Постаті:
Альона
Алёна с детства увлекалась чтением, отдавая предпочтение сказкам, а затем – фантастике. Любовь к книгам привела её к восхищению танцами и нарядами, а в Студию она попала после вампирского бала, где её поманил хорошо знакомый нам "Суслик"...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Статистика Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 2; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 11
[22 Лют 2024 21:39:58]:Гостей - 11 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Балачка
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . >>

Флуд и ничего, кроме флуда.

Автор Повідомлення
Linda

Дата 27 Лют 2009 13:17:32

Цитата. Ievhen:
Линда, ты не йдешь у меня с головы! Хорошо, что есть эта тема, а то от переполняющих меня чувств просто рвёт на части!

Фирменный комплимент от Шпорника имел эффект, как погляжу Прошу еще занести в протокол, что ты хотел улизнуть перед поздравлением, я это заметила и послала своего агента тебя задержать любыми силами. А для выплескивания эмоций еще жж хорошо подходит. Что для форума флуд, то для жж raison d’être


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Anny_Rua

Дата 10 Бер 2009 20:27:43

Цитата. Митрик:
Благодарю КРМ Сицилию


to Митрик
вот еще!
не были мы никогда никаким КРМ - и не будем!
мы - Семейство!!!
учишь эту мОлодежь, учишь...


главная злыдня форума
*модератор*
Minako

Дата 5 Квіт 2009 22:06:14

Не придумала, в какую ветку об этом написать... пишу тут.
Я в шоке! Ранди вынесла на свой Белый бал 53 танца!!!
http://green-randy.livejournal.com/554760.html?#cutid1
И музыка нон-стопом... У меня в голове это практически не помещается, и это хорошо, ибо наши традиции на балах тоже когда-нибудь можна будет менять)))
Harold

Дата 5 Квіт 2009 22:12:38

У Ранді зазвичай ніхто не танцює всі танці підряд.


.
Вячеслав

Дата 5 Квіт 2009 22:35:28

Намешано-то сколько!
Minako

Дата 5 Квіт 2009 22:51:58

Навіть з моєю "маньячнісю" до танців, я точно усі б не витанцювала... Залишається обрати улублені та заздалегіть продумати ангажування... Все одно в голові не уміщується...
А що вони роблять у вільний час чи пропускаючи один чи декілька танців? Скільки ж часу триватиме такий бал? Як підтримувати інтерес гостей?
Вячеслав Да уж...
Люда

Дата 6 Квіт 2009 16:32:35

Ранді надзвичайна молодець: окрім того, що має купу ідей і не боїться експериментувати, вона ще прогнозує, чого саме варто очикувати і вміє робити висновки
Вона має аудиторію, досить різнобічно підготовану і в рамках неї працює. І аудиторія та значно відрізняється від нашої. Варто про це не просто знати, а ще якось з’їздити, щоб відчути. А ще там, як можна було помітити по постам Ранді, дещо інші кількості народу...
Наші традиції створилися одночасно зі створенням певної аудиторії. Почати різко експериментувати - значило, розсмикати єдине ядро і ризик нічого не отримати на виході. Як дехто міг помітити, експерименти не припинялися, і кожен бал відрізнявся від іншого, але не різко, виходячи з тих же потреб і можливостей людей. Ви ж уже маєте на що спиратися: експериментуйте, хто ж вам не дає. Але, щоб поставити експеримент, треба добре знати закономірності процесу, прогнозувати результат та уявляти, що робити в разі, якщо очикування не справдяться. Так, шановні науковці і просто люди з освітою, інколи вищою, а інколи і не одною?
Ранді - молодець, однозначно. Хто рахував, скільки мелодій звучало на наших балах? Ну хоч на "Зоряному пилові"? Беручи ті, які звучали на перервах і люди теж під них танцювали Ранді просто дала людям можливість самим обирати для себе танці і робити перерви: і, як на мене, це суть нововведення, а не кількість треків. Її аудиторія до цього давно дозріла. Думаю, такий бал зайняв часу не більше нашого середньостатистичного, а що до підтримування інтересу- гадаю, відповідь очевидна, як і про питання вільного часу, і цілковитої суміші танців. Цікаво, в кого які версії


*
Selket

Дата 6 Квіт 2009 16:57:14

Цитата. Minako:
А що вони роблять у вільний час чи пропускаючи один чи декілька танців? Скільки ж часу триватиме такий бал? Як підтримувати інтерес гостей?


