Постаті:
Наташа i Вiтя
Наташа и Витя – такие давние друзья Студии, что кажется, будто они были с нами всегда...
Читати далі
 Форум 

~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Реєстрація Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 4; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 27
[27 Вер 2020 13:27:06]:Гостей - 27 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Внутрішні обговорення La Rêverie
. 1 . 2 . >>

Крізь терни — до хороших фотографій

Автор Повідомлення
Harold

Дата 4 Лют 2011 22:49:33

Ревізія фотографій минулого року показала, що на багатьох і багатьох знімках присутні небажані предмети: здебільшого фотокамери, штативи з відеокамерами, фотографи, сучасні стільці, музичні центри.

У зв'язку з цим пропоную обговорити можливість виправлення становища на історичних і історично-літературних балах, від яких очікується мати хороші красиві фотографії.

1. Першим ділом спадає на думку варіант, коли виділяється окремий час на фотографування лише кількома професійними і напівпрофесійними камерами. Наприклад під час першого відділення і першої перерви, коли ще всі красиві, свіжі і яскравіше світло. Відповідно, у цей час особисті відеокамери і мильнички пропонується не діставати взагалі.

2. Давайте спробуємо на наступному балі якось приховати музичний центр і діджея. Для цього можна використати цілком нейтральну ширму, яка закриє «оркестр» з більшості ракурсів. В Качанівці я запер колонки з ноутом під стіл і на жодній фотографії, на щасті, вони не вигулькнули.

3. Пропонується пошити (два шви, але якщо не знайдеться охочих - замовити) кільканадцять чохлів нейтрального вигляду на офісні стільці, якими наповнена як Качанівка, так і та зала, в якій відбуватиметься наступний бал. Це вимагає небагато роботи, коштує дешево, але допоможе врятувати такі от потенційно чудові фотографії:

.
Selket

Дата 5 Лют 2011 11:46:51

Если кто поможет, то могу взяться за "сшивание 2-х швов")
Мне бы желательно картинку желаемого результат и размеры (такого стульчика для примерок у меня увы нету).
И собственно какую ткань брать (фактура, цвет и кол-во).
На следующей неделе вероятнее всего поеду на склад ТК и смогу ее купить.
Ettariel

Дата 5 Лют 2011 16:23:46 Виправив: Ettariel

Гарольд, а можно ту фото со мной и Аленкой в нормальном размере?
Скиньнапочту,плз: zloj(a)ua.fm
заранее спасибо)
это Артур
Harold

Дата 5 Лют 2011 16:35:38

Цитата. Ettariel:
Гарольд, а можно ту фото со мной и Аленкой в нормальном размере?

тут

.
Вячеслав

Дата 5 Лют 2011 16:50:07

Цитата. Selket:
Мне бы желательно картинку желаемого результат

Подозреваю, что ожидается что-то подобное:
Ettariel

Дата 5 Лют 2011 22:00:12 Виправив: Ettariel

Действительно, хорошо, что у нас будут чехлы на стулья. Хочу поддержать Лизу и взять пару-другую чехлов на пошив (сегодня реанимировала машинку ), если в данном случае нет необходимости в оверлоке.
Предлагаю также украсить чехлы непосредственно в зале:
Возможно, у дам найдется отрез органзы/шифона/атласа/крепа (просто оставшийся отрез ткани на платье )или широкая лента, которую можно повязать бантами на стулья, а после бала - вернуть владелецам
Selket

Дата 5 Лют 2011 22:08:56

Если их нужно будет обработать оверлоком, то я могу это сделать на работе.

Ettariel
Красиво придумано))))
Karmine

Дата 6 Лют 2011 00:44:52

А может, мы все же намутим фотоуголок?)

http://nautilus.olddance.org
Harold

Дата 6 Лют 2011 01:03:20

тобто?

.
Karmine

Дата 6 Лют 2011 01:12:02

Тобто встановити як мінімум одне максимально антуражне місце, де буде зручно позувати та фотографуватися.
Я так бачу наразі:
- фон, наприклад, гарна тканина із напівматовим відблиском, або навіть без блиску зовсім, драпується для створення естетичної неоднорідності та настрою;
- кілька стільців із претенцією на історичність або вибагливу естетичність;
- стіл із письмовим набором та книжками у старовинних обкладинках, тощо.

Harold

Дата 6 Лют 2011 01:16:52

На Стендалі буде дуже бракувати місця взагалі, виразних меблів і картин зокрема. А так - не маю заперечень проти такого фотографування перед, в перервах і особливо після балу.

.
Вячеслав

Дата 6 Лют 2011 09:30:41

А еще в этом зале неважное освещение. С исторической точки зрения это хорошо, так как имитирует свечное, но для фотографов это будет плохо.
Harold

Дата 6 Лют 2011 09:33:23

Я думаю, більше половини балу пройде при денному освітленні.

.
Karmine

Дата 6 Лют 2011 10:17:47

Harold
Щось вигадаю, певне.

Harold

Дата 7 Лют 2011 20:51:23

Цитата. Selket:
Если кто поможет, то могу взяться за "сшивание 2-х швов")

Цитата. Ettariel:
Хочу поддержать Лизу и взять пару-другую чехлов на пошив (сегодня реанимировала машинку ), если в данном случае нет необходимости в оверлоке.

Ось тут є перший результат. Технологія проста і очевидна (два шматки, три шви), але Люда може розповісти докладніше.

Ми купили тканини на 12 чохлів. Розкроїмо, і готові роздати разом з готовим прикладом. Будь ласка, повідомте хто скільки готовий взяти на пошив і чи є у вас можливості обробляти краї зигзагом/оверлоком?

