадрилі, 8some reel і сет. Що встигнемо, те встигнемо.

Заняття проведу я.


.
Harold

Дата 28 Жовт 2009 22:16:01

Натупне заняття відбудеться завтра, 29 жовтня.
Це буде станцовка до Бьортона, де будуть проходити нескладні танці з програми заходу.
Заняття проведуть Алсвід і Лінда.


.
Alsvid

Дата 31 Жовт 2009 23:14:38

Следующее занятие завтра, 1 ноября, в 12.00.
С 10.00 по 13.30 младшая группа поработает над техникой вальса и взаимодействием в паре. Вальсы разбавят несколько уже известных вам контрдансов.


Норма флуда на сегодня исчерпана
Harold

Дата 31 Жовт 2009 23:18:14

З 13.30 сильна група буде вчити нову кадриль. Якщо залишиться час, потанцюємо щось для душі.

Якщо у організаторів новорічного балу буде час і натхнення, хотілося б завтра послухати докладний анонс заходу.


.
Harold

Дата 1 Лист 2009 19:55:10

Увага.
За листопад ми збиратимемо трохи підвищений внесок: 120грн (місяць) / 75грн (4 заняття) / 30грн (1 заняття)

Якщо з грудня вдасться перебратися у дешевшу залу, розцінки повернуться до попереднього рівня.


.
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Ця тема закрита. Відповіді більше не приймаються.
 

Нове на сайті
olddance.org
Сезон 2020-2021 в розділі Події
Оновлено: 21.01.2021
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.115


© Olexiy Machekhin