Постаті:
Славік (Бенедикт)
Славик, провизор по профессии, хотел бы сделать всех счастливыми – хотя бы в своем маленьком мире, а также везде успеть – а то как же без него? И вот танцы уже не проходят без его участия. После не самых веселых первых проб в холодном школьном спортзале, а также нескольких лет занятий капоэйрой и боксом, Славик добрался до нашей Студии...
Читати далі
 Форум 
   


~ Головна ~

Обличчя Студії

Випускники

Заняття

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Тетяна:
+380 63 2034817
Початок Відповісти Статистика Реєстрація Пошук Опитування   Користувачі
Зараз на сайті:
Гостей - 1; Зареєстрованих - 0

Найбільша кількість відвідувачів: 18
[14 Серп 2020 02:41:26]:Гостей - 18 / Зареєстрованих - 0
Форум olddance.org Анонси

Свирж 2009

Автор Повідомлення
Arthur

Дата 23 Лип 2009 09:09:52

С 31 июля по 2 августа в замке Свирж (Львовская обл)будет проходить фестиваль культур народов мира Свирж 2009
(http://www.gabri.kiev.ua/content/view/86/90/lang,uk/)


Я, Аленка и еще несколько людей туда едем, вот и хотели бы поинтересоваться, может еще кто из студии туда собрался?
Arthur

Дата 23 Лип 2009 09:12:14

вот вам программа на (украинском языке):

Головна сцена
День 1, п'ятниця 31 липня
17.30 Ніно Катамадзе & INSIGHT (Грузія)
19.00 Kroke (Польща)
20.00 Little Cow (Угорщина)
21.00 ОтВінта (Україна)
22.00 Аулі (Латвія)

23:00 Eastblok Music DJ Team (Німеччина)
День 2, субота 1 серпня
17.00 Енвер Ізмайлов (Україна)
18.00 Піккардійська Терція (Україна)
19.00 Figli di Madre Ignota (Італія)
20.00 Mad Heads XL (Україна)
21.00 Пелагея (Росія)
22.15 Здоб ші Здуб (Молдова)

00:00 Eastblok Music DJ Team (Німечина)
День 3, неділя 2 серпня
18.00 AtmAsfera (Україна)
19.00 Юркеш (Україна)
20.00 The Klezmatics (США)
21.00 Cankisou (Чехія)
22.00 Cesaria Evora (Капе Верде)

00.00 Speed Caravan (Франція)
Рок сцена
День 1
17:00 Село і Люди
17:45 Velvet Sun
18:30 Пропала Грамота
19:15 Флайзза
20:00 Гуцул Каліпсо
20:45 YouCrane
21:30 Оркестр Янки Козир
22:15 Юркеш
23:15 Тарас Чубай та гурт "Плач Єремії"
День 2
17:00 Метелики
17:45 Чарзілля
18:30 PoliКарп
19:15 КоралЛі
20:00 Дримбададзига
20:45 Тінь Сонця
21:30 Воанергес
22:15 Фліт
23:15 Воплі Відоплясова
День 3
17:00 Singleton
17:45 Ми100
18:30 Самі Свої
19:15 Kashemir
20:00 Quinsberry Shot
20:45 Еренеріа
21:30 Animals' Session
22:15 Димна Суміш
23:15 Esthetic Education
Фолк сцена
День 1
13:00 Ансамбль корінного співу с. Лагодів
14:00 Транскапела (Польща)
14:45 Контрабас (м. Полтава)
15:30 PoliКарп (Україна)
16:15 Affabre Concinui (Польща)
17:00 Нігунім (Україна)
День 2
13:00 Свята Ватра (Україна-Естонія)
14:00 Михайлове чудо
14:30 Бачівчанка, ансамбль корінного співу с.Бачів (Львівська область)
15:00 Стрибожі Внуці
15:30 Гудаки
16:00 Саламат Садикова (Киргизстан)
16:45 Конкорд
День 3
13:00 Жіночий ансамбль автентичного співу с. Іванівка, Перемишлянського р-н
13:30 Божичі
14:00 Алтай Кай (Росія)
15:00 Рун
15:45 Verlibena
16:30 Бурдон
Танцювальна сцена
День 1
09:00 Йога
10:00 Афро-кубінські танці. Інструктор Катерина Плющ
11:00 Афро-арабський фьюжн
12:00 Свята Ватра (Україна-Естонія)

