Постаті:
Піонер
Пионер – любимец публики, особенно дам, был пионером танцевально-бального движения, блистав ещё на легендарном Балу Весеннего Равноденствия 2003 года. И теперь, если знавшие его тогда дамы утверждают, что у него не всегда получался вальс, их поднимают на смех...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Статистика Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 1; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 11
[22 Лют 2024 21:39:58]:Гостей - 11 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Внутрішні обговорення La Rêverie
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>

Формат Студії - 2010-2011

Автор Повідомлення
Harold

Дата 2 Черв 2010 12:50:39

До початку наступного сезону є ще три місяці. Не так і багато часу, але достатньо для того, щоб спланувати роботу і, головне, подумати над тим, в якому форматі працюватиме Студія, адже підтримувати попередній стан речей важко і, думається, невиправдано.

По-перше, за чотири роки проведення регулярних занятть було викладено (з різним успіхом) фактично усі техніки соціальних танців ХІХ сторіччя (за винятком хіба пари-трійки особливих, але цікавих речей). Це не значить, звісно, що їх всі взяли і легко танцюють, але і викладати за другим і третім разом одне й те саме тим самим людям сенсу небагато.

По-друге: на мою думку, періодичні заняття у нас уже несуть здебільшого «тусовочний» характер, що породжує неминучий конфлікт між викладачем (який планує заняття і намагається викладати якусь програму) і аудиторією (яка прийшла поспілкуватися і відпочити). Насправді все не так полярно і гостро, але певна розбіжність існує. І це закономірно, якщо врахувати, що певна кількість відвідувачів ходить не перший, не другий рік і, відповідно, втрачає зацікавлення, оскільки якісно нового матеріалу не бачить. Але ж Ревері з самого початку об'єднували періодичні заняття і цих занятть люди тримаються до останнього.

Звідси, природно, випливає по-третє: вичерпавши матеріал, частина людей полишає заняття і, таким чином, Студію. Так, цієї весни ми прощаємося з Даевен, яка оголосила про вихід, і з Ліндою й Алсвідом, які ще не оголошували, але і не приховують, що хоча б на один сезон, але припиняють свою роботу в Ревері.

Ну і звідси, природно, випливає по-четверте: через сімейні обставини сам я заледве витягну таку громіздку систему, якою стала наша Студія.

Відповідно, нам треба знайти вихід.
Можна все залишити як є, або злегка модифікувати, але для цього потрібні один-два добровільці, які захочуть бульш-менш періодично вести заняття. Можна, і можливо, так і буде. Але мені здається, це не виправдано.

Можна пошукати інший об'єднуючий фактор. Тобто гуртуватись не навколо занять, а, наприклад, навколо танцювальних проектів різного характеру, які влаштовувати з більшою періодичністю (але не частіше 1-2 на місяць). Або навколо спільних поїздок. Або навколо спільного відпочинку, тощо. Тут можна і варто вигадати багато чого.

Перетворений таким чином формат студії дозволить кардинально переглянути підхід до регулярних занять (їх програму, вимоги до аудиторії, тощо) і вивільнить час для особистих і спільних проектів Реверійців.

Я не маю допоки сформованого бачення майбутнього Студії. Але вирішувати його на пару з Людою, не порадившись з реверійцями, не хотів би.

То ж чекаю на пропозиції. Тут, або, можливо, особисто.


.
Kit

Дата 2 Черв 2010 14:47:59

Мне идея с частыми мероприятиями нравится и очень. А в формат занятий можно добавить элемент мастер-классов, которые могли бы проводить те, кто на это способен и кому это интересно: например, кому-то хочется показать вариации в вальсовой технике, кому-то - поработать сообща над мазуркой, я бы, наверное, со временем могла попробовать дать что-то из регтайм-эры. Тогда это частично снимет с тебя нагрузку, но при этом можно будет обойтись без добровольцев "на постоянной основе".
Tara

Дата 2 Черв 2010 15:10:58

Я считаю, что формат "решили сделать бал, провели к нему мастер-классы" хорош для старшей группы, но не стоить забывать что у нас есть много людей которые занимаются не 2-3 года, а год и меньше, и для них пара мастер-классов перед мероприятием будет недостаточно. Если старшей группе большинство техники знакомо и ничего нового они на занятиях не видят, то многие новички пугаются при словах "мазурка", "полька по Целлариусу", "новый вальс в три па", "реверс" и для них, мне кажется, регулярные занятия необходимы. Я понимаю, что найти добровольцев для проведения регулярных занятий для желающих будет трудно, но если этого не сделать я боюсь что уровень танцевального мастерства студийцев будет оставлять желать лучшего...


Some dance to remember
Some dance to forget

Я не сдурела. Я вообще такая.
Harold

Дата 2 Черв 2010 15:12:38

Цитата. Tara:
Я понимаю, что найти добровольцев для проведения регулярных занятий для желающих будет трудно, но если этого не сделать я боюсь что уровень танцевального мастерства студийцев будет оставлять желать лучшего...


