Постаті:
Ванда (Оля) і Глєб
Ванда и Глеб увлекаются многими интересными вещами: Ванда создает костюмы и украшения, фехтует рапирой, а Глеб занимается кендо и любит мотоциклы настолько, что может на свой страх и риск явиться на работу в кожаной куртке байкера. И все-таки чего им в жизни не хватало, раз они разыскали через интернет нашу Студию и приобщились к старинным танцам...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Статистика Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 1; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 11
[22 Лют 2024 21:39:58]:Гостей - 11 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Балачка
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>

Подяки

Автор Повідомлення
Lyudmila

Дата 21 Січ 2008 20:59:36

Дякую Гарольду і Люді за те задоволення, що отримала під час вальсових котильйонів на недільному занятті.
Дуже гарна ідея- щоб котильйони були не лише на балах, а й на звичайних зайняттях.
Amelie

Дата 12 Лют 2008 16:16:10

Хочу подякувати всім, особливо Гарольду і Люді за втілення мрій у життя.
Танці - це те, чим я зараз живу. Це постійне натхнення... Це вогонь сили, та тендітність води...
Ви найкращі!
Volodymyr

Дата 16 Лют 2008 22:50:12

Дорога, La Rêverie!

Дякую Тобі за Романтику та Казкову Феєрію Танцю!

val

Дата 16 Лют 2008 23:19:45

Дякую, всім Ревері за те що вони розривають сіру буденність заради свята танцю та краси.
DAverk

Дата 17 Лют 2008 20:50:17

Щиро дякую всім за бал!
Ви були чудові і у танцях, і у виконанні фантів, і у листуванні!
Величезна подяка за чудовий вечір!


Приключения случаются из-за непродуманного планирования и недостаточной подготовки.
Люда

Дата 17 Лют 2008 21:23:16

Всім величезне спасибі!
Ми всі молодці - і це так добре! Всім спасибі-спасибі-спасибі!


*
Люда

Дата 9 Бер 2008 20:09:33

Спасибі велике за вітання і за те, що ви, такі дбайливі, у нас є. Було дуже приємно

А ще спасибі студії за сьогоднішні заняття. З-за серії накладок і прикростей вийшло все не так добре, як хотілося б, я сильно розгубилася... І не впасти у відчай мені допомогли ваша терплячість і доброзичливість. Спасибі


*
Linda

Дата 10 Бер 2008 20:52:32

Люда
Ну что ты, это тебе спасибо! Занятие вышло замечательное, отсутствие музыки не испортило настроение, новое бурре рулит, а сет - это вообще песня, особенно последняя фигура


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Minako

Дата 10 Бер 2008 23:28:42

И еще лично от меня спасибо Люде за то, что позволила мне не приходить на занятие и мужественно вызвалась вести шотландщину. (к пятнице я планирую таки выздороветь).
Reem

Дата 22 Бер 2008 22:21:47

Величезне Дякую Мінако і Ко за сьогоднішнє чудове свято
Все пройшло супер, всі танці встигли, все можливе (й неможливе) протанцювали. Окреме "дякую" Іто за класну розважальну програму і Лізі з родичами за те, що ми не померли голодною смертю

Ну і Рунам - дякую-дякую-дякую за живу музику і чудовий настрій, хоча вони, здається, виклались найбільше з-понад усіх


Apostacy. Heresy. To be pitied, not punished. (T. Jefferson, Notes on the State of Virginia)
Anny_Rua

Дата 24 Бер 2008 23:54:18

Минако трижды - УРА!


главная злыдня форума
*модератор*
DAverk

Дата 1 Квіт 2008 00:00:45

Мінако величезне "дякую" за організацію вечора.
Все пройшло чудово!
п.с.вибачте за "гальмування" з розважальною програмою. там і половини не було того, що мало б бути...


Приключения случаются из-за непродуманного планирования и недостаточной подготовки.
Minako

Дата 1 Квіт 2008 00:16:08

День Святого Патріка залишився далеко позаду. Свято, яке так довго і складно народжувалось (персонально для мене), закінчилось в одну мить і знову прийшов час ставити нові цілі. Хочу подякувати всім тим, хто допоміг мені з організацією: Лізі ті її мамі - за підготування столу, Алсвіду - за допомогу з методичкою, Іто - за фанти і розваги, Маріанні - за зелене печиво, друк матеріалів, величезний ентузіазм та невичерпні ідеї, Саші-Тонку - за кульки та стрічки, за вікторину та моральну підтримку, Інженеру - за 60 методичок і 60 жовтих бантиків, Муні - за гурт РУН, Люді - за зал, Гарольду - за підтримку, поради і танцкласи, Шаману - за чудові загадки та черевик з молотком))), команді Шенон Рівера - за фантастичну казку, всій студії - за гарний настрій, чудові костюми, запальні танці та посмішки на обличчях!
DAverk

Дата 29 Квіт 2008 10:37:33

Шановні студійці!
Щиро вітаю вас з Міжнароднимднем ТАНЦЮ!
Нехай ваші ноги ніколи не втомлюються літати у танцях,
хай падебаски і трьошки будуть високими, жете асамбле легкими, променади, кроки , турни, шени та інші "па" висловлюватимуть політ мрії!
Танцюймо!


Приключения случаются из-за непродуманного планирования и недостаточной подготовки.
Шаман

Дата 6 Трав 2008 08:29:18

Спасибо Гарольду, что вывез на ФСТ-2008! (а главное привез обратно )

Нас подготовили отлично и мы хорошо себя показали

СССТ "La Reverie" - это УРОВЕНЬ!


"Были и мы рысаками..."
Alsvid

Дата 6 Трав 2008 23:00:04

Танцы были радосны, барышни очаровательны, Гарольд прыгуч, Студия на уровне! В общем, спасибо участникам ФСТ!!!


Норма флуда на сегодня исчерпана
Minako

Дата 11 Трав 2008 23:34:30

Присоединяюсь к благодарностям Шамана и Алсвида по поводу ФСТ!
Шаман

Дата 19 Трав 2008 01:00:52

Еще раз - ОГРОМНОЕ СПАСИБО - за Тригорское и маленький семейный бал в кругу друзей!
Замечательно и мило!
Романсы это... нетслов... у меня на видео есть немного

Бурмина (Ранди) и Дельвиг (Пионер) - пора готовить гастрольный тур!


"Были и мы рысаками..."
Linda

Дата 19 Трав 2008 10:50:09

Присоединяюсь к восторгу по поводу бала и романсов.

Когда начала петь Марья Гавриловна, я действительно почувствовала себя в 19 веке - удивительнео чувство, спасибо!

А также просьба ко всем, не забывать, что игровая часть еще не закончена и будет продолжена на пикнике, потому очень прошу всех в отзывах не раскрывать информацию, которая пока должна быть скрыта.
А то господин Флянов что-то вовсе забылся вчера.
Что, конечно, никоим образом не уменьшает моей благодарности ему и душеньке Прасковьи Александровне за вчерашнее волшебство.


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Harold

Дата 19 Трав 2008 10:57:06

Цитата. Linda::
Когда начала петь Марья Гавриловна, я действительно почувствовала себя в 19 веке - удивительнео чувство, спасибо!


А что, Антонъ Антоновичъ уже вамъ comme il ne faut pas?

Онъ очень старался возсоздать «правильное» традиционное задушевное исполненіе. И надо сказать, съ Разлукою у него это очень даже получилось.


.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>
Ця тема закрита. Відповіді більше не приймаються.
 

Нове на сайті
olddance.org
Сезон 2020-2021 в розділі Події
Оновлено: 21.01.2021
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.031


© Olexiy Machekhin