Постаті:
Ейден (Юра Козачок)
Эйден занимается компьютерной графикой, увлекается театром и мечтает создать свой собственный вымышленный мир под названием "Идритира".  В Студию он попал в 2015 году благодаря некоей сушке, открытке и, конечно, прекрасным дамам...
Читати далі
 Форум 

~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Реєстрація Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 8; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 45
[2 Лист 2020 11:27:02]:Гостей - 45 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Балачка
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

Подяки-2

Автор Повідомлення
Seleney

Дата 21 Груд 2014 21:47:08

Je voudrai remercier ... ой, простите
Огромнейшая благодарность:
- гостеприимному Хогвартсу с его прекрасными учениками, серьезными учителями, эффектными портретами и призраками;
-дружелюбному Дурмстрангу, чемпион которого любезно предложил мне помощь в решении задания;
- одному из студентов Слизерина, неустанно танцевавшего с нами;
- потрясающим аврорам, которые не только следили за порядком в зале, но и ценой собственной жизни (и не только своей: господин Малфой даже не догадывается, насколько он был близко к опасности) помогли мне решить часть задания;
- тем молодым людям, которые испытали на себе действие заклинаний «Шарман» и «Левикорпио»;
- моим очаровательным француженкам, которые поддержали и помогли все воплотить в жизнь;
- конечно же, организаторам, которые устроили этот чудесный праздник!
Karmine

Дата 21 Груд 2014 23:09:08

Благодарим нашу новую ударную организаторскую команду "Мрійники" за ее первый сказочный бал - совершенно реверийный - успешный, яркий и душевный!
Многое было задумано, многое сделано, ценой огромного труда организовано прекрасное событие.

Спасибо всем участниками, которые вложились в своих персонажей. Лучшее украшение бала - энтузиасты в их нарядах (немного похвалили себя).

Было очень весело, даже когда некоторые танцы превратили в гран-фарш, но зато танцевал весь зал почти всегда, что весьма, весьма, весьма приятно! Хогвартский вальс впечатлил в обоих вариантах!
Рады были со всеми потанцевать, и хорошо, что дамы осмелели и перестали бояться мою гремящую броню

Ждем следующих свершений!

Джулия и Яскр

http://nautilus.olddance.org
Літеня

Дата 22 Груд 2014 00:03:14 Виправив: Літеня

От тепер, коли віддихалась, трохи спробувала виспатись, і навіть трохи зібралась з свідомістю...

Величезна дяка усім-усім ідейникам, натхненникам, радникам та учасникам нашого балагану

Передусім величезна подяка правій руці і може й сірому кардиналу матеріального існування проекту - Ф`ялару за підримку прив`язки ідей і креативності до життєвих реалій, підхоплення яких тільки не лінь завдань і закривання яких тільки не було дір. І взагалі за плече підтримки в найскладніші моменти. (І за смачнющій гарбузовий сік та лимонад)

Не менш вдячна Тонку (лівій руці ) за те, що взагалі подав цю ідею і першим загорівся на більше ніж просто спогади, і активно долучався до реалізації, навіть мужньо прочитав-прослухав-продивився половину саги заради цього За музику і дотошне вичитування методичок, за пошуки нових танців та безсонні ночі присвячені виготовленню рамок та діроколюванню карне

Якби в людини було три руки, а бал продовжувати уподібнювати до людини, то третьою точкою опори в цьому проекті варто було б навзати Яскра Дякую за створення та шалені експерименти з сайтом, версткомучіння та геніальні ідеї І за героїчну реалізацію образу - варту захоплення та співчуття водночас, досі не знаю як ти примудрився в тому панцирі витанцювати... )

Величезна дяка радникам і передавачам досвіду - поттерівського і танцювального - Мінако, Лінді, Алсвіду, Даевен та іншим - і безмежно перепрошую якщо щось йшло не так як очікувалось або хотілось - ми намагались робити щось в міру відмінне а переробка старого значно складніша якщо намагатись уникнути надмірного калькування. Дякую за підтримку і дільні поради

Дяка нашій чудовій неймовірній Ріті Скіттер - Вірі - за прекрасні статті і не менш чудовий образ) З одної фрази народжувати настільки повні і стилістично тотожні з оригіналом статті - це талант