Гадаю, що як і наш - близько 5-6 годин з перевдяганням. А по музиці, яку вона виклала, так взагалі 3 з гачком години!

А наші люди роблять у вільний час? Розважаються самі, або розважають когось)
Ранді нікого спеціально не розважає - у неї є забумка балу, інколи невеликий сценарій, а загалом люди самі створюють собі настрій і самі себе розважають)
Том питання чим їм там зайнятись залежить лише від них)
Minako

Дата 6 Квіт 2009 17:28:21

Питання виникло тому, що з нашої аудиторії деякі персоналії скаржуться на те, що їх "погано розважали" і не здогадуються про те, що
Цитата. Selket:
люди самі створюють собі настрій і самі себе розважають)


А в принципі - з усім згодна)
Люда

Дата 6 Квіт 2009 23:24:11

Цитата. Minako:
скаржуться на те, що їх "погано розважали"


На мою думку:
А от тут вже починаються нюанси. Ідею подібних балів від Ранді Ліза чудово сформулювала. Вони висувають мінімальні чіткі умови і люди за бажання легко їх виконують і отримують задоволення. Але в інших варіантах, наприклад, історичного балу чи ігрового, на людей накладається вимог значно більше: і в психологічній, і в матеріальній підготовці. Відповідно і вони в праві вимагати від організаторів значно кращої і ретельнішої підготовки і потім висловлювати свої зауваження чи незадоволення неврівноваженою ігровою моделлю, незадієністю ігрових заготовок, невідповідністю заявлених допусків реально пропущеному, тощо.


*
Anny_Rua

Дата 7 Квіт 2009 22:12:06

Minako, а ты видела, подо что это танцуют?
кстати, после какого-то бала я любопытствовала, все ли успели - из программы в 49 танцев пришлось по ходу дела убрать 4


главная злыдня форума
*модератор*
Selket

Дата 8 Квіт 2009 11:19:43

Anny_Rua
Зачем видела? Слышала! Вот я вчера на работе себя развлекала и слушала)

Для любопытствующих: Ранди музыку выложила архивами и ссылки на них можна найти в ее жж)
Minako

Дата 8 Квіт 2009 11:28:35

Скачала, но еще не прослушала.
(Когда в неделю 4 раза танцы - ничего не успеваеш))))
Anny_Rua

Дата 8 Квіт 2009 19:03:27

Цитата. Selket:
ссылки на них можна найти в ее жж

по тегу "Сундук"

Minako, там то па-де-грас под калугинского Казанову или под Шиповник из Юноны и Авось
то вальс под Кэйва или Бон Джови


главная злыдня форума
*модератор*
Minako

Дата 8 Квіт 2009 23:27:09

Anny_Rua Ошизеть...
Linda

Дата 9 Квіт 2009 09:58:37

Ага, помнится на наш первоапрельский бал 2006 года я хотела чуть-чуть пошутить с музыкой... Но был мне двойной облом...


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Minako

Дата 9 Квіт 2009 13:57:56

Linda
Я тоже давно хочу сделать шуточный-первоапрельский бал. Можем сотворим на двоих-троих-четверых в след. году?
Reem

Дата 9 Квіт 2009 18:58:13

відвертий флуд:
мама нарила на секонді сукню (типу італійську), на лейблі якої написано "100% CUPRO. Lavare a secco". Щодо другого речення - ясно, що прати не можна, тільки хімчистка. А от оце "Купро" - що це може бути?
На дотик - схоже на шовк.


Apostacy. Heresy. To be pitied, not punished. (T. Jefferson, Notes on the State of Virginia)
Linda

Дата 9 Квіт 2009 22:20:50

Цитата. Minako:
Можем сотворим на двоих-троих-четверых в след. году?

Я не против. Но надо дожить.


Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Люда

Дата 9 Квіт 2009 22:43:23 Виправив: Люда

Reem
"Cupro медно-аммиачное волокно",
як я зрозуміла, волокно хімічного походження, порівняно нещодавно використовується, модна фішка в імпортних тканинах та пряжі Так що вітаю


*
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . >>
Ця тема закрита. Відповіді більше не приймаються.
 

Нове на сайті
olddance.org
Сезон 2020-2021 в розділі Події
Оновлено: 21.01.2021
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.040


© Olexiy Machekhin