Постаті:
Андрiй (Trinn)
Этот кавалер добирался до Студии медленно и осторожно, преодолевая опасения и выбирая среди множества танцев действительно свои...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 1; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 11
[22 Лют 2024 21:39:58]:Гостей - 11 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Внутрішні обговорення La Rêverie
. 1 . 2 . >>

Власність студії. Перелік

Автор Повідомлення
Люда

Дата 26 Трав 2010 15:24:40 Виправив: Люда

Є пропозиція споріднену тему Сокровища Студии використовувати для всіляких обговореннь, пропозицій, тощо. А тут вести тільки об’єктивний перелік з вказанням особливостей предметів і регулярно правити-чистити цю тему.

Всі перелічені речі для заходів Студії видаються без проблем але за умов: у зручний нам час за попередньою домовленістю та після узгодження часу повернення та стану речей (хто і на яких умовах їх приводить до ладу). Якщо речі потрібні для нестудійних заходів, до попередніх додається ще умова вартості прокату (як правило, вона невелика, йде в студійну касу).

Отож, на сьогоднішній день у власності Студії маємо:*

1. Музичний центр, всім вже знайомий, періодично ламається - тому планувати його використання тільки пересвідчившись, що він працює

2.Пару подовжувачів, довжина/кількість гнізд уточнюйте.

3. Освітлювальна апаратура - питання до Яскра, про гирлянди можна спитати у мене.

4. Бокали скляні, 170 мл - 71 шт, 190 мл - 24 шт. Тобто, всього 95 шт. Можна брати для студійних заходів. При цьому оговорюється термін, в який мені повертають ЧИСТІ охайно складені бокали, або винагорода мені за те, що я сама приводжу їх до ладу після заходу.

5. Дві синтетичні білі скатертини (після активного використання на балах і пікніках з різноманітними, але не дуже помітними плямками).

6. Два білі фартухи для служок - мають трохи плям,вже не ідеальні.

7. 2 таці металеві блискучі 32*41см

8. тарілки звичайні білі фарфорові 22 шт.

9. Консервний ніж для бляшанок (зручний, де крутиться вороток)

10. Ширма для переодягання. Зараз у Макса.

11. накидки на стільці одинарні з блакитного штучного оксамиту 11 шт; з білого - 5

12. Накидки на стільці потрійні (просто шматки тканини) білі, штучний оксамит розмір 280*150 кількість 7 шт.
+ один шматок трохи більший - приблизно 310*150 - в нас
Та булавки, щоб їх кріпити.

13. Імітація хати з підкладочної тканини, тільки "стіни", без даху [/url]http://pereplut.net/img/32_b.jpg[url=]

14.Гра "Серсо" дерев’яне

15. Гра "Городки" дерев’яна

16. Пов’язки на очі (для ігр і котільонів), 4 шт чорні і 1 зелена

17. Дзвіночки жовті з бантиками - 15 шт (для ігр і котільонів)

18. Шнури зелені, 6 шт десь по 1,5м (для ігр і котільонів)

19. 10 бірюзових стрічок по 1,4м для ігр і котільонів

20. Карти-флірт квітів. Російська дореволюційна граматика - приблизно 3 колоди

21.Карти-флірт квітів. Російська сучасна граматика, друковані в видавництві, кольорові - 1 колода на 48 шт.

22. П’ятаки (монети) для ігор - 347 шт чи близько того

23. Довгий степлер для скріплення методичок, пара звичайних степлерів та скоби до них - народ, не купляйте степлерів, досить вже!

24.Перука (неохайне) «крило голуба» з китицею і бантом.


Про книжки вже писали тут і тут .

* Всі речі, місцезнаходження яких окремо не зазначено, зберігаються у нас

Далі буде...


*
Tara

Дата 27 Трав 2010 00:28:14

Так же у меня хранится 20 метров подкладочной белой ткани для драпировки зала, которая соответственно выдается для студийных и околостудийных мероприятий.


Some dance to remember
Some dance to forget

Я не сдурела. Я вообще такая.
Reem

Дата 29 Трав 2010 11:11:10

діжка і таці ("покоцана" срібляста і велика кругла чорна) також можуть видаватись на студійні заходи: або разом зі мною, або самовивозом


Apostacy. Heresy. To be pitied, not punished. (T. Jefferson, Notes on the State of Virginia)
Linda

Дата 23 Лист 2008 18:02:09

4 Лют 2011 22:28:21 - Attached on merging:
Сокровища Студии

В этой теме предлагаю провести инвентаризацию тех вещей, которые у нас уже есть и которые могут быть использованы на балах.
Также можно выкладывать тут фото костюмов, которые реверийцы могут одолжить другим, чтобы была постоянная галерея.


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Linda

Дата 23 Лист 2008 18:04:52

Есть ворох лент из голубого и зеленого шифона, которые можно использовать на балах для обозначения призраков или других ролей, в зависимости от концепции бала.


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Linda

Дата 23 Лист 2008 18:09:12

Есть тяжелый, но очень антуражный набор для письма пером и чернилами. Организаторам нужно заранее продумывать, кто понесет/повезет его на бал.
Сами перья и чернила туда не входят, но и их есть, много. Есть перья на письма собственно чернилами, а есть перья, куда я вставила кусочки шариковых стержней. Перья всегда могу взять с собой, если меня попросят и во время напомнят.