Чарівним рукам і розсудливості Насті Томчук - людині що в останні дні перед подією стала нашим домовим ельфом (більше часу провела в нас ніж будь-де) і одночасно займалась методичками, карне, штампами, вінками і розмальовуванню Грифіндорського прапору - статус чарівної палочки проекту цього разу твій)
Щоправда треба ділити його з другою чарівною паличкою - Абдуллою та його геніальними загадками, шаховими комбінаціями, книжками рун та заклять і експрес виготовленню найцікавіших речей! Повністю твоя зслуга в тому що бібліотека була центром життя і постійно мала відвідувачів (ще одна важлива краплина до гоґвортської атмосфери)
Дяка Іто за розробку та реалізацію стола зіллєваріння і за прекрасно скреативлені зілля та побічні ефекти Діти були в захваті

Гарольду і Люді за допомогу з декораціями, Катрусі за шефство над декоруванням, Еліс за спритне входженя в роль декана і дошивання герба, Тані за переклади статей, Гаї за печатки факультетів (ивовижна штука), Олі (Домінік) за кулінарні пошуки і відтворення рецепту дійсно смачного гарбузового соку, Назару за повний відіграш всіх елементів движка які тільки можна і не можна було відігравати, Елліні за зусилля докладені до пошуку Поттера (лишалось зовсім трішки, але з іншого боку Поттер був надзвичайно втішений що йому не довелось розчакловуватись бо шалено втомився) , портретам та привидам за допомогу, чемпіонам за зусилля спрямовані на розв`язання квестів та оригінальність сопсобів їх вирішення, грифіндорцям за безшабашність, хафелпафцям за обнімашність, рейвенкловцям за непередбачуваність та слізеринцям за згуртованість попри всі перешкоди; домовим ельфам за смачний святковий стіл - (гоґвортська кухня - найкраща в світі ), фотографам за ентузіазм, Алентраді і зокрема Ксюші за дуже характерний Бобатон і зусилля вкладені в створення образів, Лісьонку за те що в Гоґвортсі таки були справжні танцюючі діти гоґвортського віку

І взагалі дяка усім учням, співробітникам та гостям школи величезна подяка за відіграні образи, станцьовані танці, за те що кожен вклав частинку своїх мрій у цей світ - і по краплині світла учасників з цього всього склалась та сама атмосфера за яку ви нам чомусь дякуєте

Урочисто присягаюсь надалі виправлятись і удосконалювати організаційний досвід і більше не брати великі проекти в час невизначеності чи завалів по навчанню

Ну і... "Mischief managed")
Як казали хафелпафці, усім обнімашки!

p.s. Вітання всім представникам початкової групи для кого це було бойовим хрещенням рольовочним балом зі справжнім непроговоренням схем на початку.

p.p.s. і дуже прошу передати подяку діткам які були на балу один лиш погляд на їх завзятість і щирість у вірі в світ кожного разу давав ковток натхнення Особливо міміміметр зашкалював коли наприкінці балу Розі постійно бігала обніматись до татка і навіть щось з ним танцювала

"От і стала вона Літавицею, що спадає з неба блискучою зіркою на землю. Поспішає вона на поміч нещасливим, подає їм утіху в добрій надії, подає їм розвагу в щасливому, радісному сні..." (с) В. Королів-Старий
Juliette

Дата 22 Груд 2014 02:39:57 Виправив: Juliette

Цитата. Літеня:
p.s. Вітання всім представникам початкової групи для кого це було бойовим хрещенням рольовочним балом зі справжнім непроговоренням схем на початку. сподіваюсь це трохи стимулює вас ще пару разів повторювати схеми перед балом та одразу питати про методички на самих балах

Не можу залиши поза увагою. Сприймаю як особисту образу.
Варто подумати чому склалась така ситуація? І щоб було без додаткових занять?
Може частина відповідальності десь не на тих перекладена.

p.s. Всі тапки кидать в мою сторону. Якби не коментар, то не підняла б тему.)
Trinn