.
Harold

Дата 22 Лют 2011 20:14:22

Тему підчищено, назву змінено.

.
Harold

Дата 22 Лют 2011 21:01:17

Пройшов бал, але якісних фотографій допоки не виявлено.
Взагалі, я збирався розбирати польоти через тиждень, коли враження перетравляться, засвояться і відкладуться, проте на форумі вже почали активне обговорення, то ж про тему фотографій з балу напишу раніше.

До початку балу було проведено велику роботу, направлену на отримання хороших знімків:
- знайдено чудову залу
- докладно розроблено дрес-код, який розбирали на ВК і викладали на форумі
- описано, розібрано, ескізно випробувано зачіски
- пошито чохли на стільці
- відокремлено в залі технічну зону
- введено обмеження на використання любительської і необов'язкової техніки у найосвітленіший час заходу
- безпосередньо перед балом і на самому початку всі вади зовнішнього вигляду, які можна було підправити, підправили: ми з Людою перев'язували хустини і краватки, роздавали заколки, запасні шийні хустини, підправляли коміри, жилети, штани, зачіски... Здається, не тільки ми стурбовано бігали перед початком балу, але пишу про те, що знаю.

Проте на даний момент відкласти в новостворену папочку «На друк» все одно нічого (сподіваємось ще на матеріали Вячеслава і Лізи). Чому так?

Відповідь проста — у першій частині балу в залі працювало лише дві камери: захоплений ігровими подіями і, як фотограф, недосвідчений Яскр і Вячеслав. Власне, і їм навіть не було висловлене прохання познімати якнайбільше в першому відділення (щоправда, Славік багато знімав і без прохань).

Робота над помилками.

Ще перед балом я опитав на форумі учасників на предмет напівпрофесійної і професійної техніки.
Зголосились Вячеслав і Яскр.
Крім того, я через треті руки дізнався що зі своєю камерою на бал прийде Ліза.
До учасників балу я хотів спробувати запросити Поліну Забіжко теж зробити репортаж під час першого відділення.
Була імовірність, що прийде Кіт пофотографувати перед балом.

Напередодні з оргами і мною було узгоджено присутність на першій частині ще одного фотографа, який має непогане портфоліо і Поліну я вирішив не кликати — все-таки присутність п'яти камер в невеликій залі мені видалась надлишковою.

Але як результат ми отримали на першому відділенні лише Яскра і Славіка.

Окреме зауваження: Тут не висловлюється претензія до Лізи (я її взагалі не питав, чи вона візьме камеру), ні до стороннього фотографа (власне, не зобов'язана задарма приходити нас клацати), ні до Яскра (про відсутність у нього досвіду було відомо), ні до Славіка (який віддано клацав, але ще не показав нічого).

Просто на майбутнє треба ретельніше планувати цей напрямок:

- Не тільки забезпечувати красиву картинку для фотографів, а й присутність фотографів в потрібний час в потрібному місці у потрібних кількостях;
- Кількість імовірних фотографів ділити на 2;
- Плануючи, переглядати портфоліо і розуміти імовірність створення якісних фотографій;
- Подумати про (оплачуване?) запрошення фотографів, які будуть саме фотографувати, а не танцювати/грати, іноді відволікаючись на камери;
- Ставити фотографам чіткі завдання/виразні прохання.

І на останок — чому після деяких балів у нас все-таки залишились хороші фото?
З Качанівки є хороші фотографії тому що:
- Був ясний сонячний день (із бальної зали хороших фотографій півтори штуки навіть знятих на хороші камери);
- Було привезено не дуже досвідченого Синтета, який, за щасливим збігом обставин, зумів помиритися зі своєю камерою і зробити немало хороших знімків;
- Дещо назнімала Кіт на свій апарат.

Треба все-таки розуміти, що люди з камерами, які не мають конкретного завдання на репортаж (зняти кожного незалежно від зовнішнього вигляду, зняти кращих, зняти групи, зняти танець, постановку, тощо) будуть знімати те/тих, що їм подобається і своїх знайомих. От і все.

.
Karmine

Дата 22 Лют 2011 21:28:42

Я вже писав, що грати ключову роль, танцювати та здіймати водночас - неможливо) Але я покращив досвід роботи із кьяроскуро (у напівтемряві), якщо це когось втішить.

Фотограф на таких заходах має бути тільки фотографом, до того ж, досвідченим у плані зйомки портретів у напівтемряві та у русі.

Тобто, із твоїм резюме у останньому параграфі цілком згоден, і саме це й робив.

Anny_Rua

Дата 22 Лют 2011 22:02:09

Цитата. Karmine:
досвідченим у плані зйомки портретів у напівтемряві та у русі.

в идеале два фотографа: портретник и репортажник
все-таки редко кто одинаково хорошо владеет двумя видами съемки

главная злыдня форума
*модератор*
Miay

Дата 22 Лют 2011 22:08:55

Цитата. Anny_Rua:
в идеале два фотографа: портретник и репортажник
все-таки редко кто одинаково хорошо владеет двумя видами съемки

Полностью поддерживаю. Репортажка вообще сложный жанр. И композиционно и технически. (Кроме ровных рук еще, конечно, техника должна соответствовать условиям, но ровные руки и опыт приоритетнее)

Держать тебя за руку.
Кружить - не замедляясь,
дышать - не задыхаясь,
любить - не сомневаясь. (c)Fleur
. 1 . 2 . >>

Ваша відповідь

Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль

Нове на сайті
olddance.org
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події