Про це не йдеться. Регулярні заняття будуть.


.
Minako

Дата 2 Черв 2010 15:14:59

Цитата. Tara:
Если старшей группе большинство техники знакомо и ничего нового они на занятиях не видят

а старшая группа ходит на занятия и не только в поисках нового, но и чтобы не потерять навыки старого, чтобы тренироваться и расти в своих навыках.
ИМХО регулярные занятия нужны, ибо иначе общий уровень танцоров упадет, я ни раз такое наблюдала.
Linda

Дата 2 Черв 2010 15:27:29

Мне кажется, что регулярные занятия нужно ориентировать на новичков, особенно "с нуля". А старшие могут посещать их по мере желания, для поддержания формы.


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Вячеслав

Дата 2 Черв 2010 16:21:07

А еще нам надо очень серьезно работать над техникой. Так что регулярные занятия необходимы.
Minako

Дата 2 Черв 2010 21:15:10

Я еще скажу, что нужно уделять внимание старшим. Пусть меньше, чем новичкам, но очень надо. Нам хочется нового, сложного, красивого. Из-за этого многие начинают искать себя в других танцах, коллективах. А ведь нам еще есть что брать! Новые кадрили, мазурки, польки.... был бы только преподаватель, желающий все это нам дать.
Harold

Дата 2 Черв 2010 21:26:52

Цитата. Minako:
Нам хочется нового, сложного, красивого.


В соціальних танцях складнішого уже нема. Є трохи варіацій кроків мазурок, є ще ампірні зв'язки для кадрилей. Є трохи регіональних технік типу мадярського Kör, шотландського хайленда, чеської Бесіди, російської пляски, тощо.

Але це уже все. Кадрилі типові, в них типові фігури. Вивчення нових кадрилей і контрдансів — це не рух угору, а борсання у площині.
Вчити фігурні вальси, польки, мазурки просто нудно. Вигадувати їх, правда, цікавіше, але і це не зростання — тут нічого нового. Складніше і красивіше в ХІХ ст. уже балет.

Відповідно, нічого страшного і образливого у тому, що «старші» шукають цікаве в інших напрямках, я не бачу. Сам наголошую — зростати тут можна лише в якості виконання вивченого, бо основний матеріал уже викладено. Але не всім це цікаво — у нас соціальні танці.


.
Ellina

Дата 2 Черв 2010 21:39:02

Я з превеликим задоволенням ще "поборсуюсь у площині", а мадярський Kör це взагалі мрія, здійснення якої я чекаю вже два роки
Вячеслав

Дата 2 Черв 2010 22:08:31

Цитата. Ellina:
а мадярський Kör це взагалі мрія, здійснення якої я чекаю вже два роки

Не ты одна.
Willy

Дата 2 Черв 2010 23:02:46

А как плоско и обширно мы взяли чешские танцы.. Хоть один..


С уважением, il vostro caro idiota ballerino

Что? "Общественное мнение"??? Бууэээ..
Harold

Дата 2 Черв 2010 23:04:58

Ну по-перше, ми їх і маємо аж один. А по-друге, скільки у нас було заходів на тему середини ХІХ сторіччя в центральній і східній Європі?


.
Olivia

Дата 3 Черв 2010 12:25:17

Свідченням того, що хтось досяг високого рівня майстерності є той факт, коли його ім"я вже стає власною назвою й змістовно звучить для інших. Так, Гарольд для реверійців став уособленням еталону викладача історичних танців, ідейним керівником Студії, хранителем традицій. Це Людина, на чиїх плечах тримається життя Студії, і чия роль є наріжною в організованій діяльності колективу. Демократія - це добре, делегування обов"язків - теж, але завжди має бути керівник, який збере все до купи і вибудує цілісну картину.
Я завжди підтримую зміни, вони говорять про те, що життя вирує. Але при цоьму важливо не втратити вже напрацьованих переваг. За 4 роки плідної діяльності у Студії їх накопичилось чимало. Це і регулярні заняття (які за структурою досить близькі до класичного уроку з хореографії), і вечори культури, і тематичні заходи, і активна робота сайту, і перехідні іспити, і позастудійні тренування, і творча група (що радує нас на балах красивими постановками) і, найголовніше, - дружній колектив.
А ще мені подобається сам дух Студії, тобто атмосфера, яка в ній панує. Можливо, мені не завжди вдається відвідати всі заплановані заходи, але кожного разу з величезним задоволенням я поспішаю на тренування. Є в них щось особливе. Маючи за плечима досвід хореографічної школи й працюючи тренером одного з напрямків фітнесу, я таки знаходжу моменти для свого розвитку і вдосконалення на заняттях Студії.
Ось такою мені бачиться ситуація на даний момент. Основні акценти зумисно розставлені на здобутках, адже вважаю, що про них потрібно пам"ятати приймаючи будь-які рішення. В моєму баченні не прозвучало конкретних пропозицій до змін та, за потреби, я готова бути корисною.
Alex

Дата 3 Черв 2010 15:53:10 Виправив: Alex

Звісно моя думка не більше ніж думка новачка, і скоріш за все я ще не можу подивитись на проблему ні зі сторони викладача ні зі сторони старого студійця. Але спробую відписати, свое бачення.