Дата 22 Груд 2014 09:03:49 Виправив: Trinn

Ну мені в деяких кадрилях було незвично без промтера, як потім мені сказали, це в мене переплуталося в голові, як для декана факультету котрий після сесії половину заходу вирішили забити на представлення, а потім перед самим ним вони вирішили про нього думати, коли в мене вже скінчилися ідеї ), і який ще намагався допомагати "змійкам" (у Фотона була поважна причина на запізнення), а ще гра , то в мене всі кадрилі в мозку поплутались і при хаосі я точно втрачаю концетрацію (з цим мені тре щось робити). Насамперед їх тре більше танцювати і тому позакласні заняття тре робити частіше і декому відповідати коли активісти питають щодо того, хто піде на заняття, у нас крім четверга ще було декілька занять на яких у нас не набиралося 3 пари (було навіть одне заняття де мене було двоє, я танцював за двох кавалерів ), тому молодша група активніше. Хочу подякувати організаторам за свято, своїм колегам-деканам (у нас усі декани вийшли різними, трохи невідповідали ролі, але це було круто, як чотири елементи магії), особливо Назару за відігравання особистого конфлікту поміж деканами, котрий не був прописаний в базовому рольовому тексті. Еллі(Еліні) за активність на факультеті, якби я знав хто у нас буде значно раніше і ми всі долучилися б до активності, то... Дяка моєму факультету, Рейвенклоу за обнімашність і непередбачуванність, дяка старості Хафлпафу за зачароване печиво і до того дуже смачне, дяка чарівній дівчинці з Гріфіндору котра перемогла в гарбузяному конкурсі і яка танцювала вальс перший раз у житті (маю надію що не так все було страшно і погано), дяка домовикам котрі працювали на кухні, в мене аж сердце країлося, що такі милі дівчатка і не танцюють, дяка портретам за образи і Яскру за образ в обладунках і мою мантію, котру ми доробимо, щоб менше чарівники з нею воювали. Дякую усім партнеркам з котрими мені довелося потанцювати.

Посольство Террон, маленька ініціативна група :)
Linda

Дата 22 Груд 2014 10:42:22 Виправив: Linda

Спасибо всем - организаторам и участникам. Бал вышел шумным и озорным - наверное потому, что присутствовало так много молодежи и детей, как Хогвартсу и положено. Почувствовала себя доисторическим ископаемым.

Интересно было бы узнать, что творилось в игровой части, которая меня местами задевала, но не настолько, чтобы понять, что происходит. Было только ясно, что прогнило что-то в датском королевстве зло опять в Хогвартсе. Однако руководству было не до него. Спасать мир, в лучших традициях Дамблдора, надобно поручить юным героям и героиням, а директору школы пристало заниматься куда более неотложными делами - например, оценивать тыквенно-кулинарные шедевры (которые, кстати, были великолепны).

Так что расскажите, кто там кого куда и зачем, а также что сделали с Гарри Поттером, и что это за возмутительные заклинания придумал Хаффлпафф, чтобы сманивать к себе учеников других Домов.

Спасибо всем еще раз за бал,
Минерва Макгонагалл

Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Trinn

Дата 22 Груд 2014 10:54:32 Виправив: Trinn

Пані директорка, Щодо заклять переманювання, то з моїм факультетом це пройшло одного разу, далі я вже приймав контр міри, потім там вже були інтриги і засланий казачок Еллі молодець (справжня наступниця Гаррі Поттера, хоч і з Рейвенклоу). А ще мене радувало те, що я їй дав завдання про котре сам не знав
Жаль, що у Хафлпафу було так погано з присутніми на балу, мабуть це інший бік їх заклять з переманювання, або мій магічний захист на факультеті такі спрацював. Щодо прогнило, наскільки я зрозумів, все не настільки прогнило, мабуть лише діти Грифів з забороненими закляттями змушували починати боятися.
ПС: Староста (Надя) с Хафлпафу зробила 170 шт. магічного печива, теж справжня героїня.

Так що у героїв буде достойна заміна!

Трістан Трініарін, проф. Історії магії, декан Когтеврану.

Linda

Дата 22 Груд 2014 20:03:32

170 штук?! Да, героиням - слава. Кстати, оно было вкусным (и заколдовывало слегко и ненавязчиво).

Пошли мне боже хорошего танцора! И убери его с глаз моих, как только танец кончится!
(Шекспир "Много шума из ничего")
Люда

Дата 22 Груд 2014 23:00:57

Спасибі-спасибі-спасибі за Казку!
Навіть розгубилася з подяками, бо боюсь когось пропустити
Всі - надзвичайні молодці.
Організатори в цілому, ентузіасти великих і малих гогвортських справ, домові ельфи, учні і викладачі, привиди, портрети і гості - всім величезна подяка. З вами, завдяки вам було дуже добре.

З.І. Дякую за Назара окремо - йому було дуже цікаво і корисно. І те, що він "скис" наприкінці - просто стало недобре, трохи захворів на вірус, зараз все Ок. Жалкує, що бал скінчився - у нашої дитини перший постігровий синдром!

