Постаті:
Анна (Эля)
Анна, религиовед по профессии,  описывает себя как "романтик старой толкиеновской гвардии". Она занималась ролевыми играми, исторической реконструкцией, верховой ездой и стрельбой из лука – а этот путь, как известно, рано или поздно приводит к историческим танцам...
Читати далі
 Заняття 
   Гендерний баланс


Головна

Обличчя Студії

Випускники

~ Заняття ~

Події

Бібліотека

"XIX" Digest

Каталог танців

Галерея

Форум

FaceBook

Instagram

YouTube

Костюмерна

Контакт:
Оксана:
(Літеня)
+380 50 5751002

Юлія:
(Мінако)
+380 93 1512280

Гендерний баланс

Остання редакція 12.06.2011

Про гендерну політику СтудіїСтудія La Rêverie послідовно дотримується політики формування збалансованої танцювальної спільноти. Головна наша мета у гендерному питанні — комфортне кількісне співвідношення між кавалерами і дамами, яке забезпечує найкращий мікроклімат у бальній залі. Саме тому від самого початку існування Студії було введено певні обмеження з набору нових людей і організації танцювальних заходів.

На сьогодні ми висуваємо такі вимоги до членів Студії:

 — Постійні групи формуються у співвідношенні, не гіршому ніж 3 кавалери на 4 дами, хоча керівникам груп рекомендується прагнути до становища, коли дам і кавалерів буде порівну.

— На бали Студії приймаються заявки учасників із розрахунку відношення кавалерів і дам не менше ніж 3/4 для киян і 2/3 для гостей з інших міст. Організатори студійних заходів, заявляючи свій проект в якості студійного, погоджуються з цим правилом.
Остання редакція 12.06.2011

Також у розділі:

Гендерний баланс
Останнє оновлення: 12.06.2011

Про гендерну політику Студії

Увійти:
логін/рєстрація
та пароль

учасники

Заняття

...Гендерний баланс
©В.Первунинський; © Olexiy Machekhin