Постаті:
Дарья (Ingrid)
Жизнь Дарьи очень насыщена: в ней находится место для увлечений историей, литературой, музыкой, живописью, астрономией, туризмом и, конечно, танцами. После занятий тайским боксом и pole dance Дарья перешла на линди-хоп, блюз и старинные танцы: в 2015 году, привлеченная красивыми фотографиями с мероприятий, она открыла для себя Студию и нынче является активным ее членом...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Статистика Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 1; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 11
[22 Лют 2024 21:39:58]:Гостей - 11 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Внутрішні обговорення La Rêverie
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

Формат Студії - 2010-2011

Автор Повідомлення
Linda

Дата 15 Черв 2010 15:03:59

Цитата. Harold:
Якщо, скажімо, мати окремі групи 1 і 2 років + факультативні класи раз на тиждень для бонусів, підтримки рівня і більш-менш регулярних танців?

Да, это было бы хорошо. Разработать последовательную программу со всей базовой техникой и фигурами для 19 века, которую будут проходить новички, и в конце, желательно сдавать экзамен/аттестацию.


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Minako

Дата 16 Черв 2010 11:52:29

ИМХО Программу 19 века нужно давать не менее 3 лет. вдумчиво останавливаясь на технике, постепенно наращивая сложность. При этом должно быть не менее 2 занятий в неделю.
Как-то еще годика полтора назад я пыталась составить программу на 3 года обучения. Она подразумевала блоки по 3-4 месяца с балом-вечеринкой в конце каждого. Например бал в конце ноября, февраля и мая. К этому можна и подводить плановые "зачеты" или аттестации. В конце года экзамен по теории и практике.
Теорию надо бы систематизировать немного больше, чем на аттестацию к ФСТ. Прописать разделы знаний, создать список литературы и вопросы на "зачет".
И конечно же, раз мы теперь официальная организация, почему бы не сделать бланки "дипломов" или сертификатов по сдаче того или иного уровня с оценкой?
Мне было бы интересно поработать над программой в комманде с другими студийцами, так что если будете делать - зовите)
Еще одну мысль я уже озвучивала, но повторюсь. Я считаю, что за 1 группу должно отвечать 2 преподавателя. Которые могли бы друг друга подменять и вместе готовить материал. Для одного человека это слишком сложно и энегрозатратно. Тем более все люди могут и заболеть, и уехать и прочие ситуации, в которых не возможно проводить занятие.
Harold

Дата 16 Черв 2010 12:11:47

Цитата. Minako:
ИМХО Программу 19 века нужно давать не менее 3 лет. вдумчиво останавливаясь на технике, постепенно наращивая сложность. При этом должно быть не менее 2 занятий в неделю.


Чесно кажучи, просто не бачу що можна давати три роки два рази на тиждень. Я дивився двохрічну програму Золотих Лісів — вона цілком повноцінна, хоча і не орієнтована на заходи. Але тут теж є своя логіка — коли більшість публіки уже не навчається, не можна переорієнтовувати заходи на навчальну програму.

Заради цікавості можеш спробувати скласти таку програму. У мене своя на два роки вже готова. Спробуємо порівняти.

Теорію систематизують ті, хто її напрацьовує. Це, на жаль, нешвидкий процес, бо якісних рос. і укр. текстів просто нема. А іншомовні не орієнтовані здебільшого саме на історію танцю. Відповідно, за 3 роки, допоки в АІТ ведеться активна робота по накопиченню і систематизації теорії, тільки в цьому році є сподіванка отримати набір б-м оформлених загальних статей по головним танцям. І це при тому, що їх якість допоки не дуже висока. Відома пара-трійка непоганих англомовних досліджень про ті чи інші танці в 19 сторіччі, але вони переважно не викладені у відкритий доступ.

Наробити дипломів — дуже легка справа. Складніше забезпечити їх цінність. Тут, на мою думку, варто орієнтуватися саме на АІТ і просувати цю систему. Одночасно провівши роботу по реєстрації асоціації. Диплом чи сертифікат міжнародного утворення з десятками осередків буде цінніший за наші внутрішні папери.

Цитата. Minako:
Я считаю, что за 1 группу должно отвечать 2 преподавателя.


Я тільки за і всіма кінцівками. Але допоки мені запропонували свою допомогу лише двоє. Якщо робити 1,2 рік і факультатив, то дай Бог по одному набрати на групу. Тому в задачі студії наступного року буде обов'язково закладено виховання нових кадрів.


.
Harold

Дата 31 Серп 2010 22:52:57

До побачення, літо.

Скоро розпочнеться новий сезон Студії і тому пару слів про найважливіше.

Попередньо формат у нас виглядатиме таким чином:
В Студії діятимуть дві розділені групи умовно першого і другого року навчання + факультатив.

Група першого року набиратиме новачків і тих, хто нещодавно почав вивчати танці ХІХст, або хоче їх відновити, повторити, згадати, закріпити чи просто походити за конмпанію.
Програма буде розглядати такі танці і техніки:
- Полонез,
- Галопад,
- Вальс в три па середини ХІХст,
- Вальс в два па (можливо),
- Кадрилі на шасе-жете-ассамблє середини ХІХст,
- Контрданси на тій же техніці і на вальсі першої половини ХІХст (можливо),
- Деякі малі парні танці середини ХІХст.