*
Ester

Дата 23 Груд 2014 02:49:22 Виправив: Ester

Спасибо всем организаторам и участникам за атмосферное мероприятие. Ролевая часть вся прошла мимо меня (на то были свои причины и ничьей вины тут нет), но судя по тому, что всем остальным понравилось, всё было на высоте. Да и атмосфера чувствовалась.
Собственно, частью игры удалось себя почувствовать разве что с собратьями-Слайзами (надо полагать, из-за "экстремальности момента"), так что им отдельное спасибо.
И ещё одно отдельное спасибо за насыщенную танцевальную программу. Конечно, было много лажи в схемах, но тем не менее, теперь мы просто будем знать, что к насыщенной программе и подготовка нужна соответствующая. За то, что были оба варианта Хог-вальса, - тоже спасибо, лично меня это спасло от того, чтобы продинамить танец, которому я уделила очень много времени во время подготовки.
Кстати, любопытный момент. Это был реально первый раз, когда я намного больше оценила импровизационные танцы, чем схемные (хотя обычно у меня всё бывает наоборот). Это потому, что партнёры, с которыми я в этот раз танцевала импровизации, доставили мне много приятных танцевальных моментов, и за это тоже большое спасибо. Впрочем - благодарности всем партнёрам.
И спасибо за стол и тех, кто работал за ним, - честное слово, это было очень в тему, и я очень ценю такой труд.
В целом, не могу сказать, что у меня получилась сказка, но провести время очень приятно и насыщенно всё-таки получилось, за что, конечно же, спасибо, и за все старания, которые были приложены, тоже; и я надеюсь, что это не последнее мероприятие в таком ключе.
Ester

Дата 29 Груд 2014 18:54:58 Виправив: Ester

Ребята, большое спасибо за душевный Новогодний салон))
И хотя мне очень-очень не хватало некоторых людей, но всё же атмосфера была весёлой и позитивной)

Спасибо за организацию, танцы, вкусняшки, весёлые номера и истории, хорошее настроение и отдельное спасибо - авторам идеи насчёт подарков. Идея на самом деле очень замечательная, и такое проявление внимания друг к другу между участниками Студии было очень приятно))
Также отдельное спасибо моим "коллегам-заговорщикам" по "Домино 5" и ПХ-шным соигрокам вечером после Салона)))
Хельга

Дата 6 Січ 2015 13:38:28

Спасибо Катрусе за вчерашнее занятие драмкружка. Его наполнение было неожиданным, но от этого не менее увлекательным! Оксанка и Тонк, благодарю за гостеприимство.
Ester

Дата 6 Січ 2015 19:56:09

Присоединяюсь к благодарностям)
Karmine

Дата 6 Січ 2015 22:30:27

Нам очень понравилось, было весело и поучительно)

Iden

Дата 1 Лют 2015 00:15:13 Виправив: Iden

Спасибо Кьяре за организацию, а всем-всем-всем присутствующим - за "наполнение" вальсовой вечеринки!
Trinn

Дата 1 Лют 2015 00:21:38 Виправив: Trinn

Так, я теж приєднуюсь, було кльово, мені сподобалось, велика дяка організаторам. Фото будуть, коли я їх відредагую (хто просив не викладувати фото - я їх видалю, як обіцяв). З досвідчених дівчат мене вразила пластика дівчинки з двома косами у жовто-блакитній сукні, я був просто у захваті (ну ще, і від однієї дівчинки з молодшої групи, точніше те що з нею творили старші кавалери, але це я їй скажу персонально) Я аж почав заздрити, старші - ви круті. Усім-усім дяка!

Вячеслав

Дата 1 Лют 2015 08:25:16

Было здорово. Спасибо.
Karmine

Дата 1 Лют 2015 12:02:52

Помимо неизменно приятной атмосферы, порадовала многолюдность - героический десант из Харькова, и наша начинающая группа, которая уже осваивает мир тьмы хурмы и вальсовой импровизации.

ПС: Делайте взносы в лампочный фонд! Мне придется таки заменить белые лампы чем-то другим, ну и... есть идеи для разработок в этой области, чтобы было еще атмосфернее.

Selket

Дата 1 Лют 2015 13:47:32

Спасибо Кьяре и всем причасным к организации такого замечательного мероприятия.
Спасибо неутомимым кавалерам и прекрасным дамам)
Было очень здорово)
Anny_Rua

Дата 2 Лют 2015 01:25:10

спасибо всем!
всем, кто помогал в проведении вечеринки;
всем, кто пришел к самому началу ;
всем, кто импровизировал и экспериментировал даже под хурму;
а новичкам - за смелость и любознательность

для меня (все-еще-нетанцующей) очень важна атмосфера - и я и очень рада, что сейчас после вечеринки мне хватает вдохновения на следующую

главная злыдня форума
*модератор*
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

Ваша відповідь

Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль

Нове на сайті
olddance.org
Сезон 2020-2021 в розділі Події
Оновлено: 21.01.2021
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події