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Linda

Дата 23 Лист 2008 18:12:39

Есть светло-голубой костюм состоящие из:
короткой жилетки
длинной юбки
пояса
манжетов (которые нашиваются на блузку)

Фото: http://photofile.com.ua/users/viacheslav_vk/135158121/137996207/#mainI mageLink


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Minako

Дата 13 Бер 2013 23:17:57

Ширма сейчас живет у Макса дома, к слову)
Фьялар

Дата 19 Груд 2014 08:24:14

Час оновити головний допис у темі
Або я можу перенести всі ці дані у гугл-таблицю, якщо так буде зручніше та наочніше.
Люда

Дата 22 Груд 2014 23:20:24

Фьялар, хороша ідея. А тут - посиланнячко.

Хочу ще звернути увагу, що за певний час та кількість заходів бокалів поменшало. Було б доречно, якщо їх використання планується і надалі, докупити ще штук 30 чи як вирішите.
Бажано пошукати звичайні "класичні" скляні на 170 мл. Другий наш "формат" - 190 мл, їх менше. Можливо, хтось здибає такі в інтернеті чи де - з вас інформація.


*
Люда

Дата 24 Бер 2015 22:08:18

Ще раз про бокали!
Вони б’ються на кожнім заході і це природньо.
Було б добре докупити штук 30.
Наш формат: звичайні, форма "тюльпан", без витребеньок, скло. Більш зручні 170 мл, 17 см висота (легші, краще складати). Другий вид - 190 мл, 19 см висота, трохи товщі - як варіант. Не хотілося б створювати "різнобій".
Можна закладати в рентабельність кожного заходу, наприклад, 1 уп (6 шт) - це не так дорого і купляти по факту. Можна, якщо є оперативні кошти в касі, купити якусь кількість, а касу відновити потім грошима з заходів, в рентабельність яких ввести посуд.
Подумайте, будь ласка, про це...


*
Хельга

Дата 25 Бер 2015 00:08:02

Новые бокалы будут куплены и опробованы на Меритонском балу . Спасибо за напоминание!
Хельга

Дата 26 Квіт 2015 20:47:16

После Меритона у нас появилось 3 образца живописи 18 века (постеры). Качественная печать. Формат всех трех разный (все больше А4, но меньше А3), тематика - нейтральная и вечно актуальная: аллегория четырех сторон света, сцена выезда знати (?) и пейзаж, который прекрасно за собой скрывает ноутбук. Можно использовать для устранения неантуражностей в бальном зале. Фото и точные промеры выдам по запросу, как и картины.
Літеня

Дата 26 Квіт 2015 23:47:50

після Поттеробалу до майна студії додались два скляних графіни, печатки усіх факультетів Хогвартсу та герби Хогвартсу, Грифіндору, Хафлпафу, Рейвенклоу, Бобатону та Дурмстрангу (Слізерин повернувся до Шамана та Апельсинки).


"От і стала вона Літавицею, що спадає з неба блискучою зіркою на землю. Поспішає вона на поміч нещасливим, подає їм утіху в добрій надії, подає їм розвагу в щасливому, радісному сні..." (с) В. Королів-Старий
Фьялар

Дата 8 Вер 2015 00:11:43

Дійшли руки створити табличку.
https://goo.gl/RvzCST

Вніс у неї все, що викладене у цій темі. Якщо у вас є чим доповнити або якась інформація застаріла, пишіть мені у приват. Я або виправлю сам, або надам вам спільний доступ для редагування таблиці.
Anny_Rua

Дата 8 Вер 2015 17:20:11

спасибо


главная злыдня форума
*модератор*
Harold

Дата 10 Бер 2016 22:42:46

Увага.
Ми позбуваємося шафи, де зберігався студійний музичний центр.
Востаннє його у нас брали на використання хтозна коли, бо Студія або використовує апаратуру Кияночки, або свою привозить Свест.

Питання:
Чи треба цей муз.центр?
Якщо так - хто візьме його на збереження?
Якщо ні - хто забере для себе?
Якщо нікому не треба - ми позбудемося його в найближчі пару тижнів.


.
Фьялар

Дата 11 Бер 2016 12:05:30

Якщо потрібен, то на збереження можу забрати.
Люда

Дата 18 Бер 2016 22:59:10

Фьялар, не впевнена, що потрібен, він ще й барахлить - пару разів відмовлявся вмикатися, хоча потім увімкнувся - не пам*ятаю, з якої причини.
Але забирай. Може, є сенс штовхнути його хоч за якісь гроші, які додати до студійної каси...


*
Linda

Дата 18 Бер 2016 23:37:19

На OLX покупают старое и поломанное (но, конечно, надо низкие цены ставить, чтобы купили). Мне кажется, разумнее попытаться продать и деньги пустить на нужды Студии.


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
. 1 . 2 . >>

Ваша відповідь

                  Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль
 

Нове на сайті
olddance.org
Сезон 2020-2021 в розділі Події
Оновлено: 21.01.2021
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.029


© Olexiy Machekhin