Групу вестиме Олександр Вадимович (Азерот).
Питання по набору в цю групу допоки можна ставити і мені і йому, але з часом, сподіваюсь, — саме йому.

Група другого року для тих, хто вже ознайомлений з основними танцями нашого періоду і тепер береться за вивчення деяких особливих технік, які не вважаються простими і поширеними.
Програма другого року складатиметься з:
- Вальсу в два па,
- Ранніх вальсів ХІХст,
- Пізніх вальсів ХІХст,
- Деяких малих танців середини ХІХст,
- Ранніх кадрилей і кд ХІХст,
- Мазурки.

Відповідно, для потрапляння в цю групу необхідно володіти технікою:
- Батман тандю (виворотно по І і V позиції)
- Вальс в три па
- Галоп
- Полька
- Chassé + Jeté + Assemblé (впевнено)
- Володіти основними термінами кадрилей

Строгого відбору в групу не буде, але за своїм розсудом я можу будь-кого з бажаючих попросити показати будь-що з зазначеного. Такі критерії вводяться не для диференціації кольору штанів, а задля загального комфорту на занятях: темп викладання матеріалу в цій групі буде в значній мірі залежати від слабших.

Хотів би звернути увагу на те, що це саме навчальні групи. Тобто тут планується проводити навчання тим чи іншим технікам і танцям. За результатами навчання буде проведено іспит за системою АІТ. Програма цих груп буде лише відносно підлаштовуватися під програми танцювальних заходів Студії. І цілком можливо, що той чи інший вивчениий на цих заняттях танець не потравить у програму жодного з великих балів сезону.
Головна мета такого курсу — докладно ознайомитися з соціальним танцем усього ХІХст і його історією (семінари теж будуть).

До речі, як видно з порграми, нічого принципово нового не викладатиметься. З тої простої причини, що основний матеріал по ХІХ ст. уже викладено.

Крім цих двох груп планується більш-менш регулярне (орієнтовно раз на тиждень) факультативне заняття. Саме воно і буде підлаштовуватися під бали, побажання вивчити ті чи інші нові танці (не завжди програмні), повторити старі і просто потанцювати. Відвідання цих класів і танців буде фактично вільним (якщо інше не передбачатиметься організаторами танців) але оплачуваним.

Основне навантаження групи другого року і факультативних занять буде на мені, Юлії Борисівні (Мінако) і Євгенії Віталіївні (Тарі). В яких пропорціях — час покаже.

Всі групи почнуть функціонувати поступово, по мірі домовленостей з залами і набору бажаючих і їх коштів на оплату зал. Максимально запланований графік передбачає 2-3 заняття на тиждень першого року, 2 заняття на тиждень другого і 1 заняття на тиждень факультативу.

Готовий відповісти на питання.
І заразом від усіх організаторів навчального процесу прошу допомоги в наборі групи першого року навчання. Намагатимусь домовитися про залу для цієї групи якнайшвидше.

Як і раніше, ми будемо намагатися будувати фінансову політику з урахуванням можливостей студійців. На скільки вийде — залежить від цін на зали і величини аудиторії.


.
Venchence

Дата 1 Вер 2010 13:24:43

Вопрос к Гарольду.

Никаких, хотя бы даже факультативных, занятий на базе студии по технике барокко не предвидится?


Да, черт побери, я - зануда!
Selket

Дата 1 Вер 2010 13:29:16

Harold
Маю зараз трохи вільного часу і можу розклеювати об'яви про набір до студії в районах де ми будемо займатись.
Але тільки за умови, що їх мені хтось надрукує, бо зараз не маю можливості.
Тара казала, що може якусь частину надрукувати, може ще хто має змогу це зробити?
Harold

Дата 1 Вер 2010 13:42:22

Selket
Давайте допоки надрукуємо, а розповсюджувати будемо коли початкова група хоч трохи визначиться з залою.

Коли я повернусьдо Києва, зможу друкувати. Людоньки,а зробіть проект оголошення, а?


.
Harold

Дата 1 Вер 2010 13:47:44

Цитата. Venchence:
Никаких, хотя бы даже факультативных, занятий на базе студии по технике барокко не предвидится?


Враховуючи, що на весь Київ викладач бароко аж один, то варто спитати в неї. Я дуже зацікавлений і готовий Юлі допомагати організаційно, але допоки вона сама не визначилась зі своїми можливостями і, головне, бажаннями. До листопада Юля зайнята навчанням. Далі можуть бути варіанти. До того вона, можливо, відновить групу в Джойссансі, якщо Пуха виявить активність. Але тут же ж таке питання — що значить в Ревері чи в Джойссансі, якщо викладає одна людина, а ходять і ті і інші?