Щодо першого: Хіба не у схожій на цю тему було вирішено займатись саме 19-м сторіччям, якщо й справді проблема в різноманітності то чому б не взяти інше сторіччя, або інший культурний пласт окрім Європи та Росії? Мені здається ревері вже достатньо споріднене, щоб зробити подібний крок разом, не кладучи всю складність переходу на викладача й не вимагаючи відразу всього.

Щодо другого: настрій на заняттях такий яким його свідомо чи підсвідомо створюють усі разом. Люди можуть як с серьозним виглядом повторювати одне й те саме старе легке завдання, так і займатись дурницями коли в них не виходить складне нове. Мені здається це більш питання атмосфери ніж матеріалу, чи насправді все так погано?

про третє можуть відповісти лише ті хто його вичерпав і може приблизно вказати на те, щоб могло їх зацікавити далі. можна знову створити тему саме для пропонування напрямків вивчення яку вже почали тут Єллі та Віллі. (нібито і без мене не знають =) )

про четверте: Таке питання в форумному форматі лише викличе непотрібні дискусії.Це можливо вирішити лише у індивідуальному порядку, спитавши кожного, хто потенційно підходить прямо.


Критиковать — значит объяснять автору, как сделал бы я, если бы умел.(Карел Чапек)
Willy

Дата 3 Черв 2010 17:26:23

Цитата. Alex:
можна знову створити тему саме для пропонування напрямків вивчення яку вже почали тут Єллі та Віллі.




С уважением, il vostro caro idiota ballerino

Что? "Общественное мнение"??? Бууэээ..
Tara

Дата 3 Черв 2010 17:37:07 Виправив: Tara

Вилли, назвался груздем - полезай в кузов


Some dance to remember
Some dance to forget

Я не сдурела. Я вообще такая.
Harold

Дата 3 Черв 2010 22:05:24

Щось ми пішли трохи в бік від конструктиву.
Давайте я буду ставити прямі питання, а всі, кому не байдуже, будуть або на них коротко відповідати, або пропонувати альтернативу.

1. Чи згодні ми перестати зустрічатися на регулярних заняттях, з тим, щоб зустрічатися на танцювальних вечорах і балах, спільних виїздах, походах в музеї, театри, тощо?
Це не значить, що занять не буде. Це значить, що вони можуть набути іншого формату, групи можуть бути розділені, рознесені в часі і географічно, тощо.

2. Чи є охочі [спробувати] вести заняття бодай раз на тиждень у групі будь-якого рівня, або самостійно набрати і вести власну групу історичного танцю?
Я підготую програму, надам усі матеріали, по можливості підстрахую, проконсультую, допоможу.
Як бонус, можу запропонувати допомогу у піднятті рівня атестації АІТ до ІІІ(А) - IV по ХІХст.
Або, можливо, частину від внесків. Хоча тут допоки не буде якихось значних грошей.
Відповідь можна в приват.


.
Tara

Дата 3 Черв 2010 22:48:06

Цитата. Harold:
Це не значить, що занять не буде. Це значить, що вони можуть набути іншого формату, групи можуть бути розділені, рознесені в часі і географічно, тощо.


Если ты имеешь в виду именно это, тогда ИМХО я согласна. И считаю, что снова разделить группы было бы целесообразно.


Some dance to remember
Some dance to forget

Я не сдурела. Я вообще такая.
Ellina

Дата 3 Черв 2010 22:49:39

Цитата. Harold:
1. Чи згодні ми перестати зустрічатися на регулярних заняттях, з тим, щоб зустрічатися на танцювальних вечорах і балах, спільних виїздах, походах в музеї, театри, тощо?


Взагалі скоріше ні. В театр, музей тощо ми й без таких жертв сходимо, кому цікаво, і якраз в цьому "групи можуть бути розділені"

Цитата. Harold:
2. Чи є охочі [спробувати] вести заняття бодай раз на тиждень у групі будь-якого рівня, або самостійно набрати і вести власну групу історичного танцю?


В мене не той рівень. Можу запропонувати займатися якоюсь допоміжною роботою, пошуком музики, організаційними питаннями
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Ця тема закрита. Відповіді більше не приймаються.
 

Нове на сайті
olddance.org
Сезон 2020-2021 в розділі Події
Оновлено: 21.01.2021
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.120


© Olexiy Machekhin