Постаті:
Ванда (Оля) і Глєб
Ванда и Глеб увлекаются многими интересными вещами: Ванда создает костюмы и украшения, фехтует рапирой, а Глеб занимается кендо и любит мотоциклы настолько, что может на свой страх и риск явиться на работу в кожаной куртке байкера. И все-таки чего им в жизни не хватало, раз они разыскали через интернет нашу Студию и приобщились к старинным танцам...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Реєстрація Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 4; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 18
[14 Серп 2020 02:41:26]:Гостей - 18 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Внутрішні обговорення La Rêverie

Про фінансову політику організаці заходів

Автор Повідомлення
Harold

Дата 17 Трав 2012 22:46:11

Я не думав, що доведеться це пояснювати, але після відновлення нашої організаторської активності, уже кілька разів довелося розповідати прості і очевидні речі різним людям. Щоб більше не набирати такі тексти, напишу тут. Готовий до обговорення.

Наш з Людою підхід до організації фінансової складової студійних проектів передбачає створення на скільки можливо доступних і справедливих умов для всіх учасників. Ми не беремо за організацію заходів грошей, а якщо раптом захід приносить якийсь прибуток, цей прибуток іде в студійну касу майже завжди повністю. Максимум наших вигід - таксі для завезення купи речей і зниження особистого внеску.
Коли студійні заходи організовує хтось інший, ми просимо частину прибутку класти в касу. Якщо такий є, звісно. Натомість у випадку збитковості проекту, ми намагаємось відшкодувати збитки організаторів, наскільки це можливо. Робота організаторів невдячна і нервова. Ми розуміємо це і намагаємося допомагати хоча б так.

Але разом з тим, ми і самі намагаємося, і інших просимо не робити зайвих витрат, які можуть дати цей мінус.

Це щодо наших стосунків як організаторів із касою студії.

Але є й інший бік: стосунки організаторів і учасників проектів.

В межах нашого підходу зазвичай формується бюджет заходу виходячи з кількості учасників. Ми не закладаємо прибутку і хочемо щоб величина внеску не заважала участі в заході (можливо це тактична помилка, але допоки це так). Тому просто рахуємо витрати, ділимо на кількість учасників з похибкою в 0,8 і намагаємося влізти в бюджет.

Останній бал показав, що похибка 0,8 для нас надто оптимістична. Частина людей просто не приходить на захід без пояснень, дехто знімається в останній момент, а частина заявляється про всяк випадок і не здає внесок до останнього, вирішуючи - піти чи не піти (дехто і не приходить).

Це погано в нашому випадку. Тому що мінімізаторська схема передбачає, що ви не платите за участь, а робите свій внесок в спільний проект. Відчуйте, будь ласка, різницю: ви не оплачуєте послугу, а робите внесок для оплати спільних витрат, на які ви погодились в момент подачі заявки на захід.

Саме тому, навчені неприємним досвідом Російсько-польського балу, ми стали збирати на пікнік внески заздалегідь. Виїзний проект дуже складно чітко обрахувати. А якщо закласти буферні гроші, то внесок вийде суттєво вищім.
Будь-який бюджет можна умовно розділити на дві категорії витрат: особисті і загальні. Скажімо, оплата зали це загальні витрати. Тобто скільки б людей не прийшло, вартість зали стала і розділяється на всіх.
Особисті — оплата готельного номеру (якщо немає потреби бронювати номери наперед). І, частково, їжа. Частково — тому, що ми не будемо закупати 2880г (умовно) гречки замість 3кг якщо хтось один відмовиться від поїздки.

Поїздка на автобусі це теж загальні витрати. Немає рейсового автобусу Київ - Качанівка, на який можна би було купити квиток (та навіть у такому випадку ми б не повертали відмовникам гроші, а віддали би квиток). То ж ми відшукали і винайняли автобус, сплатили передплату, заклали в бюджет проїзд і простій автобусу протягом доби, поселення і харчування водія, а потім розділили цю суму на тих, хто зголосився їхати автобусом.