17.00 Індійський класичний танець
18:00 Старовинні європейські танці, ССТ "Джойссанс"
19:00 Аргентинське танго
20:00 Східні танці
21:00 Сальса, бачата, ча-ча-ча
День 2
09:00 Йога
10:00 Нігунім, єврейські танці
11:00 Бурдон
12:00 Афро-арабський фьюжн
17:00 Майстер-клас з виготовлення та гри на киргизькому національному інструменті комуз. Майстер Намазбек Уралієв
18:00 Рун, ірландські танці
19:00 Старовинні європейські танці, ССТ "Джойссанс"
20:00 Вірменські танці
21:00 Сальса, бачата, ча-ча-ча
День 3
09:00 Йога
10:00 Афро-кубінські танці. Інструктор Катерина Плющ
11:00 Вірменські танці
12:00 Аргентинське танго
17:30 Алтай Кай (РФ), семінар з горлового співу та народних інструментів
18:00 Гудаки
19:00 Східні танці
20:00 Школа українського традиційного танцю м. Київ
21:00 Сальса, бачата, ча-ча-ча
Духовна сцена, церква біля Замку
День 1
12:00 Конкорд (Україна)
День 2
12:00 Affabre Concinui (Польща)
День 3
12:00 Божичі (Україна)
Театр
Ніч 1
Театр пластичних мистецтв "Академія Руху". "Лісова пісня" за мотивами однойменної повісті Лесі Українки;

Ніч 2
Театр пластичних мистецтв "Академія Руху", "Невгасима свічка" за мотивами творів Тараса Шевченка, Лесі Українки Василя Стефаника;
Ніч 3
Театр пластичних мистецтв "Академія Руху". "Спогади про майбутнє" за мотивами міфів і легенд давньої Скіфії.
Література*
День 1
13:00-13:40 – літературне об’єднання «Севама»
13:40-14:20 – літературний гурток ім.І. Драча «Дуля з маком»
14:20-15-00 – Союз «Плита»
15:00-16:00 – вільний мікрофон
16:00-18:00 – чоловіча література: Роман Скиба, Олександр Ірванець, Брати Капранови, Олесь Ільченко, Богдан-Олег Горобчук, Олег Коцарєв, Павло Коробчук, Дмитро Лазуткін, Влад Волочай, Максим Кабір, Сяргей Прилуцкі (та ін..)

День 2
13:00-13:30 – Полтавська поезія
13:30-14:30 – Всеукраїнський літературний проект «Без фільтра»
14:30-15-00 – літературна студія «Лесин Кадуб»
15:00-16:00 – вільний мікрофон
16:00-18:00 – жіноча література: Галина Крук, Світлана Богдан, Альбіна Позднякова, Лора Радченко, Ірина Шувалова, Вікторія Черняхівська, Олена Степаненко, Оксана Самара (та ін.)

День 3
13:00-13:40 – Неформальне літературне об’єднання «Ротонда»
13:40-14:20 – Західний фронт молодої поезії
14:20-15-20 – Мистецьке об’єднання «Остання барикада»
15:20-16:20 – вільний мікрофон
16:20-18:00 – Поетичний слем

*У програмі літературної сцени можливі зміни та доповнення, слідкуйте за оновленнями!
Arthur

Дата 23 Лип 2009 09:13:21

И еще раз - отпишитесь, кто едет!!!
Ginger

Дата 23 Лип 2009 13:45:10

я еду, на два дня - субботу и воскресенье
Light

Дата 24 Лип 2009 13:56:57

Мяу будет в той местности. с 30 по 3 числа


Не мы идем по Пути, но Путь проходит через нас... (С) Г.Л.Олди

Ваша відповідь

                  Відмінити

Перед відправленням "нелатинського" тексту перевірте кодування броузера!
» Логін » Пароль
 

Нове на сайті
olddance.org
Літні заняття в розділі Події
Оновлено: 25.06.2020
Вихід з карантину в розділі Події
Оновлено: 01.06.2020
День безчасся в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
Салон "Венские сплетни" в розділі Події
Оновлено: 11.01.2020
14 декабря -В ожидании Филеаса Фогга в розділі Події
Оновлено: 23.11.2019
Заняття у новому сезоні в розділі Події
Оновлено: 29.08.2019
Юля (Ледi Мiдлтон) в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.08.2019
Іто і Ельвіра в розділі Обличчя Студії
Оновлено: 15.07.2019

Час завантаження сторінки (сек.): 0.024


© Olexiy Machekhin