.
Pooh

Дата 1 Вер 2010 14:27:13 Виправив: Pooh

Цитата. Harold:::
Але тут же ж таке питання — що значить в Ревері чи в Джойссансі, якщо викладає одна людина, а ходять і ті і інші?


Дело говоришь

На самом деле активность я давно проявила и зал уже с середины сентября для барокко есть, Юля об этом знает. Все упирается сейчас именно в возможности Юли. Причем в этом зале можно выбирать дни преподавания с учетом ваших и наших возможностей. Хотела предложить оставлять вторник, если он у вас не занят остается. Второй день - пока не понятно, сможет ли Юля преподавать два дня в неделю.

Территориально - 15 минут пешком от метро Вокзальная. Площадь зала примерно такая же как на Гарматной, 71 метр. Зеркала будут, хотя возможно и не сразу в сентябре. Думаю, не самый худший вариант?
Harold

Дата 1 Вер 2010 14:40:20

Цитата. Pooh:
Территориально - 15 минут пешком от метро Вокзальная. Площадь зала примерно такая же как на Гарматной, 71 метр. Зеркала будут, хотя возможно и не сразу в сентябре. Думаю, не самый худший вариант?


Мені цікава ця зала для наших занять, якщо там є можливість вписатись і ціна менше 100 грн/год.


.
Azeroth

Дата 11 Вер 2010 11:32:21

Хотелось бы услышать мнение потенциальных новичков относительно такого вопроса: есть зал в 10 минутах ходьбы от (м)Республиканский стадион, устроит ли вас если занятия будут проходить там с 20:30 до 22:00, день недели пока не уточняю.


.
Bars

Дата 11 Вер 2010 16:40:40

Я скорее всего попадать именно в такое время не буду, потому что после 10 очень проблематично добратся домой.


"Тот, в чьем сердце -- ад пустыни, в море бедствий не остынет,
Раскаленная гордыня служит сильному плащом."(с) Г.Л.Олди
Alex

Дата 11 Вер 2010 20:22:55

20.30 действительно немного поздновато у читывая что у большинства рабочий день до 18.00 хотелось бы на час раньше, но лично для себя проблем посещения и в такое время не вижу. По расположению вполне устраивает


Критиковать — значит объяснять автору, как сделал бы я, если бы умел.(Карел Чапек)
Harold

Дата 11 Вер 2010 20:35:37

Цитата. Alex::
у читывая что у большинства рабочий день до 18.00 хотелось бы на час раньше


Якщо б були хороші варіанти на раніше, хіба б питали про такий час?


.
Alex

Дата 11 Вер 2010 23:04:41

конечно это понятно, но вот даже так: неважно, что поздно заканчиваем, но что делать человеку который в 19.00 на место может приехать (в среднем) полтора часа?
ладно говорю только за себя, устраивает.


Критиковать — значит объяснять автору, как сделал бы я, если бы умел.(Карел Чапек)
Anny_Rua

Дата 12 Вер 2010 00:11:19

Цитата. Alex::
но что делать человеку

съездить куда-то по своим делам; почитать книжку или поспать на стуле под залом, или поработать самому над техникой в коридоре
ну это как по моему собственному опыту))


главная злыдня форума
*модератор*
Harold

Дата 12 Вер 2010 00:14:32

Або, якщо десь надибається неподалік затишний куточок, поговорити з колегами на цікаві теми. Ще там костел неподалік, у ньому концерти цікаві.


.
Minako

Дата 12 Вер 2010 10:38:55 Виправив: Minako

Вчера обсуждали этот вопрос с 5-6 студийцами. Пришли к таким выводам:
1) учитывая сложную ситуацию с залами, надо соглашаться на то, что есть. Но не прекращать поиски. Всегда можна после 1-2 месяцев занятий сменить зал на более удачный.
2) Тем, кому слишком поздно уезжать в 10, просто надо будет немного раньше уходить, так же как и тем, кто работает до 7(8), пришлось бы немного опаздывать к началу, если бы мы начинали в 7. Увы, но всем сразу угодить сложно.
radisson

Дата 12 Вер 2010 15:18:45

есть зал в 10 минутах ходьбы от (м)Республиканский стадион, устроит ли вас если занятия будут проходить там с 20:30 до 22:00, день недели пока не уточняю

Мне очень удобен это вариант, вопрос в дне, вк и пца у меня заняты работой. Я, вероятно, буду стараться вписаться в окончательное расписание, так как очень хочу продолжать заниматься. Желательно, чтобы в расписании были и сбб или вскр, это повысило бы мою посещаемость



Руслана
Willy

Дата 13 Вер 2010 00:35:36

Цитата. Azeroth:
устроит ли вас если занятия будут проходить там с 20:30 до 22:00


Ок.
Но от дня недели будет многое зависить, хотелось бы получить на обсуждение хоть пару вариантов.


С уважением, il vostro caro idiota ballerino

Что? "Общественное мнение"??? Бууэээ..
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Ця тема закрита. Відповіді більше не приймаються.
 

Нове на сайті
olddance.org
Сезон 2020-2021 в розділі Події
Оновлено: 21.01.2021
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.033


© Olexiy Machekhin