Через це, як і анонсувалося, ми не будемо повертати гроші нікому, хто раптом передумав їхати, відкрив для себе інші можливості потрапити на пікнік, загубив костюм, проспав, або не зумів організуватися для того, щоб виїхати з усіма вчасно. Не будемо повертати саме тому, що кожен заявлений на захід це не тільки учасник приємної поїздки, але і співучасник оплати замовлених послуг. Тобто погодився разом з усіма нести відповідальність за оплату заявленої програми.
Винятки можуть бути за трагічних обставин. В інших випадках ми можемо розглянути такі варіанти за наявності зайвих грошей. Але це, як на мене, непедагогічно. І, врешті, цього разу ми взагалі можемо поставити рекорд збитку студійного заходу заради доступного внеску.

Хочу зауважити, що ми допоки не збираємося змінювати свій підхід. Наступні наші заходи (плануємо ще 1-2 в цьому році) будуть організовуватись за такою точно схемою, а можливо і жорсткішою. Зміни можуть прийти лише у випадку, якщо в кошторис закладатиметься суттєвий прибуток і в бюджеті будуть вільні кошти.


.
Kit

Дата 17 Трав 2012 23:07:05

Мне кажется, что в нашем случае вполне применима практика, которая много лет используется на ролевых играх и многих других проектах: дифференцированный взнос с заметным прибавлением суммы (10-20 гривен ставить неосмысленно) при сдаче после определенной даты. И возможность возвращения взноса при снятии заявки до этой же даты (которая определяется в зависимости от сроков обязательных выплат по проекту). Те, у кого нет лишних денег, ведут себя дисциплинированнее, а те, у кого нет возможности/желания быть дисциплинрованным, в какой-то степени перекрывают погрешность.
Kit

Дата 17 Трав 2012 23:12:51

Вернее, я бы сказала, что зазор между своевременным взносом и взносом в последний момент должен составлять не менее 20% от первого.
Люда

Дата 17 Трав 2012 23:20:13

Kit, в принципе, мы так и сделали - и все неожиданно успели сдать первый взнос вовремя. Точно так же мы изначально предупредили, что в случае отказа от участия страховочная сумма в 150 грн не возвращается - как неустойка. И тоже вроде всем было понятно (аренда автобуса, помещения, проч.). Но сейчас начались попытки снять заявку или не воспользоваться частью оплаченных услуг с намеками, что неплохо бы и деньги назад получить. И это меня лично деморализует. Понимаю, что зря - нужно просто научиться отвечать коротко и емко. Поэтому данный пост - еще и задел на будущее - чтоб помногу одно и то же не объяснять.


*
Harold

Дата 23 Трав 2012 00:08:49

Ми з Людою завжди казали, що можемо в будь-який момент за запитом показати кошторис наших студійних справ. І ось цей момент настав: у нас попросили відзвітувати за Пікнік.

Хочу зауважити, що наша відкритість нікого не зобов'язує надавати подібні звіти на вимогу учасників: особисті прийоми організації, вдалі рішення, уміння за малий кошт зробити хороший захід, так само як і специфічні потреби кожного заходу (матеріали, поліграфія, оплата технічного персоналу, цільове зниження внесків) — особиста справа кожної організаційної команди. Ви не зобов'язані ділитися такою інформацією ні з ким (зі мною, звісно, теж).

Але щоб закрити неприємну історію, яка почалася ще напередодні виїзду, на прохання одної людини я відкриваю попередні фінансові розрахунки і підсумки виїзду. Можливо, комусь вони допоможуть прорахувати свій виїзд, а комусь роз'яснять всі темні місця, куди діваються кошти від зданих внесків.

З таблицею можна ознайомитись тут (буде відкрита кілька днів).

Із деталізацією зібраних внесків можна ознайомитись в таблиці заявлених учасників.

Для того, щоб поставити всі крапки над ї, поясню, куди подінеться несподіваний прибуток:

600грн - компенсація внесків трьох організаторів.
Із залишку буде запропонована компенсація тим учасникам пікніка, хто на своїх машинах допомагав закупати продукти.
Все що залишиться, піде в студійну касу і покриє збиток від попереднього балу.

Сподіваюсь, розписали достатньо докладно.


.
Harold

Дата 23 Трав 2012 22:24:46

Начебто все з'ясовано, файл закрито.


.

Ваша відповідь

                  Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль
 

Нове на сайті
olddance.org
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019
Іто і Ельвіра в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.07.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.028


© Olexiy Machekhin